День писемності та мови в дитячій бібліотеці

By  | 12.11.2018 | Filed under: Новини

День української писемності та мови щорічно святкується 9 листопада. Встановлено свято було на честь Нестора-літописця, послідовника святих Кирила і Мефодія. Саме його вважають “батьком українського письма”.

З нагоди цього свята в Трускавецькій міській бібліотеці для дітей зібрались шанувальники рідного слова – учні 5-А класу (класний керівник Леся Кравчук), вчителі, батьки та люди з фізично обмеженими можливостями.

Розпочалось свято молитвою про мову. Бібліотекар Леся Цісінська розповіла про виникнення писемності, про історію та розвиток рідної мови, показала її красу і багатство, розкрила необхідність мови у житті людини.

Душевно, зворушливо зачитали вірші про мову Вікторія Бокало, Віра Веселовська, Влада Крейс, Марія Романська, Юля Федитник.

Ансамбль сопілкарів “Дударик” (4-А кл СЗШ №3), ансамбль “Україночка “(дівчатка 6-х класів СЗШ №3) та дует у складі Каріни Яцуляк та Соломії Савчак своїми піснями “Наша мова українська“, “Над колискою“, “Десь пісня лине колискова“ під музичний супровід Лесі Цісінської зачарували весь зал.

Приємною несподіванкою для всіх присутніх була пісня “Мово, співаночко неньки“ на слова В`ячеслава Умнова, музика Лесі Цісінської, у виконанні ансамблю “Україночка “.

З словами вдячності до всіх звернулись В`ячеслав Умнов, вчитель Леся Кравчук та завідувач бібліотеки для дітей Зіновія Мазур.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • ДО УВАГИ ПЕНСІОНЕРІВ – ОДЕРЖУВАЧІВ СУБСИДІЙ!
  18.02.2019 | 12:33

  З 1 березня 2019 року за рішенням Уряду (постанова Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 № 62) монетизовані житлові субсидії пенсіонерам будуть виплачуватись органами Пенсійного фонду України. Пенсіонерам – субсидіантам, які отримують пенсію через банки, кошти будуть перераховуватись прямо на їх пенсійні рахунки в банківських установах, де вони обслуговуються згідно договору. Пенсіонерам, які отримують пенсійні виплати [...]

 • Комерційна пропозиція від Львівської майстерні вареників
  07.02.2019 | 14:14

  Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»? (285)Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з підказкою) (113)Звернення батьків вихованців Трускавецького БУТу (110)Створено групу за відновлення унікальної пішохідної галереї(Дептака) (86)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви