Через сильний шум дехто вночі не має води

By  | 18.04.2016 | Filed under: Новини

Як поінформував на апаратній нараді 18 квітня генеральний директор ТзОВ «» Володимир Возняк, минулого тижня НКРЄ затвердила новий тариф для Трускавця. Для населення і юридичних осіб він однаковий і становить 16,63 грн. за 1 м. куб. Цей тариф буде введений в дію з 1 травня ц.р.

Володимир Возняк підтвердив факт, що у Трускавці перейшли з цілоденного на цілодобове водопостачання, проте зауважив, що в окремих будинках на вул. Сагайдачного, а також в будинках 5, 7 та 9 на вул. Данилишиних вночі воду не подають, оскільки люди скаржилися на сильний шум насосів. Над цим питанням працюють – або буде застосовано звукоізоляцію, або якісь інші методи, які дозволять не будити неспокійних жильців серед ночі. Розглядається навіть варіант закупівлі нового насосного обладнання імпортного виробництва, бо вітчизняні насоси виявилися дуже шумними. Вартість закордонної насосної установки – близько 50 тисяч гривень. Тож якщо нові насоси куплять, то мешканці вул. Сагайдачного зможуть спати спокійно і в той же час всю ніч мати воду в своїх кранах.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви