№83277 33-й Конгрес Європейської асоціації урологів у Копенгагені

By  | 08.05.2018 | Filed under: Акценти, Новини

З 16 по 20 березня 2018 року в місті Копенгаген (Данія) відбувся Щорічний Конгрес Європейського Товариства Урологів (EAU 2018).

Даний захід зібрав фахівців в області урології з усього світу в кількості більше 8000 учасників.
Наукова програма заходів, які пройшли в рамках конгресу, як завжди була велика й охоплювала всі існуючі на сьогоднішній день напрямки в урології – Системна імунотерапія при інфекції сечових шляхів, Перспективні дослідження в галузі профілактики урологічних захворювань, метафілактика і профілактика сечокам’яної хвороби, Перспективні засоби імунотерапії при раку нирок і сечового міхура, роботичних операції в урології, малоінвазивні методи лікування аденоми простати.
Онлайн трансляції хірургічних втручань, що виконуються відомими фахівцями світового рівня привертали увагу і інтерес великого кола делегатів конгресу.
На виставці були представлені кращі новинки медичних технологій, включаючи хірургічне устатковання, витратних матеріалів з різних країн світу, що сприяють підвищенню якості надання медичної допомоги та якості життя дорослим і дітям на різних етапах лікування і реабілітації.

Справжньою сенсацією цьогорічної виставки стали нові дослідження з Китаю: китайські вчені та лікарі розробили систему штучного інтелекту, яка може діагностувати та ідентифікувати рак простати з точністю, як будь-який патологоанатом. Це дає змогу оптимізувати процес діагностики раку. У довгостроковій перспективі це може привести до автоматизованої або частково автоматизованої діагностики раку передміхурової залози.
Довідука – Рак передміхурової залози є найпоширенішим раком чоловічої статі, діагнози якого становить близько 1,1 мільйона чоловік у всьому світі. Підтвердження діагнозу зазвичай вимагає біопсії, які потім досліджуються патологоанатом. Зараз система штучного інтелекту, представлена на конгресі Європейської асоціації урологів у Копенгагені, показала аналогічний рівень точності патологоанатому людини. Крім того, програмне забезпечення може точно класифікувати рівень злоякісності раку, щоб виключити помилку, яка може закрастися в діагноз людини.
“Це не замінить патологоанатома людини”, – сказав дослідницький лідер Hongqian Guo (Наньцзін, Китай). “Нам ще потрібен досвідчений патологоанатом, який візьме на себе відповідальність за остаточний діагноз. Але система штучного інтелекту допоможе патологоанатомам краще, швидше діагностувати, а також усунути щоденні розбіжності у судженнях, які можуть з’являтися в оцінках людей».

Цьогоріч в Копенгагені Трускавець був представлений двома лікарями урологами з Трускавецької міської лікарні – це завідувач урологічного відділення, кандидат медичних наук Ігор Деркач та лікар уролог Петришин Ольга.

Юрій Яцків

Також читайте

ID: 83277
URL:
HTML Link:
bbCode:

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • №83462 Интересная работа, ежедневная оплата!
  16.05.2018 | 11:26

  Интересная работа, ежедневная зарплата! Вы работаете дома! Полностью честно и прозрачно; Доступно для всех – неважно кто вы и какой у вас опыт работы в интернете! Вы будете зарабатывать: свыше четырёх тысяч рублей в день! Сложность: Несложно! Оплата: – уже на следующий деньги у вас на счету! Ознакомтесь с условиями у нас на сайте. > [...]

 • №83461 Срочно требуются. Обработка заказов на дому.
  15.05.2018 | 18:14

  Предлагаем Вам работу без вложений, на системе автоматического приёма и обработки заказов. Мы предоставляем: - Наш лицезионный софт. - документы со всей необходимой доп. информацией. - постоянная техническая поддержка. Оплата от 5500 в день. Выплаты ежедневно. Более подробная информация на нашем сайте >> www.zakaz.exrabota.ru << Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви