Діяльність волонтера Корпусу Миру дає плоди

By  | 28.07.2017 | Filed under: Новини

У Трускавці працює волонтер Корпусу Миру в Україні, американець українського походження Андрій Ленець. З-поміж багатьох напрямків його діяльності особливо актуальною та потрібною є справа вивчення та вдосконалення англійської мови. В УРБАН-бібліотеці Трускавця Андрій Ленець започаткував практику вдосконалення англійської для різних вікових категорій. Так, щочетверга тут збираються спочатку діти, а згодом і дорослі, щоб поспілкуватися англійською, вивчити нові слова, зрозуміти їхнє походження та лексичне значення.

Під час зустрічі 27 липня, на яку прийшли школярі та студенти технікумів, підприємці, викладачі, екскурсоводи, журналісти та представники інших професій, Андрій Ленець запропонував кожному розповісти про себе, про те, як кожен проводить свою відпустку. Досить цікавою була й тема прикмет та забобонів (superstitions), які інколи є аналогічними в Україні та США. В кінці зустрічі, яка тривала більше години, присутні зійшлися на тому, що такі бесіди дають плоди вдосконалення англійської мови для знавців і стимулюють її вивчення для початківців.

Наступне засідання Клубу англійської мови відбудеться в четвер, 10 серпня, початок о 16.00 (діти) та 17.30 (дорослі).

Також читайте

Tags:

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу медсестер та масажиста
  19.03.2018 | 17:12

  СПА-центр «П`ятий океан» (м. Трускавець, вул. Д. Галицького, 2) запрошує на роботу медсестер та масажиста. Нові вакансії пов’язані зі стартом в «П`ятому океані» нової оздоровчої програми з детоксикацією та схудненням. Телефони для довідок: (03247) 6-55-53, 068-955-97-95. Також читайтеВ червні у Трускавці пройде Чемпіонат України зі стронгмену (афіша) (0)Запрошуємо на виставу “Дрогобицька Голгофа” (0)У Трускавці вшанують [...]

 • Запрошуємо на виставу “Дрогобицька Голгофа”
  16.03.2018 | 10:18

  Також читайтеВ червні у Трускавці пройде Чемпіонат України зі стронгмену (афіша) (0)Запрошуємо на роботу медсестер та масажиста (0)У Трускавці вшанують Героїв Небесної Сотні (0)Запрошуємо на балет “Ромео і Джульєтта” (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви