№44062 АПЕТИТ ПРИХОДИТЬ ПІД ЧАС ЇДИ ( або земельні справи по – стебницьки)

By  | 11.11.2014 | Filed under: Акценти

Ще на початку далеких 2 000 років в славному м, Стебнику один місцевий « бізнесмен», близький до місцевої влади викупив у неї ж приміщення бувшого магазину господарських товарів по вул. Мазепи 5., вулиці яка веде до залізничної станції, та на якій, недалеко від цього будинку, має свою резиденцію і Стебницька міська рада (тобто місце можна вважати досить престижним). Безпосередньо до цього ж будинку прилягає і проїзд з вул.. І.Мазепи на вул. Полуботка – невеличкої вузенької вулички, яка бере свій початок з вул. Дрогобицької.
Придбавши будинок, наш «бізнесмен», ясна річ, захотів приватизувати і земельну ділянку для його, так би мовити обслуговування. Оскільки ділянка яка йому мала би належатися була невелика ( десь 700 м2 ), то ж відчувши апетит до земельки, він вирішив розширити межі своєї ділянки – і уявіть собі за рахунок чого? За рахунок проїзду з вул. Полуботка на вул. Мазепи та за рахунок самої вул. Полуботка ( в загальному десь 200 – 300 м2).Вирішив наш «бізнесмен» і взявся до роботи – самовільно, не маючи жодних документів, почав встановлювати нові межі, фактично блокуючи проїзд до деяких будинків по вул. Полуботка.
Зрозуміло, що мешканці вул. .Полуботка (до речі тут проживає чимало людей похилого віку, інвалідів) не могли змиритися з такою наругою, та звернулися з колективною заявою до Стебницького міського голови ( в ту пору ним був п. Пецюх В.Ф. ).Слід віддати належне діям очільника міста – він оперативно відреагував на заяву – була створена відповідна комісія, за результатами роботи якої міське бюро планування та архітектури м. Стебника виготовило та погодило в установленому порядку схему-пропозицію влаштування проїзду з вул. Полуботка на вул.І. Мазепи. Дана схема була розглянута та затверджена на засіданні комісії з передачі земель у приватну власність, розподілу земельних ділянок, архітектури і будівництва (лист виконкому за №525 від26.07.2002р).
Цілком очевидно що таким рішенням виконком однозначно підтримав законні права мешканців вулиці. Отже здавалося що справедливість восторжествувала і можна ставити крапку в цьому конфлікті. Всі сторони погодилися з рішенням виконкому, і не було жодних проблем. на протязі 12 років. Та на жаль цього літа конфлікт розгорівся з новою силою, втягнувши в свою орбіту нові лиця. В чому ж справа, постає резонне питання, адже в цій ситуації все зрозуміло і однозначно? А справа, виявляється полягає в наступному.
Весною цього року «бізнесмен»- власник ділянки по вул.І.Мазепи,5 продав свій будинок ( власне те що від нього залишилося – бо кілька років тому він згорів) та ділянку іншому стебницькому «бізнесмену». Ну і що ж тут такого скажете ви – продав то й продав, шляхи ж бо бізнесові несповідимі. Але новий власник мав би також дотримуватися згаданого рішення міської ради.
Та не тут то було – і в нового «бізнесмена», як і у старого, проснувся апетит до земельки. Знову, як і його попередник починає встановлювати нові межі. І робить це знову ж таки без ніяких погоджень з органами місцевої влади, більше того цинічно порушує її ж рішення. Дійшло до того що цей бізнесмен» заводить на вулицю Полуботка важку техніку та.починає знімати верхній шар грунту, пошкодивши при цьому дренажну каналізацію, і вирубує дерева які росли на узбіччі. Воістину поводить себе як москаль чи сепаратисти на сході нашої держави. І все це зауважте майже поруч із міською радою. Ясна річ що обурені мешканці знову звернулися до міського голови. На сьогоднішній день ним є, як і 12 років тому, п.Пецюх В.Ф. – людина яка розрулювала конфлікт у 2002р. Досить оперативно мешканці отримали заспокійливу відповідь з міської ради ( лист за №654 від26.06.22014р), цитуємо : « Виконавчий комітет зобов’язав власника ділянки ( читай- п.Білінського-Мільковича Ю.І.) проводити роботи в межах земельної ділянки визначених державним актом на право власності на земельну ділянку ( Державний акт серія ЯА № 200349).
Проїзд до Ваших будинко-володінь з вулиці І.Мазепи розташований на землях міськземфонду і право на користування ним мають мешканці прилеглих будинковолодінь»
Здавалося що знову можна ставити крапку в даній історії. Та як виявилося, робити це ще за скоро. Бо ж апетит у п.Білінського-Мільковича видно не пройшов. Як ніколи не проходить він у здається вічно голодних депутатів Стебницької міської ради., відомих на всю округу своїми фантастичними рішеннями у питаннях приватизації нерухомості та землі. Недарма ж на одній із недавніх сесій міської ради бійці АТО за всі ці «художества» пообіцяли їм доcить неприємний «сюрприз». Тому зовсім не дивно що наш «бізнесмен» швидко знайшов спільну мову з «доблесними» депутатами – і вже 28.10.2014р на сесії міської ради всупереч всім нормам та порядку, за ініціативою депутатів, ставиться питання про виділення п.Білінському-Мільковичу для ведення садівництва землі за рахунок вул..Полуботка. І тільки дивом не набирає достатньої кількості голосів. Здавалося б що нарешті проблему нарешті вирішено остаточно. Та взявши до уваги те, що для прийняття рішення позитивного для п.Білінського-Мільковича бракло тільки одного голосу, та беручи до уваги його неймовірну настирливість та апетити депутатського корпусу і все це на фоні нерішучості міського голови – бо й справді, як взагалі можна було ставити на голосування питання про виділення землі за рахунок вулиці Полуботка, коли по перше, рішення про влаштування такого проїзду ніким не відмінене, а по друге, про яке ведення садового господарства може йти мова, коли той же п .Білінський-Мількович самовільно вирубав плодові дерева на цій вулиці). Тож, напевно в цій епопеї ще зарано ставити крапку. Апетит же ще не пройшов…
P.S. Які ж висновки можна зробити з цієї , здавалося б, банальної історії. Ну подумаєш, – якийсь кавалок землі в одних забирають а іншому дають – що ж такого ? Але ж панове, на наших очах створюється небезпечний прецедент – нагло забирають то землю у громади, фактично неуможливлюючи проїзд по вулиці, на користь якогось «бізнесмена», який знайшов спільну бізнесову мову із депутатами ( очевидно, що не просто за так, бо ж бізнес є бізнес ). Завтра така ситуація може проявитися будь де – комусь заманеться забрати собі, коханому, чи вулицю чи майдан – та будь що. Складається ж бо враження , що в Стебнику , на фоні слабкості міської влади бал правлять депутати, які прикриваючись колективною безвідповідальністю «рішають діла». І фактів що це є так, вже є достатньо багато. Згадаймо історію із розподілом земельних ділянок у Колпці, автобусною станцією в Стебнику та інше ( подейкують що навіть один із міських цвинтарів став ледь не приватним). А що зроблено для громади , яка саме їх обрала? Та фактично нічого крім вряди-годи полатаного дорожнього полотна кількох вулиць… Явно, що з таким депутатським корпусом і міською владою ми Україну не збудуємо. То ж громада, якщо хоче мати модерне місто, має пильно дивитися кого буде обирати на вже близьких виборах до місцевих органів влади весною 2015 року. Що б не сталося так, що знову до влади прийдуть знову ті ж самі глибоко скомпрометовані люди і знову ми опинимось в болоті…
P.S.P.S. Ну а що ж з землею, яка стала причиною конфлікту? А відповідь проста – громада повинна дати такого уроку владі щоб назавжди відбити нездорові апетити у будь кого. Не ті часи настали, панове.

Також читайте

ID: 44062
URL:
HTML Link:
bbCode:
 • Марина

  Так и у нас Трускавце стебницкие рулят землёй то нашей ! Эта Плахтий со Стебника, потому то может быть меня так нагло отфутболила !

  • Петро

   Плахтій робить те,що каже Бодак, а не те що закон каже !

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • №84841 штукатуримо будинки
  01.07.2018 | 14:28

  штукатуримо 0986232522 Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»? (285)Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з підказкою) (113)Звернення батьків вихованців Трускавецького БУТу (110)Створено групу за відновлення унікальної пішохідної галереї(Дептака) (86)

 • №84717 викрадено печатку
  27.06.2018 | 10:45

  У результаті нападу на підприємство, з метою пограбування , було викрадено печатку і штамп ПП Рестхауз.ЕДРПОУ 34119215. Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»? (285)Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з підказкою) (113)Звернення батьків вихованців Трускавецького БУТу (110)Створено групу за відновлення [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви