До Міжнародного Дня інвалідів

By  | 01.12.2016 | Filed under: Публікації

Міжнародний день інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов`язок перед людьми з інвалідністю, що потребують захисту.

Згідно рішення ІХ з`їзду ЛОАІ необхідно змінити формат відзначення Міжнародного дня інвалідів, не проводити цей день як свято, а зробити наголос на проблемах людей з інвалідністю. В перших числах грудня Трускавецька МАІ запланувала проведення круглого столу з владою міста, на якому будуть обговорені важливі питання пошуку покращення життя людей з інвалідністю, аналіз виконання міської комплексної програми правового захисту, соціальної підтримки і реабілітації інвалідів на 2015-2018 роки. Також ЛОАІ ВОІ СОІУ в складі голів місцевих осередків інвалідів та обласною владою Львівщини планує провести круглий стіл на цю тему в ЛОДА.

Трускавецька міська рада організувала оргкомітет, в якому взяли участь представники громадських організацій інвалідів міста та всі управління і відділи міської ради. Щоб ширше привернути всебічну увагу громадськості, влада міста проведе урочистий захід для людей з інвалідністю в Народному домі, на який запрошено священнослужителів та найкращих меценатів міста. З вступним словом виступить міський голова Трускавця Андрій Богданович Кульчинський, особиста ініціатива секретаря міської ради Наталії Пономаренко для людей з інвалідністю – похід в дельфінарій «Оскар», в кінотеатр «Злата», в ПК імені Шевченка, в музеї міста, в цирк.

Будуть проведені виховні години в навчальних закладах, пройде шаховий турнір, а терцентр обслуговування пенсіонерів та інвалідів організує солодкий стіл для людей з інвалідністю та надасть продуктові набори.

Для молодих людей з інвалідністю Трускавецька МАІ та бібліотека Трускавецької МЦБС (завідувач Віра Савка, керівник кіноклубу Docudays UA «Територія») проведуть семінар-тренінг «Повір у себе», на якому відбудеться обговорення теми дискримінації та стереотипів щодо людей з інвалідністю, перегляд фільму з колекції Docudays UA «Тілом і душею», індивідуальні консультації юристів, експертів, вправи на подолання комплексів, вправи на розкриття особистості. На семінар запрошена влада міста та Ніна Хома (керівник освітніх програм ГО Центру правових та політичних досліджень «СІМ», юристка-правозахисниця, куратор кіноклубів Docudays UA у Львівській обл.), Катерина Сех («Трускавецьке бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги), Святослав Грабовський (голова ГО «Право», юрист-правозахисник, депутат Трускавецької міської ради).

Трускавецьке проводове радіо традиційно надає ефір для Трускавецької МАІ, я звернулася до успішних керівників організацій, до депутатів міської ради з проханням допомогти з передплатою газети «Благовіст». Трускавецька МАІ зверталася з листами-проханнями надати матеріальну допомогу на передплату газети, поки що відгукнулись одиниці благодійників, за це Трускавецька МАІ їм дуже вдячна Це Остапчук Юрій Іванович (сан. «Шахтар»), Швець Юрій Володимирович (панс. «Пролісок»), Бабелюк Валерій Євгенович (сан. «Молдова»), Пирцус Микола Йосипович (сан. «Аркада»), Гузьо Ірина Миколаївна (маг. «Сова»), Кутельмах Ірина Володимирівна (ринок «Дукан»), Панахида Олена Миколаївна (аптека). На жаль, сума недостатня для передплати газети, але сподіваємось, що ще відгукнуться ті люди, до яких ми звертались про допомогу. Благодійників з кожним роком стає все менше, а потребуючих допомоги все більше, але одні з кращих благодійників протягом останніх 8 років – це Лев Грицак, Володимир Козявкін і Юрій Остапчук. Депутати Львівської обласної ради Олексій Балицький та Олександр Чебаненко ведуть індивідуальний прийом з громадянами і також допомагають їм в важких життєвих ситуаціях, матеріально.

Щиро бажаємо небайдужим людям, які підтримують роботу нашої організації, міцного здоров`я і благополуччя, а людям з інвалідністю зцілення, здоров`я, сили духу та оптимізму.

Надія Заблоцька, голова Трускавецької МАІ ЛОАІ ВОІ СОІУ

Також читайте

Tags:

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • №80892 Интересная работа, зарплата ежедневно!
  21.02.2018 | 01:03

  Интересная работа с обучением, оплата ежедневно! Вы работаете дома! Полностью честно и прозрачно; Доступно для всех – неважно кто вы и какой у вас опыт работы в интернете! Вы будете зарабатывать: свыше четырёх тысяч рублей в день! Сложность: Несложно! Оплата: – уже на следующий деньги у вас на счету! Более подробная информация на нашем сайте. [...]

 • Мы платим за лайки! – Оплата сдельная!
  20.02.2018 | 22:16

  Платим за лайки! – Оплата ежедневно! Наш сервис предоставляет настоящие лайки на фото заказчиков, которые готовы платить за качество. Именно для этого мы и набираем удалённых сотрудников, которые будут выполнять работу, то есть ставить лайки и зарабатывать за это деньги. Чтобы стать нашим удалённым сотрудником и начать ставить лайки, зарабатывая при этом 45 рублей за [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви