Дрогобич вимагає від Трускавця не відхрещуватися від боргу

By  | 30.03.2015 | Filed under: Новини

Дрогобич став заручником колізій Трускавця – так оцінив ситуацію навколо водного конфлікту сьогодні, 30 березня, на оперативній нараді у ратуші секретар Дрогобицької міської ради Тарас Метик. Щоб не тримати дрогобичан у підвішеному стані, змушувати їх незаслужено терпіти перебої з водопостачанням Тарас Метик припустив, що Дрогобич може вдатися до припинення постачання води Трускавцю, якщо місто-сусід не візьметься у найкоротший термін сплачувати борг. Тарас Метик додав, що відхрещуватися від боргу Трускавець не має права, адже жоден суд цей борг не скасував.

Не висловлює надії на швидке врегулювання цього конфлікту начальник КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала.

- Створення робочої групи – це лише затягування часу, – висловився посадовець. З його слів, до 31 березня Дрогобицький зобов’язався сплатити ПАТ «Львівобленерго» 1,4 млн. грн. Як попередньо прогнозує Роман Шагала, близько 800 тис. грн. заплатити не вдасться, бо коштів нема.

Як Тарас Метик, так і Роман Шагала висловили здивування з приводу позиції міського голови Трускавця Р. Козира, який на спільному засіданні виконавчих комітетів Дрогобича і Трускавця заявив: «Ми вам нічого не винні».

Відділ забезпечення діяльності виконкому Дрогобицької міської ради

Також читайте

Tags:
 • Марко Федоренко

  цікаво, які строки ув’язнення отримають високопосадовці за таку диверсію
  то є конфлікт підприємств і відіграватись шантажем звичайних користувачів, як мінімум ненормально. Є суд, йдіть в суд і там доводьте хто з вас менше винен.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви