Депутат Василь Тимчишак заявив про вихід з фракції «Самопоміч»

By  | 25.04.2019 | Filed under: Новини

Сьогодні, 25 квітня, під час пленарного засідання LIII позачергової сесії Трускавецької міської ради депутат Василь Тимчишак зробив офіційну заяву про свій вихід з фракції «Самопоміч». За цю каденцію це вже другий вихід з фракції, перший було зроблено, коли Микола Сеньків покинув фракцію КУН.

Василь Тимчишак – єдиний воїн-АТОвець серед депутатів Трускавецької міської ради. На сесіях він постійно піднімає важливі питання як свого округу (кілька будинків на вул. Стебницькій), так і питання всього міста-курорту. Він є активним учасником ГО «Ковчег», ця організація об’єднує частину АТОвців Трускавця і робить багато для виховання дітей та молоді в патріотичному дусі. 25 квітня Василь Тимчишак був серед тих депутатів, хто закликав не поспішати із прийняттям рішення про входження міської ради в ТОВ «Трускавецькі лікувальні води», але їх голос не був почутий більшістю депутатського корпусу.

У фракції «Самопоміч» в Трускавецькій міській раді залишилося 4 депутатів: Олег Карпин (голова фракції), Олена Савченко, Андрій Остапчук та Віра Сазонова. Міський голова Андрій Кульчинський теж висувався на цю посаду як представник «Самопомочі», він же очолював партійний список партії «Самопоміч» на виборах в Трускавецьку міську раду восени 2015 року.

Також читайте

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю
  17.07.2019 | 09:43

  Козацька слобода «Раковець» у с. Воля Якубова Дрогобицького району запрошує на риболовлю коропа, карася, лина, білого амура, товстолобика. Можливе приготування страв з риби на замовлення. Бар працює з 9 до 21 години щоденно. Телефон для довідок +38-067-657-22-24. Доїзд через Дрогобич-Рихтичі-Добрівляни. Також читайтеЗапрошуємо на зустріч з кандидатами в народні депутати (0)Оголошення (0)Для любителів риболовлі (0)До уваги [...]

 • №95488 Куб асфальта цена Санкт-Петербург
  11.07.2019 | 17:57

  Сколько стоит метр дороги из асфальта в Петербурге? Многие задают такой вопрос. Забывая, что цена складывается из комплекса работ, состояния старого полотна, местности, назначения дороги и многого другого. Качественная асфальтированная дорога – неотъемлемая часть благоустроенности территорий, будут это дворы жилых домов, территории магазинов и предприятий, тротуары или шоссе. Наша компания предлагает услуги асфальтировки с минимальными [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви