Дельфінарій зробив подарунок для понад 200 потребуючих дітей

By  | 05.06.2019 | Filed under: Публікації

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей Розважально-оздоровчий комплекс з дельфінами «Оскар» зробив приємний подарунок для дітей незахищених категорій, якими опікується Місія «Центр Опіки Сиріт» Львівської Архиєпархії УГКЦ під керівництвом отця Романа Прокопця.

Зокрема, 4 червня «Оскар» з приємністю приймав у своїх стінах 32 дитини, які відвідують міський будинок дитячої та юнацької творчості у Раві-Руській. Цей будинок дитячої та юнацької творчості працює з малозабезпеченими дітьми та дітьми з багатодітних сімей. Будинок творчості відчиняє двері всім, хто хоче одержати додаткову освіту, та удосконалити свої здібності і талант в творчих об’єднаннях. Тож «Оскар» вирішив підтримати діток незахищених категорій Рави-Руської і до Дня захисту дітей подарувати їм незабутні емоції та враження від перегляду шоу-вистави із дельфінами та морськими котиками.

Як зазначив о. Роман Прокопець, Рава-Руський будинок дитячої та юнацької творчості цьогоріч став переможцем великоднього фестивалю, який відбувся ще на початку травня. Тож у Місії вирішили саме цих діток познайомити із трускавецькими дельфінами.

- Ми вже третій рік поспіль співпрацюємо із дельфінарієм. Раніше більше 500 наших дітей-сиріт, інтернат-вихованців, дітей з багатодітних родин та малозабезпечених, дітей учасників бойових дій зі всієї Львівської області побували у цьому чудовому закладі. А цього разу ще 32 дитини з малозабезпечених сімей Рава-Руської вперше відвідали дельфінарій. Ми вдячні керівництву, що вони завжди йдуть нам на зустріч і відкривають свої двері перед цими дітьми. Для них це неймовірні враження, вони такі щасливі», – додає отець Прокопець.

Варто також додати, що вистави з дельфінами та морськими котиками з нагоди Міжнародного дня захисту дітей безкоштовно переглянуло ще 170 осіб. Зокрема, 100 дітей-сиріт та діти позбавлені батьківського піклування, з багатодітних сімей Трускавецької міської ради. 50 дітей з інвалідністю від КЗ ЛОР «Краковецький навчально-реабілітаційний центр І-ІІ ступенів з поглибленою професійною підготовкою та 20 осіб з інвалідністю І-ІІ групи від Благодійного фонду «Карітас» Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ.

Відділ зв’язків з громадськістю та ЗМІ дельфінарію «Оскар»

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви