Чи заженуть усіх підприємців «до буди»?

By  | 19.04.2012 | Filed under: Публікації

«Трускавецька асоціація розвитку туризму і екскурсій» висловила своє обурення з приводу витіснення їхніх працівників з бульвару Торосевича місцевою владою.

Члени Асоціації, зокрема екскурсоводи, заявляють, що їхню діяльність прирівняли до лоткової торгівлі, тоді як усі трускавецькі туристичні фірми надають послуги у сфері організації подорожувань та екскурсій.

Окремим представникам екскурсійних агенцій у Трускавці уже відмовлено в наданні дозволів для продовження діяльності з рекомендацією «альтернативних місць». За коментарем з приводу ситуації кореспондент газети «Франкова криниця Підгір’я» звернувся до підприємця Миколи Олексина. Микола Степанович розповів про ситуацію, що склалася сьогодні у роботі туристичних фірм міста-курорту.

- Нам пропонують «альтернативу», – говорить співрозмовник, – але чи може бути альтернативною пропозиція, коли замість робочого місця навпроти бювету мінеральних вод нас хочуть загнати до «буди» на ярмарку за непомірну плату – дев’ять з половиною тисяч гривень.

За словами Миколи Олексина, він шість разів подавав пропозицію щодо того, щоб трускавецька влада і міськвиконком залишили йому старе місце на бульварі Юрія Дрогобича. Однак, результат невтішний – на шість заяв підприємець отримав стільки ж відмов за підписом заступника міського голови Трускавця Юрія Яворського.

За інформацією, наданою «Трускавецькою асоціацією розвитку туризму і екскурсій», це громадське об’єднання, неприбуткова організація, налічує понад 50 членів, серед яких керівники фірм, організатори екскурсій, екскурсоводи, інші працівники цієї сфери. Усі вони за статусом є юридичними чи фізичними особами, платниками податків. Тому, як наголошують, нехтування їх вимогами буде мати наслідок – оскарження рішень Трускавецького міськвиконкому в судовому порядку.

Василь Кирилич, газета «Франкова криниця Підгір’я»

Також читайте

Tags: , ,
 • олександр

  Якби мер та його недолуга владна команда мали розум,то не робили би того,що роблять.Саме в парку і тільки там ,де вони є зараз,повинні стояти рекламні щити з екскурсіями,художники з картинами,продавці народних промислів України. І завдання влади не перешкоджати цьому,а навпаки-всіляко заохочувати це.Чому не їдуть люди в Трускавець?-ось що повинно в першу чергу цікавити мера та його гончих псів яворських.І європейське місто мудрий мер(якби він таким був) розпочинав би не з геноциду проти власного народу,розганяючи дідусів та бабусь,які виживають завдяки вуличній торгівлі,а наведенням чистоти в місті,ремонтом доріг та тротуарів,встановленням смітників 3-х видів(як в Европі),лав для відпочинку,яких катастрофічно бракує всюди,закупівлі техніки для прибирання снігу і т.д. А поки що люди проклинають той день,коли голосували за цього козира та його колоду з шістками.Сумно і дуже сумно від трускавецьких реалій не тільки місцевим жителям,а й відпочивальникам,яких стає все менше і менше…

 • Маша

  Ці шпикулянти квитками тільки тормозят імідж курорту,та й України.Я особисто бачила,як товстий,спітнілий,лисий жидяра Сруль,який продає в парку квитки на екскурсію, мало не силоміць тягне купляти їх.Пройти не можливо.Сором якийсь.Для цього повинно бути якесь відповідне місце.І ціна повинна бути відповідна,як в інших містах.І податок з них брати,як з інших підприємців.

 • Проти

  Тягніть мішок грошей до мерії.

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №84326 Високооплачувана офіційна робота в Польщі.
  15.06.2018 | 10:15

  Офіційна робота в Польщі, зарплата від 10 злотих за годину і більше, житло надається безкоштовно, а подекуди і харчування, за такими вакансіями: столярі, швеї, зварники, фрезервувальники, а також в теплицях, в готелях, в пансіонатах, на заводах,на меблевих фабриках, супермаркетах, магазинах, гуртовнях, столярнях, мясокомбінатах, дорожніх роботах, по догляду, фермерських господарствах, на будівницстві та в лісі. А [...]

 • Музей придбає старі речі для експозиції
  13.06.2018 | 17:40

  Етно-музей готельно-курортного комплексу «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) придбає речі для експозиції. Особливо цікавлять старовинні речі, стародруки, старі фотографії, давній одяг, речі повсякденного вжитку не пізніше поч. ХХ ст., господарські знаряддя, картини та ікони. Тел. (03247) 5-14-08. Також читайтеПродається земельна ділянка з житловим будинком у Трускавці (вул. Бориславська) (0)Запрошуємо на фестиваль “Трускавка-Фест” (0)Запрошуємо на [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви