День писемності та мови в дитячій бібліотеці

By  | 12.11.2018 | Filed under: Новини

День української писемності та мови щорічно святкується 9 листопада. Встановлено свято було на честь Нестора-літописця, послідовника святих Кирила і Мефодія. Саме його вважають “батьком українського письма”.

З нагоди цього свята в Трускавецькій міській бібліотеці для дітей зібрались шанувальники рідного слова – учні 5-А класу (класний керівник Леся Кравчук), вчителі, батьки та люди з фізично обмеженими можливостями.

Розпочалось свято молитвою про мову. Бібліотекар Леся Цісінська розповіла про виникнення писемності, про історію та розвиток рідної мови, показала її красу і багатство, розкрила необхідність мови у житті людини.

Душевно, зворушливо зачитали вірші про мову Вікторія Бокало, Віра Веселовська, Влада Крейс, Марія Романська, Юля Федитник.

Ансамбль сопілкарів “Дударик” (4-А кл СЗШ №3), ансамбль “Україночка “(дівчатка 6-х класів СЗШ №3) та дует у складі Каріни Яцуляк та Соломії Савчак своїми піснями “Наша мова українська“, “Над колискою“, “Десь пісня лине колискова“ під музичний супровід Лесі Цісінської зачарували весь зал.

Приємною несподіванкою для всіх присутніх була пісня “Мово, співаночко неньки“ на слова В`ячеслава Умнова, музика Лесі Цісінської, у виконанні ансамблю “Україночка “.

З словами вдячності до всіх звернулись В`ячеслав Умнов, вчитель Леся Кравчук та завідувач бібліотеки для дітей Зіновія Мазур.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №89282 Офіційна робота в Німеччині.
  27.11.2018 | 11:10

  Офіційна робота в Німеччині, з оплатою від 8 євро/год і більше. Офіційне оформлення відбувається, по відрядженню форма А1 (від польської фірми на практику). Для оформлення на роботу потрібна польська робоча віза (з терміном не менше трьох місяців, або біометричний паспорт ( не менше 90 днів). Працевлаштування тільки офіційне, з віковим обмеженням до 50 років. Знання [...]

 • Запрошуємо на роботу
  31.10.2018 | 13:24

  ТзОВ «ГКК «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу інструктора з ЛФК. Тел. для довідок (03247) 6-21-22. Також читайтеЗапрошуємо на відзначення 100-літнього ювілею створення ЗУНР (0)Запрошуємо на Свято подяки Богові (0)Заходи до 76-річчя створення УПА (0)Оголошується конкурс на найкращу наукову роботу серед студентів вишів України з гарантованою грошовою винагородою! (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви