Чому Московія ближче по нутру одіозному екс-меру

By  | 23.03.2016 | Filed under: Публікації

Одіозний екс-мер Трускавця Руслан Козир, натхненник «Трускавецького криміналітету», який потерпів фіаско на виборах минулого року, виставляє себе переконливим націоналістом та бандерівцем. Але чи так це насправді? Кажуть, оточення формує свого лідера. Подивимось, хто нині є головним рупором цього підприємця.

Перша пані, така собі просто Леся, остання з його кадрових напрацювань. Вислужується, здавалось би, за ідею. Минулоріч повела себе доволі дивно. Завітала у СШ №1, помітила, що учні моляться у капличці, вчаться катехизму – і написала гнівного листа, чому дирекція і відділ освіти замість навчання дозволяють молитися дітям у школі. Атеїстка не зупинилася на своїх неадекватних діях. Днями у День Гімну, коли вся Україна від малого до великого співала нашу Духовну Молитву, переповнена атеїстично-сепаратистськими настроями, написала скаргу у міську раду та облдержадміністрацію на працівників культури, які проводили цей захід. Їй, бачте, не сподобалось, що державні службовці і депутати, які були на заході, вчать співати школярів Гімн України у повному обсязі. На відео видно, з яким натхненням співають всі, окрім Лесі. Може, не знає слів? Соромно для такого вже не юного віку.

Другий персонаж – такий собі пан Микола. Колись він випадково, здавалось би, переміг на виборах міського голови у Дрогобичі. Дрогобичани пам’ятають, що грошики на виборчу кампанію йому дав один місцевий мафіозі. До речі, всі злодії в законі були і зараз є на особистому обліку у спецорганах і без їх вказівок пан Микола не отримав би ні копійки. Потім мафіозі загадково гине в аварії, а наш Микола після кінця своєї мерської каденції стає прислужником Козира. Нагадаємо деякі факти з біографії екс-мера сусіднього міста. Колись батьки Миколи були засуджені за націоналізм. Вже коли Микола підріс, його «випадково» приймають на навчання у вищий політичний учбовий заклад у Львові. Думаєте, спецоргани забули за національно свідомих батьків Миколи? Ні, КГБ нічого не забуває. Просто в ті роки сексотство дуже і дуже було в пошані. Пан Микола дослужується до капітана другого рангу, згодом стає ідейним натхненником Козира.

Третя особа – найбільш таємнича і загадкова. Але це лише на перший погляд. Друзі звуть його Пашка. Він родом з Санкт-Петербурга. Допомагав Козиру на перших і других мерських виборах. Як він з’явився в його обоймі – невідомо. Можливо, посприяли московські бізнес-покровителі Козира, які мають з ним спільний бізнес у Києві. Хто знається на путінській Росії, тому добре відомо, що весь великий бізнес Московії тісно співпрацює з наступником КГБ – ФСБ. Для тих, хто не тямить: бізнес можуть просто відібрати, а бізнесменів – пустити світом в одних штанах. Приклад Ходорковського – яскраве свідчення. Не викликає сумніву, що московські покровителі допомогли Козиру таким собі «політологом», якого, за його версією, переслідували у Санкт-Петербурзі, і він, щоби врятуватися від тюрми, втік в Україну. Переконлива легенда, чи не правда? Проте не для простачків. Подивишся на вгодовану пику Паші, його інтелігентні манери, вміння втиратися в довіру – і мимоволі виникає запитання: а яке у Паші звання? Не нижче майора, напевно. Вже дуже довго знаходиться під прикриттям. У відрядження в Київ, інші міста виїжджає. Чи тільки за гроші Козира? Уявляєте, підданого Росії, держави, з якою Україна у стані війни, наш підприємець офіційно бере до себе на роботу (в титрах на передачі «Шустер-лайф» було написано «заступник головного редактора газети «Джерела Трускавця»), який в українському Трускавці відкрито займається руйнацією нашої державності.

Тепер ключове питання. Козира у цій ситуації використовують втемну чи легально? На наш погляд, спочатку було перше, тепер співпрацю Козира і спецслужб не сховаєш, він не може не знати про істинне обличчя своїх радників. І хоча за натурою він боягуз і перестрахувальник, але великі гроші, які надходять від московських спонсорів, пов’язані з владними можливостями, дають про себе знати. Він же бізнесмен і добре прораховує кожен свій крок. І що йому Україна, яка обливається кров’ю з протистоянням з Росією, наші хлопці, які вмирають на Донбасі. М’які купюри, які шелестять у нього в кишені, мають набагато більшу вагу…

Може виникнути запитання: чому Козир далі преться в Українську Греко-Католицьку Церкву першим до образів, а не йде в церкву Московського патріархату, яка йому ближче по нутру?

Влад Твердун

Також читайте

Tags:

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №76158 Требуются кассры в рестораны быстрого питания Москва и Мо.
  16.09.2017 | 02:47

  Кассир Рф, РБ, вид на жительство м/ж до 35 лет, без опыта, обучение в процессе работы, помощь в получении медкнижки (Можно без нее зделаем в процессе) график2/2, 6/1,5/2, смена 8-9-12 часов по желанию. подработки -карьерный рост до директора ресторана.(обучение бесплатное) Возможно проживание за счет работодателя общежитие как правило расположено недалеко от работы. Зароботная плата от [...]

 • Запрошуємо на роботу
  07.09.2017 | 12:23

  Готельно-курортному комплексу «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) на постійну роботу потрібні: - покоївки, - офіціанти (юнаки та дівчата), - кухарі 4 та 5 розрядів, - кухарі, - спеціаліст для виготовлення сирів, - кухонні працівники, - бармен, - касир у спортивний комплекс, - прибиральниця у спортивний комплекс, - працівник по догляду за тваринами, - тракторист-механізатор. [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви