№82163 ДО УВАГИ ПРАЦЮЮЧИХ ПЕНСІОНЕРІВ!

By  | 30.03.2018 | Filed under: Акценти

Відповідно до частини 4 статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” з 01 квітня 2018 року, без додаткового звернення громадян, проводиться перерахунок пенсій.

На проведення перерахунку мають право пенсіонери, які після призначення (перерахунку пенсії):

- продовжували працювати та мають не менше як 24 місяці страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі;

- продовжували працювати і мають менше як 24 місяці страхового стажу (у такому разі, перерахунок проводиться не раніше ніж через два роки з дня звернення за призначенням (попереднім перерахунком) пенсії).

Це стосується:

осіб, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та мають не менше як 24 місяці страхового стажу:

- з урахуванням набутого страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії та заробітної плати (доходу), з якої призначено (попередньо перераховано) пенсію;

- з урахуванням страхового стажу та заробітної плати (доходу), набутих після призначення (попереднього перерахунку) пенсії.
та пенсіонерів які продовжували працювати і мають менше як 24 місяці страхового стажу;
- з урахуванням набутого страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії та заробітної плати (доходу), з якої призначено (попередньо перераховано) пенсію.

Начальник Трускавецького відділу
обслуговування громадян Пенсійного
фонду України

Каніна Р.Я.

Також читайте

ID: 82163
URL:
HTML Link:
bbCode:

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • На роботу в дієтїдальню “Веселка” потрібні офіціанти
  26.04.2018 | 15:16

  На роботу в дієтїдальню “Веселка” (м. Трускавець) потрібні офіціанти. Робота на постійній основі. Довідки за телефоном 067-310- 14-49 або (247) 6-00-30. Також читайтеДля тих, кого цікавить здоровий спосіб життя (0)Запрошуємо на фестиваль циркового мистецтва “Трускавецький фігляр” (0)Запрошуємо на роботу адміністратора (0)Запрошукємо на роботу адміністратора та офіціанта (0)

 • До уваги активної молоді
  26.04.2018 | 11:59

  Також читайтеВ дитячій бібліотеці визначили найкращих читачів (0)Молодь і закон (0)Барви Великодня (0)А що ви знаєте про гроші? (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви