Борислав матиме новий герб, хоругву і гімн

By  | 29.07.2011 | Filed under: Публікації

На черговому засіданні комісії із проведення конкурсу на кращий варіант оновленої символіки Борислава – міського герба та хоругви – розглянуто подані проекти, а також висновок геральдичної експертизи, поданий за підписом Андрія Гречила, голови Українського геральдичного Товариства, наукового співробітника Інституту української археографії ім. Михайла Грушевського НАН України, члена Комісії державних нагород та геральдики при Президентові України.

Заслухано інформацію начальника відділу у справах сім’ї, дітей та молоді Романа Тарнавського щодо проекту герба та прапора. Авторами проекту є Олег Микулич, Ігор Шоха та Роман Тарнавський.

В обговоренні взяли участь міський голова Володимир Фірман, начальник відділу культури Андрій Спас., секретар міської ради Ігор Яворський, Роман Тарнавський та депутат міської ради Іванна Галушка.

Присутні схвалили поданий на розгляд проект оновлених герба та прапора Борислава. Вирішено ці проекти розмістити у часописі «Нафтовик Борислава» та подати на офіційному сайті міської ради для того, щоб свої думки щодо оновлених символів міста змогли висловити усі мешканці. Провести також громадські слухання, після чого винести на розгляд сесії міської ради проект рішення про затвердження оновленої символіки міста.

Також вирішено продовжити конкурс на кращий варіант гімну .

Ігор Юринець, газета “Нафтовик Борислава”

Також читайте

Tags:
 • Левко

  Ну що-ж , нема доріг, нема води, сміття навкруг накидано а в Бориславі новий герб , хоругву й гімн придумали. Зразу видно що влада Борислава переймається проблемами міста, їм з гори видніше. Шановний п. Фірман з своєю командою , спустіться вниз і пройдіться по місту а то таке враження що після перемоги ви все літаете десь далеко, далеко.

 • sofia

  Трускавцю також вже давно потрібно було подумати про заміну гербу міста, замість гуски яка нам всім ні про що не говорить, вставити більш доречний і красномовний фрагмент…
  [img]http://protruskavets.org.ua/protrusk/wp-content/uploads/comment_images/post-11956/2011/7/bb3ec548602ffd8874a29d373cb7e1e6.jpg[/img][float=center]

 • ab02

  Віддайте Лєбєдєву на лінчування http://www.artlebedev.ru/kovodstvo/business-lynch/2011/07/30/

  :)

 • sofia

  Дуже красномовна символіка, де нафта – там гроші, де гроші – там сектанти…
  Гімн також відомий – аллілуйя…

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви