День відкритих дверей в управлінні юстиції

By  | 25.09.2018 | Filed under: Новини

Головне територіальне управління юстиції у Львівській області запрошує на День відкритих дверей для студентів правничих факультетів.

З нагоди відзначення Дня юриста та з метою популяризації професії державного виконавця серед студентів правничих факультетів відбудеться День відкритих дверей. Майбутніх юристів буде ознайомлено з принципами діяльності органів державної виконавчої служби та приватних виконавців, загальними умовами і порядком здійснення виконавчого провадження у ігровій формі.

Дата проведення: 27 вересня 2018 року.

Час проведення: 14:00.

Час акредитації: 13:45.

Місце проведення: приміщення Головного територіального управління юстиції у Львівській області (2 поверх, актовий зал).

Спікери:

- Грень Тарас Ярославович – начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області;

- Сало Юрій Андрійович – заступник начальника з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Львівській області.

Контактні номери: Білодід Віталій – 097-97-99-884, Шайген Ярина – 067-80-38-494.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №87983 Робота в Польщі
  22.10.2018 | 14:22

  Офіс-менеджер зі знанням польської мови Агенція, яка займається інформаційно-консультаційними послугами по працевлаштуванню в Польщі шукає офіс-менеджерa. Обов’язки: -опрацювання телефонних дзвінків -консультування та ведення клієнтів -частково робота з документацією -організаційна робота по офісу Вимоги: -знання польської мови на розмовному рівні -привітність, вміння спілкуватися з людьми -відповідальність, організованість, цілеспрямованість, пунктуальність -чесність та порядність -досвід роботи не обов’язковий, [...]

 • Запрошуємо на Свято подяки Богові
  16.10.2018 | 09:07

  Також читайтеСвято Жнив у Трускавці пройде 15 жовтня (0)У Трускавці відзначили День подяки (0)Отець Івасівка отримав науковий ступінь доктора (0)Заходи до 76-річчя створення УПА (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви