№83277 33-й Конгрес Європейської асоціації урологів у Копенгагені

By  | 08.05.2018 | Filed under: Акценти, Новини

З 16 по 20 березня 2018 року в місті Копенгаген (Данія) відбувся Щорічний Конгрес Європейського Товариства Урологів (EAU 2018).

Даний захід зібрав фахівців в області урології з усього світу в кількості більше 8000 учасників.
Наукова програма заходів, які пройшли в рамках конгресу, як завжди була велика й охоплювала всі існуючі на сьогоднішній день напрямки в урології – Системна імунотерапія при інфекції сечових шляхів, Перспективні дослідження в галузі профілактики урологічних захворювань, метафілактика і профілактика сечокам’яної хвороби, Перспективні засоби імунотерапії при раку нирок і сечового міхура, роботичних операції в урології, малоінвазивні методи лікування аденоми простати.
Онлайн трансляції хірургічних втручань, що виконуються відомими фахівцями світового рівня привертали увагу і інтерес великого кола делегатів конгресу.
На виставці були представлені кращі новинки медичних технологій, включаючи хірургічне устатковання, витратних матеріалів з різних країн світу, що сприяють підвищенню якості надання медичної допомоги та якості життя дорослим і дітям на різних етапах лікування і реабілітації.

Справжньою сенсацією цьогорічної виставки стали нові дослідження з Китаю: китайські вчені та лікарі розробили систему штучного інтелекту, яка може діагностувати та ідентифікувати рак простати з точністю, як будь-який патологоанатом. Це дає змогу оптимізувати процес діагностики раку. У довгостроковій перспективі це може привести до автоматизованої або частково автоматизованої діагностики раку передміхурової залози.
Довідука – Рак передміхурової залози є найпоширенішим раком чоловічої статі, діагнози якого становить близько 1,1 мільйона чоловік у всьому світі. Підтвердження діагнозу зазвичай вимагає біопсії, які потім досліджуються патологоанатом. Зараз система штучного інтелекту, представлена на конгресі Європейської асоціації урологів у Копенгагені, показала аналогічний рівень точності патологоанатому людини. Крім того, програмне забезпечення може точно класифікувати рівень злоякісності раку, щоб виключити помилку, яка може закрастися в діагноз людини.
“Це не замінить патологоанатома людини”, – сказав дослідницький лідер Hongqian Guo (Наньцзін, Китай). “Нам ще потрібен досвідчений патологоанатом, який візьме на себе відповідальність за остаточний діагноз. Але система штучного інтелекту допоможе патологоанатомам краще, швидше діагностувати, а також усунути щоденні розбіжності у судженнях, які можуть з’являтися в оцінках людей».

Цьогоріч в Копенгагені Трускавець був представлений двома лікарями урологами з Трускавецької міської лікарні – це завідувач урологічного відділення, кандидат медичних наук Ігор Деркач та лікар уролог Петришин Ольга.

Юрій Яцків

Також читайте

ID: 83277
URL:
HTML Link:
bbCode:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Потрібен масажист
  18.07.2018 | 12:12

  СПА-центр «П`ятий океан» (м. Трускавець, вул. Д. Галицького, 2) запрошує на роботу масажиста. Тел. для довідок: 068-955-97-95 або 098-079-00-77. Також читайтеТрускавець запрошує на День молоді (0)Музей придбає старі речі для експозиції (0)Продається земельна ділянка з житловим будинком у Трускавці (вул. Бориславська) (0)Запрошуємо на фестиваль “Трускавка-Фест” (0)

 • №84841 штукатуримо будинки
  01.07.2018 | 14:28

  штукатуримо 0986232522 Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»? (285)Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з підказкою) (113)Звернення батьків вихованців Трускавецького БУТу (110)Створено групу за відновлення унікальної пішохідної галереї(Дептака) (86)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви