Дрогобич шукає дієвих засобів впливу на Трускавець

By  | 21.04.2015 | Filed under: Новини

Сьогодні, 21 квітня, засідання сесії Дрогобицької міської ради розпочалося з бурхливого обговорення ситуації з водопостачанням. Депутати одноголосно поставили питання руба, зійшовшись на думці, що час вжити найжорсткіших заходів щодо боржника Трускавця. Дрогобицькі обранці були єдині у висловлюваннях про те, що Трускавець веде відкриту політику знищення Дрогобицького водоканалу. На засіданні лунали радикальні заклики деяких депутатів перейти з несумлінним боржником на мову ультиматуму і перекрити воду Трускавцю до часу погашення боргу.

Як поінформував в. о. міського голови Дрогобича Тарас Метик, по закінченні сесії він із начальником КП «Дрогобичводоканал» одразу виїжджає до Львова, де вкотре мають відбуватися перемовини на тему водопостачання.

«Я переконаний, що в наших партнерів є бажання довести наше підприємство до банкрутства. Ми цьому зобов’язані протистояти. Поки що ми маємо розуміння з боку Львівської облдержадміністрації і це розуміння треба відстояти», – виголосив перед депутатами Тарас Метик.

Депутати Дрогобицької міської ради вирішили дочекатися результатів післяобідньої наради у ЛОДА, а вже завтра координувати свої дії з громадою. Дрогобицькі обранці налаштовані рішуче: якщо сьогоднішня нарада нічим конкретним не увінчається, то завтра вони спільно з громадськими об’єднаннями обіцяють вдаватися до радикальних дій.

Відділ забезпечення діяльності виконкому Дрогобицької міської ради

Також читайте

Tags:
 • Марко Федоренко

  Мова ультиматумів доведе тільки до загострення конфлікту…та й дане питання знаходиться на контролі адміністрації президента, тож такий крок, як перекриття водопостачання міста потягне за собою неабиякі наслідкию

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви