Дрогобич переконаний, що у питанні води Трускавець грає з ним у забави

By  | 18.05.2015 | Filed under: Новини

Чорною середою, коли  ймовірно у кранах дрогобичан та в жителів 13 сіл району не стане води, є 20 травня. Як поінформував Роман Шагала, 13 травня КП “Дрогобичводоканал” заплатило ПАТ “Львівобленерго” 420 тис. грн. Поставлена умова до середи, 20 травня, ще треба заплатити 1.5 млн. грн. “У таких умовах працювати важко”,  – із сумом підсумував свій виступ очільник водоканалу.

На п’ятницю, 15 травня,  від Трускавця оплати не надійшло.  Зважаючи на це, Роман Шагала попросив невідкладно скликати робочу групу, створену для врегулювання “водних” відносин між Дрогобичем та Трускавцем, щоб отримати підстави для надання гарантійних зобов’язання ПАТ “Львівобленерго”.

 У продовження проблеми в. о. міського голови, секретар міської ради Тарас Метик  зазначив, що місто знову змушене просити посередництва у Львівської облдержадміністрації, щоб нарешті зрушити проблему з мертвого місця. “Трускавець з нами просто бавиться”, – мовив Тарас Метик.

Відділ забезпечення діяльності виконкому Дрогобицької міської ради

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • Виставка буковинського строю в музеї Трускавця
  24.06.2019 | 14:18

  Також читайтеВ музеї Біласа відкриється виставка «Чарівне місто» (0)В рамках святкування Дня міста пройде ніч у музеї, присвячена культурі Буковини (0)Хранилища (0)В музеї історії відбудеться відкриття виставки творів художника Віктора Чепинця (0)

 • Оголошення
  24.06.2019 | 08:42

  Трускавецька міська організація політичної партії Всеукраїнське об`єднання «Батьківщина» повідомляє, що штаб по позачергових виборах до Верховної Ради України, громадська приймальня і головний офіс відкритий за адресою: м. Трускавець, вул. Карпатська, 2, готельно-курортний комплекс «Карпати». Запрошуємо людей усіх вікових категорій і особливо молодь долучитися до співпраці з метою розвитку курорту Трускавець, створення гідних умов проживання мешканців, [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви