Бориславська школа-інтернат отримала подарунок від французьких благодійників

By  | 17.08.2017 | Filed under: Новини

Як інформує «Ротарі Клуб Трускавець», вчора, 16 серпня, до Бориславської школи-інтернату для дітей з вадами опорно-рухового апарату (директор Наталія Тіщенко) було доставлено гуманітарну допомогу від французьких благодійників – Асоціації «Іруаз-Україна». Передісторія цієї допомоги така – близько місяця тому у Трускавці перебувала група французьких, американських та українських волонтерів, які зустрілися із знаним волонтером та громадським активістом Сергієм Розорою. Почувши про потреби спеціалізованої школи-інтернату у Бориславі, в якій перебуває близько ста дітей (у тому числі круглі сироти), представники ГМ «Опора» Тарас Гаталяк, БФ «Патріот-Львів» Уляна Дейнека та Асоціації «Іруаз-Україна» Марі Налін та Дідьєр Налін вирішили допомогти чим лиш можна.

Отже, 16 серпня у школу-інтернат було завезено подарунок від французьких волонтерів, а саме декілька вертикалізаторів, візок, спеціальне ліжко та інше обладнання. До розвантаження благодійної допомоги долучився волонтер Корпусу Миру в Трускавці Андрій Ленець.

Уляна Дейнека і Тарас Гаталяк пообіцяли довезти ще ряд позицій обладнання, необхідного дітям з особливими потребами. В знак подяки волонтери отримали грамоту та сувенір, виготовлений руками дітей школи-інтернату.

Також читайте

Tags: ,

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №76158 Требуются кассры в рестораны быстрого питания Москва и Мо.
  16.09.2017 | 02:47

  Кассир Рф, РБ, вид на жительство м/ж до 35 лет, без опыта, обучение в процессе работы, помощь в получении медкнижки (Можно без нее зделаем в процессе) график2/2, 6/1,5/2, смена 8-9-12 часов по желанию. подработки -карьерный рост до директора ресторана.(обучение бесплатное) Возможно проживание за счет работодателя общежитие как правило расположено недалеко от работы. Зароботная плата от [...]

 • Запрошуємо на роботу
  07.09.2017 | 12:23

  Готельно-курортному комплексу «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) на постійну роботу потрібні: - покоївки, - офіціанти (юнаки та дівчата), - кухарі 4 та 5 розрядів, - кухарі, - спеціаліст для виготовлення сирів, - кухонні працівники, - бармен, - касир у спортивний комплекс, - прибиральниця у спортивний комплекс, - працівник по догляду за тваринами, - тракторист-механізатор. [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви