Брехливі журналісти правду чути не бажають

By  | 15.08.2017 | Filed under: Новини

Під час щотижневої оперативної наради в Трускавецькій міській раді 15 серпня були дані роз`яснення по ситуації навколо сміттєвих контейнерів. Нагадаємо, що минулого тижня фірма «ДВ-Екосвіт», яка до 1 серпня займалася вивезенням твердих побутових відходів з Трускавця, почала забирати свої контейнери.

Отож, заступник міського голови Трускавця Олексій Балицький повідомив, що 21 серпня остаточно завершується процедура закупівлі нових сміттєвих баків, і договір може бути укладений вже 22 серпня. Тим не менше вже зараз у місто поступають нові контейнери. Так, цього тижня до Трускавця має прибути 53 нові контейнери, які повністю знімуть проблему нестачу контейнерів на деяких майданчиках для збору ТПВ. А з фірмою «ДВ-Екосвіт», яка не хотіла свої контейнери ні продати Трускавцю, ні навіть здавати в оренду, досягнуто домовленості щодо користування контейнерами до кінця місяця. Олексій Балицький висловив жаль, що на нараді відсутні ті «журналісти», які вже не вперше подають неправдиву інформацію та подають коментарі посадових осіб у спотвореному вигляді.

Також читайте

Tags:
 • Ігор

  За поширення неправдивої інформації можна подавати до суду як це роблять брехливі журналісти. Чому представники міської влади цього не роблять?

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №76158 Требуются кассры в рестораны быстрого питания Москва и Мо.
  16.09.2017 | 02:47

  Кассир Рф, РБ, вид на жительство м/ж до 35 лет, без опыта, обучение в процессе работы, помощь в получении медкнижки (Можно без нее зделаем в процессе) график2/2, 6/1,5/2, смена 8-9-12 часов по желанию. подработки -карьерный рост до директора ресторана.(обучение бесплатное) Возможно проживание за счет работодателя общежитие как правило расположено недалеко от работы. Зароботная плата от [...]

 • Запрошуємо на роботу
  07.09.2017 | 12:23

  Готельно-курортному комплексу «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) на постійну роботу потрібні: - покоївки, - офіціанти (юнаки та дівчата), - кухарі 4 та 5 розрядів, - кухарі, - спеціаліст для виготовлення сирів, - кухонні працівники, - бармен, - касир у спортивний комплекс, - прибиральниця у спортивний комплекс, - працівник по догляду за тваринами, - тракторист-механізатор. [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви