Бориславська школа-інтернат отримала подарунок від французьких благодійників

By  | 17.08.2017 | Filed under: Новини

Як інформує «Ротарі Клуб Трускавець», вчора, 16 серпня, до Бориславської школи-інтернату для дітей з вадами опорно-рухового апарату (директор Наталія Тіщенко) було доставлено гуманітарну допомогу від французьких благодійників – Асоціації «Іруаз-Україна». Передісторія цієї допомоги така – близько місяця тому у Трускавці перебувала група французьких, американських та українських волонтерів, які зустрілися із знаним волонтером та громадським активістом Сергієм Розорою. Почувши про потреби спеціалізованої школи-інтернату у Бориславі, в якій перебуває близько ста дітей (у тому числі круглі сироти), представники ГМ «Опора» Тарас Гаталяк, БФ «Патріот-Львів» Уляна Дейнека та Асоціації «Іруаз-Україна» Марі Налін та Дідьєр Налін вирішили допомогти чим лиш можна.

Отже, 16 серпня у школу-інтернат було завезено подарунок від французьких волонтерів, а саме декілька вертикалізаторів, візок, спеціальне ліжко та інше обладнання. До розвантаження благодійної допомоги долучився волонтер Корпусу Миру в Трускавці Андрій Ленець.

Уляна Дейнека і Тарас Гаталяк пообіцяли довезти ще ряд позицій обладнання, необхідного дітям з особливими потребами. В знак подяки волонтери отримали грамоту та сувенір, виготовлений руками дітей школи-інтернату.

Також читайте

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Трускавець Встановлення та ремонт ГБО
  22.06.2018 | 15:09

  Індивдуальний підхід до кожного клієнта. Намагаємось вирішити навіть найскладніші проблеми Вашого авто. Встановлення та ремонт ГБО Діагностика ГБО Компютерна діагностика Ремонт електропроводки та електричних елементів Дрібний ремонт оптичних систем та елементів салону м. Трускавець вул. Бориславська, “Бориславські гаражі” +38 099 162 8988 +38 097 732 8957 Головна сторінка http://avtospotlv.com.ua/ avtospotlv@gmail.com Також читайтеТрускавець відсвяткував (0)Спацер по [...]

 • Трускавець запрошує на День молоді
  20.06.2018 | 16:10

  Також читайтеМузей придбає старі речі для експозиції (0)Продається земельна ділянка з житловим будинком у Трускавці (вул. Бориславська) (0)Запрошуємо на фестиваль “Трускавка-Фест” (0)Запрошуємо на турнір повітряних куль (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви