Добрих справ стільки, що не перелічити…

By  | 06.10.2015 | Filed under: Публікації

Делегація Трускавецької міської асоціації інвалідів завітала 5 жовтня в готельно-курортний комплекс «Карпати», щоб висловити вдячність генеральному директору оздоровниці Леву Грицаку. Вдячність не лише за нещодавню допомогу до Дня людей похилого віку, а за те, що завжди підтримував і підтримує, допомагав і допомагає, за те, що шанує і поважає людей, за те, що сам є Людиною з великої літери. Приклад Лева Грицака є показовим – людям можна і треба допомагати не лише під вибори чи задля піару. Нагадаємо, що Лев не балотується ні на міського голову, ні на депутата міської чи обласної ради.

- Мені неодноразово задають питання – за кого будете голосувати? – каже голова Трускавецької МАІ Надія Заблоцька. – Хочу відразу відповісти – Трускавецька міська асоціація інвалідів ЛОАІ ВОІ СОІУ згідно статуту нашої організації є нейтральною в релігійному та політичному відношенні. Тому заявляю відкрито – агітацією не займаємося і вважаємо, що кожна людина має своє бачення і свої уподобання. Трускавецьку МАІ ЛОАІ ВОІ СОІУ більше хвилює доступ до виборчих дільниць та трафаретів зі шрифтом Брайля, хвилює, щоб у виборах взяли участь всі громадяни з інвалідністю міста Трускавця. Нас хвилює, чи на цьогорічних виборах без уваги залишаться незрячі, також є вірогідність, що на виборах не зможуть проголосувати літні люди. Хвилює нас також, чи належним є забезпечення доступу до голосування для людей з інвалідністю, в тому числі для ветеранів та людей похилого віку.

- Чи балотується хтось із членів ТМАІ? – запитуємо п. Надію.

- Трускавецька МАІ ЛОАІ ВОІ СОІУ на вибори не висувала свого представника, але нам стало відомо, що один із засновників Трускавецької МАІ ЛОАІ ВОІ СОІУ, Бучацький Мирон Володимирович, йде кандидатом у депутати міської ради. Така інформація втішила членів асоціації інвалідів. Бо наші проблеми Мирон Володимирович знає і є надія, що буде їх долати, що буде відстоювати наші інтереси. Ми підтримаємо тих кандидатів, які боротимуться за наші права та інтереси на ділі, а не на солодких обіцянках із передвиборчих програм. Підтримаємо того, хто не буде вирішувати економічні проблеми за рахунок соціально незахищеної категорії громадян. Ми підтримаємо кандидата, який служитиме людям, дбатиме про гідне життя інвалідів, який зможе якісно змінити життя цих людей, зробити його комфортним.

- Ми маємо на це право і вимагатимемо дотримання наших прав! – каже Надія Заблоцька. – Терпіти бездіяльність деяких представників української влади і їх цинічне відношення до інвалідів стає дуже важко. Сьогодні настала пора усвідомлення спільної відповідальності тих людей, що працюють при владі, тих, хто має опікуватися соціальними проблемами та українським суспільством щодо виконання зобов’язань держави перед людьми, що мають інвалідність. Свідомість української влади – це похідна від свідомості народу. Сама постановка питання «місце інваліда в суспільстві» є по суті некоректною і принизливою. Адже вона немов натякає, що є людина-інвалід, а є суспільство. І вони ніби є окремо. В такому разі вся суть соціалізації інваліда, його успішної адаптації в суспільстві полягає в співіснуванні двох паралельних світів: загального, де плани на майбутнє коригуються відповідно до уподобань та фінансових можливостей людини, і світу інвалідів, де поняття «можливість», «людина з обмеженими можливостями» означає не тільки можливість рухатися куди хочеться, мати спроможність профінансувати свої власні потреби і бажання, але й фундаментальне право людини зайняти таке місце в суспільстві, якого вона гідна.

- Хочу від імені членів Трускавецької МАІ ЛОАІ ВОІ СОІУ подякувати Леву Ярославовичу Грицаку, який ще жодного разу не відмовив нам у допомозі, незалежно від того чи є головою міста, чи очільником санаторію. Всіх добрих справ Лева Ярославовича для інвалідів не перечислити, бо їх насправді багато і не тільки за моєї пам`яті. Покійна голова Трускавецької асоціації інвалідів, світлої пам`яті Казьміна Світлана Миколаївна рекомендувала Лева Грицака як людину інтелігентну, надзвичайно тактовну і делікатну. Тому неприємно чути образливі слова на його адресу. Ми хочемо стати європейцями, отже повинні подавити у собі цю безпідставну ненависть. Не можна все змішати і перекреслити. Добре було б, якби і інші керівники оздоровниць, підприємств так пам`ятали про людей з інвалідністю. Нещодавно до Дня людей похилого віку Лев Ярославович надав нам 90 продуктових наборів. Коли ми їх носили роздавати, то люди дивувались, з недовірою перепитували, чи це не підкуп, були такі, що навіть заплакали. Люди дякували, що про них пам`ятають, бажали здоров`я, – розповідає п. Надія. – Актив асоціації в першу чергу приймає рішення на користь малозабезпечених, фіксованих членів, активних в діяльності асоціації, тим, хто звертається по допомогу і хто дійсно її потребує.

Делегація Трускавецької міської асоціації інвалідів прийшла в «Карпати» подякувати Леву Грицаку за те, що ніколи не забуває про потреби тих, хто потребує допомоги. Оскільки Лев Ярославович перебував 5 жовтня у відрядженні, то поважних гостей з ТМАІ прийняв перший заступник гендиректора «Карпат» Юрій Грицак.

- Я обов’язково передам Леву Ярославовичу Ваші щирі та теплі слова, – розчулено дякував гостям за візит Юрій Львович.

Володимир Ключак

Також читайте

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Мы платим за лайки! – Ежедневные выплаты!
  22.09.2018 | 05:43

  Мы платим за лайки! – Выплаты по требованию! Наш сервис предоставляет настоящие лайки на фото заказчиков, которые готовы платить за качество. Именно для этого мы и набираем удалённых сотрудников, которые будут выполнять работу, то есть ставить лайки и получить за это деньги. Чтобы стать нашим удалённым сотрудником и начать ставить лайки, зарабатывая при этом 45 [...]

 • УРБАН-бібліотека запрошує на два майстер-класи
  20.09.2018 | 13:28

  Також читайтеЗапрошуємо на зустріч “Медіація як спосіб вирішення конфліктів” (0)УРБАН-бібліотека запрошує сьогодні на Українські вечорниці та Катеринівські ворожіння (0)Дотик до душі (0)Ми не Африка, але… (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви