Чи заженуть усіх підприємців «до буди»?

By  | 19.04.2012 | Filed under: Публікації

«Трускавецька асоціація розвитку туризму і екскурсій» висловила своє обурення з приводу витіснення їхніх працівників з бульвару Торосевича місцевою владою.

Члени Асоціації, зокрема екскурсоводи, заявляють, що їхню діяльність прирівняли до лоткової торгівлі, тоді як усі трускавецькі туристичні фірми надають послуги у сфері організації подорожувань та екскурсій.

Окремим представникам екскурсійних агенцій у Трускавці уже відмовлено в наданні дозволів для продовження діяльності з рекомендацією «альтернативних місць». За коментарем з приводу ситуації кореспондент газети «Франкова криниця Підгір’я» звернувся до підприємця Миколи Олексина. Микола Степанович розповів про ситуацію, що склалася сьогодні у роботі туристичних фірм міста-курорту.

- Нам пропонують «альтернативу», – говорить співрозмовник, – але чи може бути альтернативною пропозиція, коли замість робочого місця навпроти бювету мінеральних вод нас хочуть загнати до «буди» на ярмарку за непомірну плату – дев’ять з половиною тисяч гривень.

За словами Миколи Олексина, він шість разів подавав пропозицію щодо того, щоб трускавецька влада і міськвиконком залишили йому старе місце на бульварі Юрія Дрогобича. Однак, результат невтішний – на шість заяв підприємець отримав стільки ж відмов за підписом заступника міського голови Трускавця Юрія Яворського.

За інформацією, наданою «Трускавецькою асоціацією розвитку туризму і екскурсій», це громадське об’єднання, неприбуткова організація, налічує понад 50 членів, серед яких керівники фірм, організатори екскурсій, екскурсоводи, інші працівники цієї сфери. Усі вони за статусом є юридичними чи фізичними особами, платниками податків. Тому, як наголошують, нехтування їх вимогами буде мати наслідок – оскарження рішень Трускавецького міськвиконкому в судовому порядку.

Василь Кирилич, газета «Франкова криниця Підгір’я»

Також читайте

Tags: , ,
 • олександр

  Якби мер та його недолуга владна команда мали розум,то не робили би того,що роблять.Саме в парку і тільки там ,де вони є зараз,повинні стояти рекламні щити з екскурсіями,художники з картинами,продавці народних промислів України. І завдання влади не перешкоджати цьому,а навпаки-всіляко заохочувати це.Чому не їдуть люди в Трускавець?-ось що повинно в першу чергу цікавити мера та його гончих псів яворських.І європейське місто мудрий мер(якби він таким був) розпочинав би не з геноциду проти власного народу,розганяючи дідусів та бабусь,які виживають завдяки вуличній торгівлі,а наведенням чистоти в місті,ремонтом доріг та тротуарів,встановленням смітників 3-х видів(як в Европі),лав для відпочинку,яких катастрофічно бракує всюди,закупівлі техніки для прибирання снігу і т.д. А поки що люди проклинають той день,коли голосували за цього козира та його колоду з шістками.Сумно і дуже сумно від трускавецьких реалій не тільки місцевим жителям,а й відпочивальникам,яких стає все менше і менше…

 • Маша

  Ці шпикулянти квитками тільки тормозят імідж курорту,та й України.Я особисто бачила,як товстий,спітнілий,лисий жидяра Сруль,який продає в парку квитки на екскурсію, мало не силоміць тягне купляти їх.Пройти не можливо.Сором якийсь.Для цього повинно бути якесь відповідне місце.І ціна повинна бути відповідна,як в інших містах.І податок з них брати,як з інших підприємців.

 • Проти

  Тягніть мішок грошей до мерії.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • №89934 Хижина СПА
  21.12.2018 | 09:37

  Отель “Хижина СПА” https://higinaspa.com.ua/ расположен в любимой части города Трускавец среди наших гостей согласно независимым отзывам. Этот дизайн-отель расположен в курортном городе Трускавец. К услугам гостей бесплатный кинотеатр, оздоровительный центр и солнечная терраса, а также индивидуально оформленные номера с телевизором с плоским экраном. Каждый номер спа-отеля “Хижина” с гостиной зоной декорирован в уникальном стиле. В [...]

 • №89282 Офіційна робота в Німеччині.
  27.11.2018 | 11:10

  Офіційна робота в Німеччині, з оплатою від 8 євро/год і більше. Офіційне оформлення відбувається, по відрядженню форма А1 (від польської фірми на практику). Для оформлення на роботу потрібна польська робоча віза (з терміном не менше трьох місяців, або біометричний паспорт ( не менше 90 днів). Працевлаштування тільки офіційне, з віковим обмеженням до 50 років. Знання [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви