Брехливі журналісти правду чути не бажають

By  | 15.08.2017 | Filed under: Новини

Під час щотижневої оперативної наради в Трускавецькій міській раді 15 серпня були дані роз`яснення по ситуації навколо сміттєвих контейнерів. Нагадаємо, що минулого тижня фірма «ДВ-Екосвіт», яка до 1 серпня займалася вивезенням твердих побутових відходів з Трускавця, почала забирати свої контейнери.

Отож, заступник міського голови Трускавця Олексій Балицький повідомив, що 21 серпня остаточно завершується процедура закупівлі нових сміттєвих баків, і договір може бути укладений вже 22 серпня. Тим не менше вже зараз у місто поступають нові контейнери. Так, цього тижня до Трускавця має прибути 53 нові контейнери, які повністю знімуть проблему нестачу контейнерів на деяких майданчиках для збору ТПВ. А з фірмою «ДВ-Екосвіт», яка не хотіла свої контейнери ні продати Трускавцю, ні навіть здавати в оренду, досягнуто домовленості щодо користування контейнерами до кінця місяця. Олексій Балицький висловив жаль, що на нараді відсутні ті «журналісти», які вже не вперше подають неправдиву інформацію та подають коментарі посадових осіб у спотвореному вигляді.

Також читайте

Tags:
 • Ігор

  За поширення неправдивої інформації можна подавати до суду як це роблять брехливі журналісти. Чому представники міської влади цього не роблять?

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №77974 Bactefort капли против паразитов
  17.11.2017 | 08:39

  эффективное уничтожение абсолютно всех видов паразитов любого происхождения; препятствие для дальнейшего развития и размножения паразитов; повышение сопротивляемости организма человека к заражениям различных видов; укрепление иммунной системы; максимально благоприятное воздействие на состояние организма человек в целом; невысокая стоимость, доступная каждому. Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, [...]

 • №77972 Трансфер в аэропорт Москвы и Санкт-Петербург.
  16.11.2017 | 18:48

  Трансфер в аэропорт Москвы и Санкт-Петербург по фиксированной стоимости. Встреча на вокзале у платформы. Помощь при транспортировки багажа. И ещё много разных видов услуг. Закажите прямо сейчас. Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»? (284)Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви