Акція з нагоди Дня дитини

By  | 24.05.2019 | Filed under: Новини

Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно із Дрогобицькою громадською організацією «Спілка Української Молоді» у рамках відзначення Дня дитини ініціює проведення Дня відкритих дверей.

Соціальними партнерами цієї акції, зокрема, будуть: Трускавецьке відділення Дрогобицького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області, Трускавецький міський суд, Дрогобицький МРВ з питань пробації (м. Трускавець) філії Державної установи «Центр пробації» у Львівській області, служба у справах дітей Трускавецької міської ради, Трускавецький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділ сім’ї, дітей та молоді Трускавецької міської ради.

Планується, що у рамках цього заходу учні, відібрані за анкетами, матимуть змогу побувати у цих правоохоронних та соціальних інституціях, а також у приміщенні бюро правової допомоги. Вони зможуть поспілкуватися із працівниками цих установ та отримати відповіді на свої запитання.

Важливим є і те, що згодом учасники цього заходу матимуть можливість брати участь у міні-проектах, які організовуватимуть для них працівники Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Для того, щоб взяти участь та бути відібраним, необхідно заповнити коротку анкету за посиланням, що зазначено нижче. Це можна зробити, зайшовши на сторінку Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а згодом за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1mT-SylLULS7qYBh4Yj0E4b51mRtLu3OIyA6qt0MuJRk/edit

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви