Батьківщину-мати вмій захищати

By  | 12.10.2017 | Filed under: Новини

Тепер ще нелегко живеться тобі,

Є в тому, мабуть, особлива причина,

Та все подолаєш в тяжкій боротьбі,

Незламна моя Україна.

Нема життя без України, бо Україна – це мати, яку не вибирають, бо Україна – це доля, яка випадає раз на віку, бо Україна – це пісня, яка вічна на цій землі. Молодому поколінню, що виростають у незалежній державі треба знати правду про минуле своєї країни, щоб узяти у спадок все позитивне. Особливо маємо пам’ятати кожен вияв визвольних змагань, як би трагічно вони не закінчувались.

В приміщенні бібліотеки СЗШ №3 м. Трускавця з учнями 9-Б класу (класний керівник Валентина Салань) завідувач бібліотекою-філією №2 Лідія Стецик провела патріотичну годину, приурочену річниці утворення Української Повстанської Армії. Вона розповіла присутнім про події, пов’язані з УПА. Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх, хто поліг за волю та незалежність України.

Ми маємо пам’ятати про тих людей, які життя своє поклали на вівтар нашої Незалежності, маємо продовжити їхню справу. І треба один одному передавати в дар віру, рідну мову і культуру, світлу пам’ять і славу про героїв-борців.

Закінчилась патріотична година гімном України, який заспівали всі присутні в бібліотеці.

Лідія Стецик, завідувач бібліотекою-філією №2 м. Трускавця

Також читайте

Tags:

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • №84326 Високооплачувана офіційна робота в Польщі.
  15.06.2018 | 10:15

  Офіційна робота в Польщі, зарплата від 10 злотих за годину і більше, житло надається безкоштовно, а подекуди і харчування, за такими вакансіями: столярі, швеї, зварники, фрезервувальники, а також в теплицях, в готелях, в пансіонатах, на заводах,на меблевих фабриках, супермаркетах, магазинах, гуртовнях, столярнях, мясокомбінатах, дорожніх роботах, по догляду, фермерських господарствах, на будівницстві та в лісі. А [...]

 • Музей придбає старі речі для експозиції
  13.06.2018 | 17:40

  Етно-музей готельно-курортного комплексу «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) придбає речі для експозиції. Особливо цікавлять старовинні речі, стародруки, старі фотографії, давній одяг, речі повсякденного вжитку не пізніше поч. ХХ ст., господарські знаряддя, картини та ікони. Тел. (03247) 5-14-08. Також читайтеПродається земельна ділянка з житловим будинком у Трускавці (вул. Бориславська) (0)Запрошуємо на фестиваль “Трускавка-Фест” (0)Запрошуємо на [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви