Батьківщину-мати вмій захищати

By  | 12.10.2017 | Filed under: Новини

Тепер ще нелегко живеться тобі,

Є в тому, мабуть, особлива причина,

Та все подолаєш в тяжкій боротьбі,

Незламна моя Україна.

Нема життя без України, бо Україна – це мати, яку не вибирають, бо Україна – це доля, яка випадає раз на віку, бо Україна – це пісня, яка вічна на цій землі. Молодому поколінню, що виростають у незалежній державі треба знати правду про минуле своєї країни, щоб узяти у спадок все позитивне. Особливо маємо пам’ятати кожен вияв визвольних змагань, як би трагічно вони не закінчувались.

В приміщенні бібліотеки СЗШ №3 м. Трускавця з учнями 9-Б класу (класний керівник Валентина Салань) завідувач бібліотекою-філією №2 Лідія Стецик провела патріотичну годину, приурочену річниці утворення Української Повстанської Армії. Вона розповіла присутнім про події, пов’язані з УПА. Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх, хто поліг за волю та незалежність України.

Ми маємо пам’ятати про тих людей, які життя своє поклали на вівтар нашої Незалежності, маємо продовжити їхню справу. І треба один одному передавати в дар віру, рідну мову і культуру, світлу пам’ять і славу про героїв-борців.

Закінчилась патріотична година гімном України, який заспівали всі присутні в бібліотеці.

Лідія Стецик, завідувач бібліотекою-філією №2 м. Трускавця

Також читайте

Tags:

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №78866 Вакансия. Обработка заказов на дому.
  12.12.2017 | 21:54

  Предлагаем Вам работу без вложений, на системе автоматического приёма и обработки заказов. Мы предоставляем: - Наш лицезионный софт. - документы со всей необходимой доп. информацией. - постоянная техническая поддержка. Оплата от 5500 в день. Выплаты ежедневно. Более подробная информация на нашем сайте >> http://zakaz.exrabota.ru/ << Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, [...]

 • Запрошуємо на роботу молодших медичних сестер
  12.12.2017 | 16:04

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу молодших медичних сестер. Тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеПрограма святкування Новорічно-Різдвяних свят у Трускавці (афіша) (0)Запрошує Святий Миколай (0)Запрошуємо на Андріївські вечорниці (1)УРБАН-бібліотека запрошує сьогодні на Українські вечорниці та Катеринівські ворожіння (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви