«Добру Новину» – у кожну хатину

By  | 19.01.2016 | Filed under: Публікації

Газеті «Добра Новина» – 15 років. В січні 2001 вийшов перший номер цього християнського часопису і від того часу газета щомісяця несе слово Євангелії своїм читачам. За 15 років – 180 номерів і в кожному з них – свідчення навернених християн, тлумачення незрозумілих місць Священного Писання, новини з життя християнських спільнот, дитяча та молодіжна сторінки та інша цікава інформація.

Рік за роком проходить, а «Добра Новина» залишається. І це добре. Адже незважаючи на те, що в Україні виходить маса різної періодики, але дійсно християнських газет та журналів є обмаль. Тим більше таких, які не спрямовані проти інших конфесій, а здійснюють місію проповіді, проголошення благої вісті. Бо саме такою, наповненою любов`ю та натхненною Святим Духом, є газета «Добра Новина», яка виходить у Трускавці, а поширюється по всій Україні.

Під час двогодинної зустрічі з нагоди відзначення 15-літнього ювілею газети виступили як ті, хто стояв при її початках, так і ті, хто до формування її обличчя долучився нещодавно.

Багато добрих слів прозвучало на адресу світлої пам`яті Миколи Мельника, першого редактора газети. Після його трагічної смерті естафету підхопила його дружина Оксана, яка несе важку ношу редакторства по сьогодні. Але одна людина не в змозі творити повноцінну газету, тому творить її велика спільнота. Кожен з тих, хто доклався до творення газети, виступив на ювілеї «Доброї Новини».

Поділилися своїми враженнями духовні лідери (пастори) та журналісти, редактори та верстальники, дизайнери та макетувальники, друзі газети та її меценати. Вносять свій вклад у те, щоб газета залишалася на відповідному високому рівні подружжя Петрівих (Назар та Віта), Цехмейстерів (Руслан та Тетяна), Вороняків (Ярослав та Анна), пастори Анатолій та Володимир Кузьмичі (останнього можна назвати батьком газети, адже саме він втілив в життя ідею створення нового християнського часопису). Крім вище згаданих виступили Олег та Володимир Охрімовичі, Давид та Сергій Кузьмичі, Віталій та Марія Андрущакевичі, Анна Синютка, Василь Мороз, а також представники інших видань, які публікувалися на сторінках «Доброї Новини» – Ніна Федько та автор цих рядків.

 «До цього дня благословив нас Господь» – такими словами розпочав подячну молитву Богу старший пастор церкви «Добра Новина» Анатолій Кузьмич. Разом з усіма присутніми він звершив подяку Богу за те, що така газета існує, адже якби не воля Божа, то газета повторила б шлях багатьох інших, які виявилися непотрібними на медіаринку. Видання газети – коштовна справа, та завдяки Божій допомозі ще не було збоїв із виданням «Доброї Новини». Завжди знаходяться меценати, які розуміють силу слова, значення проповіді через газету, роль друкованого засобу масової інформації в процесі євангелізаційного служіння, особливо служіння хворим, ув’язненим, спраглим правди.

Під склепінням новозбудованого дому молитви щиро лунало «Многая літа», а згодом учасників святкування ювілею «Доброї Новини» очікував солодкий стіл. Світлі та радісні обличчя видавців та читачів газети свідчили про її затребуваність. Гасло «Добру Новину – у кожну хатину», проголошене одним з промовців, має те раціональне зерно, що в кожну домівку потрібно нести світло Христового Євангелія, звіщати благу вість. Адже навіть в Україні, яка вважається християнською країною, не всі знають, що християнство – це не лише обов’язки та приписи, але це Любов та Радість. Навернутися до Христа, перебувати у Ньому, проголошувати Євангеліє, радіти кожною миттю життя і витримувати випробування долі допомагає християнська газета «Добра Новина».

Редакція «Трускавецького вісника» долучається до всіх привітань та побажань на адресу «Доброї Новини» і бажає не зупинятися на досягнутому, а підкорювати щораз нові вершини, збільшувати читацьку аудиторію, бути потрібними людям і благословенними від Господа.

Володимир Ключак

До теми. Християнській газеті “Добра новина” виповнилось 15 років

15 років існування, 180 виданих номерів, десятки дописувачів, тисячі читачів та головне безліч життів, які вона змінила на краще. Такою є історія всеукраїнської християнської газети “Добра новина”, яка за волею обставин видається в курортному місті Трускавець.

На жаль, я не мала змоги стояти біля витоків цього видання. Не бачила, а лише чула з розповідей, як колись, 15 років тому, усе почалося із маленької, але наполегливої ідеї двох людей: пастора Володимира Кузьмича та диякона Микола Мельника. Саме вони при ще маленькій та недобудованій церкві, наважились заснувати газету.

Багато хто тоді поставився до такої ідеї скептично і лише одиниці вірили в можливість її реалізації. Але очевидно Господь думав по-іншому, адже незважаючи на сумніви та страхи, газету таки започаткували. І вона стала не просто маленьким місцевим виданням, а всеукраїнською газетою, яку поважають та читають люди по цілій країні.

15-річний ювілей видання відзначили традиційно в церкві “Добра новина” у Трускавці. На нього прийшли всі, хто так чи інакше причетний до її видання. Редколегія, дописувачі, прихожани церкви та просто небайдужі люди, завдяки пожертвам, ідеям та молитві яких газета може виходити та міцно стояти на ногах.

Члени редколегії ділились із присутніми тонкощами та секретами своєї роботи. Її головний редактор Оксана Мельник розповідала про нелегкі моменти нічної верстки та те, яка праця криється за сторінками вже готової видрукуваної газети. Однак ніхто з них не скаржиться і навіть не думає про те, щоб покинути роботу над виданням. Адже роками до них надходить безліч листів, в яких вдячні читачі діляться своїми історіями, розповідають про те, як газета змінила їхнє життя на краще і це – найцінніше, що можна отримати в нагороду за свою працю. Це – те, що змушує “двигун” газети не зупинятись, а рухатись далі, несучи у світ ту інформацію, ті слова, які так необхідні людям.

“За роки свого існування газета змінювала свій розмір, колір, дизайн. Змінювалась редколегія, редактор, але незмінним залишився Бог, з волі якого ця газета виходить і дякуючи якому вона є такою, якою ми її бачимо” – розповідали ведучі Оксана Мельник та Тетяна Цехмейстер.

З великою повагою та сумом в голосі згадували на заході засновника газети, сьогодні покійного Миколу Мельника, який віддавав всього себе роботі над виданням. Його праця, його запал рухали всім колективом, тож після його смерті редколегія сповна відчула, який тягар ніс на собі Микола. Але робота не згасла, газета не померла разом зі своїм редактором. Її підтримали небайдужі люди, велику відповідальність за її видання взяли на себе пастор Анатолій Кузьмич та новий редактор Оксана Мельник. Кожен член редколегії вкладає в газету свою лепту, кожен щиро робить свою роботу, виношуючи, наче дитину, новий випуск газети.

Анатолій Кузьмич, Володимир Кузьмич, Оксана Мельник, Руслан Цехмейстер, Віта та Назар Петрів, Ярослав Вороняк, Сергій Кузьмич – ось таким є сьогоднішній склад редколегії газети. Дописувачів натомість в газети набагато більше: це люди з інших міст, областей, які відчувають в собі потенціал та натхнення до такої роботи. “Кожен бажаючий може долучатись до нас, допомагати чим може, дописувати, адже роботи справді багато”,- зізнаються працівники газети.

Газеті виповнилось 15. Для друкованого видання це направду солідна дата. Особливо в час кризи, нестабільності в країні, коли видання то з’являються то зникають, а люди все більше схильні до читання лише електронних гаджетів. Однак попит на друковані видання, особливо якщо вони багаті духовно, завжди існуватиме. “Добра новина” є доказом цього. Вона демонструє, як маленька ідея, підкріплена міцною вірою, може дати великий результат, плоди якого пожинаються ось уже 15-ий рік і, я впевнена, пожинатимуть ще довго.

Ніна Федько, Трускавець-Онлайн

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • №85790 Девять тысяч руб в день на заполнении профилей!
  20.08.2018 | 13:22

  Зарабатывайте до девяти тысяч руб в день на создании и заполнении профилей в интернете! Никаких вложений, продаж, партнерок и т.д. Выплаты ежедневно! Более подробная информация на нашем сайте. >> profil-money.tk << Скопируйте и вставьте ссылку в адресную строку Вашего браузера. Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і [...]

 • Запрошуємо косметолога та масажиста
  16.08.2018 | 09:03

  СПА-центр «П`ятий океан» (м. Трускавець, вул. Д. Галицького, 2) запрошує на роботу масажиста та медичну сестру (косметолога по тілу). Тел. для довідок: 068-955-97-95 або 098-079-00-77. Також читайтеТрускавець вшанує Івана Франка (афіша) (0)Запрошуємо на пісенно-гумористичний фестиваль “Борислав сміється” (0)АТБ запрошує на роботу (0)Запрошуємо на роботу електрика (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви