Деякі батьки у Трускавці категорично відмовляються вакцинувати дітей від кору

By  | 26.02.2019 | Filed under: Новини

З початком минулого тижня у Трускавці розпочали системну вакцинацію від кору дітей шкільного віку. Про це 25 лютого на щотижневій апаратній нараді в Трускавецькій міській раді повідомив головний лікар Трускавецької лікарні Ігор Стасик. За його словами, у Трускавці в трьох школах міста було виявлено 813 невакцинованих дітей. Щеплення розпочали з СЗШ №3, де таких дітей 160. Проте вакцинувати всіх не вдалося – батьки 17 дітей не дали згоди на щеплення. Все ж факт вакцинації 70% дітей СЗШ №3 (143 учні) можна вважати перемогою офіційною медицини над забобонами та істерією, котру певні сили здіймають навколо теми вакцинації. Радує і те, що впродовж тижня, коли щепили дітей з третьої школи, було також провакциновано 42 дитини з двох інших шкіл міста – з ініціативи їхніх батьків.

 За словами Ігоря Стасика, найближчі два тижні вакцинацію буде здійснено в СЗШ №1 та НВК «СЗШ №2-гімназія». Здійснюють вакцинацію виїзні бригади Трускавецької міської лікарні. Вакцина якісна, нова, виробництва Бельгії та США, її є достатньо для потреб Трускавця.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • Виставка буковинського строю в музеї Трускавця
  24.06.2019 | 14:18

  Також читайтеВ музеї Біласа відкриється виставка «Чарівне місто» (0)В рамках святкування Дня міста пройде ніч у музеї, присвячена культурі Буковини (0)Хранилища (0)В музеї історії відбудеться відкриття виставки творів художника Віктора Чепинця (0)

 • Оголошення
  24.06.2019 | 08:42

  Трускавецька міська організація політичної партії Всеукраїнське об`єднання «Батьківщина» повідомляє, що штаб по позачергових виборах до Верховної Ради України, громадська приймальня і головний офіс відкритий за адресою: м. Трускавець, вул. Карпатська, 2, готельно-курортний комплекс «Карпати». Запрошуємо людей усіх вікових категорій і особливо молодь долучитися до співпраці з метою розвитку курорту Трускавець, створення гідних умов проживання мешканців, [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви