Андрій Кульчинський їздив на зустріч з Порошенком

By  | 26.02.2019 | Filed under: Новини

У суботу, 23 лютого, у Львові відбулося засідання Ради регіонального розвитку Львівської області. Участь в ньому взяв і міський голова Трускавця Андрій . Цим він похвалився 25 лютого на щотижневій оперативній нараді в міській раді.

За словами міського голови, він не був єдиним представником Трускавця та регіону, хто поїхав на Раду регіонів. На зустрічі з Президентом України Петром Порошенком побували також інші трускавчани – директор Дрогобицького ВПУ №19 Володимир Маринкевич, директор Дрогобицького музичного коледжу ім. Василя Барвінського Юрій Чумак, очільник туристичної компанії «Тур-Галичина» Іван Прохна, інші представники бізнесу. Від Дрогобича на Раді регіонального розвитку побував зокрема керівник ПП «Транс-Екіпаж», екс-депутат Дрогобицької районної ради Йосип Дяків, про що він повідомив на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

Також під час наради була озвучена інформація про додаткові виплати пенсіонерам у березні-квітні 2019 р., тобто в період виборчої кампанії. Виплати стосуються т.зв. монетизації субсидій та індексації пенсій.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • Виставка буковинського строю в музеї Трускавця
  24.06.2019 | 14:18

  Також читайтеВ музеї Біласа відкриється виставка «Чарівне місто» (0)В рамках святкування Дня міста пройде ніч у музеї, присвячена культурі Буковини (0)Хранилища (0)В музеї історії відбудеться відкриття виставки творів художника Віктора Чепинця (0)

 • Оголошення
  24.06.2019 | 08:42

  Трускавецька міська організація політичної партії Всеукраїнське об`єднання «Батьківщина» повідомляє, що штаб по позачергових виборах до Верховної Ради України, громадська приймальня і головний офіс відкритий за адресою: м. Трускавець, вул. Карпатська, 2, готельно-курортний комплекс «Карпати». Запрошуємо людей усіх вікових категорій і особливо молодь долучитися до співпраці з метою розвитку курорту Трускавець, створення гідних умов проживання мешканців, [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви