Бориславська школа-інтернат отримала подарунок від французьких благодійників

By  | 17.08.2017 | Filed under: Новини

Як інформує «Ротарі Клуб Трускавець», вчора, 16 серпня, до Бориславської школи-інтернату для дітей з вадами опорно-рухового апарату (директор Наталія Тіщенко) було доставлено гуманітарну допомогу від французьких благодійників – Асоціації «Іруаз-Україна». Передісторія цієї допомоги така – близько місяця тому у Трускавці перебувала група французьких, американських та українських волонтерів, які зустрілися із знаним волонтером та громадським активістом Сергієм Розорою. Почувши про потреби спеціалізованої школи-інтернату у Бориславі, в якій перебуває близько ста дітей (у тому числі круглі сироти), представники ГМ «Опора» Тарас Гаталяк, БФ «Патріот-Львів» Уляна Дейнека та Асоціації «Іруаз-Україна» Марі Налін та Дідьєр Налін вирішили допомогти чим лиш можна.

Отже, 16 серпня у школу-інтернат було завезено подарунок від французьких волонтерів, а саме декілька вертикалізаторів, візок, спеціальне ліжко та інше обладнання. До розвантаження благодійної допомоги долучився волонтер Корпусу Миру в Трускавці Андрій Ленець.

Уляна Дейнека і Тарас Гаталяк пообіцяли довезти ще ряд позицій обладнання, необхідного дітям з особливими потребами. В знак подяки волонтери отримали грамоту та сувенір, виготовлений руками дітей школи-інтернату.

Також читайте

Tags: ,

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №77974 Bactefort капли против паразитов
  17.11.2017 | 08:39

  эффективное уничтожение абсолютно всех видов паразитов любого происхождения; препятствие для дальнейшего развития и размножения паразитов; повышение сопротивляемости организма человека к заражениям различных видов; укрепление иммунной системы; максимально благоприятное воздействие на состояние организма человек в целом; невысокая стоимость, доступная каждому. Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, [...]

 • №77972 Трансфер в аэропорт Москвы и Санкт-Петербург.
  16.11.2017 | 18:48

  Трансфер в аэропорт Москвы и Санкт-Петербург по фиксированной стоимости. Встреча на вокзале у платформы. Помощь при транспортировки багажа. И ещё много разных видов услуг. Закажите прямо сейчас. Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»? (284)Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви