Андрія Кульчинського нагороджено орденом

By  | 30.10.2016 | Filed under: Новини

Міський голова Трускавця Андрій нагороджений орденом «». Про це повідомив голова Міжнародного альянсу «-Україна» Ельмар Мамедов, а інформація про нагородження поширена в ряді азербайджанських ЗМІ, зокрема на порталі Vesti.az. Мер Трускавця отримав орден в знак дружби з Республікою Азербайджан.

- Андрій Кульчинський нещодавно побував у Баку, де брав участь у міжнародній туристичній виставці. Курортні місцевості привертають увагу інвесторів з багатьох країн і наявність на посаді мера друга азербайджанців приємна для потенційних інвесторів із Азербайджану. Сподіваюся, що азербайджанський бізнес внесе свою лепту у розвиток цього воістину райського куточка в Україні, – каже Ельмар Мамедов.

Також читайте

Tags: ,

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на фестиваль циркового мистецтва “Трускавецький фігляр”
  20.04.2018 | 15:21

  Також читайтеЗапрошуємо на роботу адміністратора (0)Запрошукємо на роботу адміністратора та офіціанта (0)Запрошуємо на роботу директора та бухгалтера (0)На роботу потрібні медсестра та дієтсестра (0)

 • DoorFloor – двері та підлогове покриття
  19.04.2018 | 17:38

  Салон та інтернет-магазин DoorFloor пропонує якісні та надійні вхідні та міжкімнатні двері переглянути каталог можна за посиланням – https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri/mizhkimnatni-dveri-tryskavec Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»? (284)Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з підказкою) (113)Звернення батьків вихованців Трускавецького БУТу (110)Створено групу [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви