Діяли на шкоду громаді

By  | 08.06.2017 | Filed under: Новини

Потужні зливи у вівторок, 6 червня, спричинили короткотривале підтоплення вулиць Шевченка, Річки, Стебницької та частини території курортного парку у Трускавці. Це стихійне лихо, викликане форс-мажорними погодними обставинами, постаралася використати у своїй деструктивній діяльності опозиція. Але їхня істерика наштовхнулася на тверезі коментарі небайдужих мешканців, які пригадали тим, хто був при владі протягом п’яти років, що під час сильних злив Трускавець затоплює завжди, а в горлопанів була можливість хоча б щось зробити для виправлення ситуації.

Представники «козирних» та їхні тролі потренувались у знанні водостоків міста, що треба зробити аби не топило,  але ніхто з них не згадав, що ще за часів начальника УКЖКГіБ ТМР Василя Стечкевича (був на цій посаді до 2011 року) виготовлено проектну документацію з реконструкції курортного парку із закладкою двохметрового каналізаційного колектора, а також аналогічних колекторів на вулицях Шевченка і Річки. Тодішньому меру Козиру коштів на реконструкцію парку не вистачило, бо мусів робити “кілька локальних ринків”, а колектори на Шевченка і Річках вони в проектах не побачили, так сильно спішили зробити покриття вулиць до виборів. Якщо по парку роботи не були зроблені, то це паскудство, а на Шевченка і Річках це службовий злочин.

Також читайте

Tags:

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №78866 Вакансия. Обработка заказов на дому.
  12.12.2017 | 21:54

  Предлагаем Вам работу без вложений, на системе автоматического приёма и обработки заказов. Мы предоставляем: - Наш лицезионный софт. - документы со всей необходимой доп. информацией. - постоянная техническая поддержка. Оплата от 5500 в день. Выплаты ежедневно. Более подробная информация на нашем сайте >> http://zakaz.exrabota.ru/ << Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, [...]

 • Запрошуємо на роботу молодших медичних сестер
  12.12.2017 | 16:04

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу молодших медичних сестер. Тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеПрограма святкування Новорічно-Різдвяних свят у Трускавці (афіша) (0)Запрошує Святий Миколай (0)Запрошуємо на Андріївські вечорниці (1)УРБАН-бібліотека запрошує сьогодні на Українські вечорниці та Катеринівські ворожіння (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви