Друга перемога поспіль

23.03.2015 | Filed under: Публікації

У неділю, 22 березня, футбольний клуб «Зоря-Трускавець» знову здобув перемогу. Цього разу над командою села Михайлевичі, де і відбувалася чергова гра за весняний кубок Дрогобицького району, присвячений Героям Майдану.

Трускавчани почали наступальну атаку на ворота суперника вже з перших хвилин першого тайму. Проте михайлевичани не піддалися натиску і скоро перехопили ініціативу та самі провели ряд атак, які могли закінчитися взяттям наших воріт. Команду «Зорі» часто виручав воротар Ярослав Данчик, який незважаючи на кашель, нежить та високу температуру показав високу майстерність – і то вже не перший раз.

На 15 хвилині першого тайму гра загострилася – в результаті штрафного удару м’яч вдаряє у перекладину трускавецьких воріт. Ця небезпека спонукає трускавчан до активізації зусиль. І ось в середині І тайму на 25 хвилині матчу клас показує футболіст Олександр Розлач – завдяки точному пасу від Юрія Хоманчака він отримує можливість відкрити рахунок. Отже, 1:0 на користь трускавчан.

В другому таймі трускавчанам було грати дещо складніше, адже тепер вітер дув їм просто в обличчя, стало ще сиріше та холодніше. Тренер «Зорі» Михайло Данилишин зробив кілька замін – замість Михайла Бадецького на поле вийшов Володимир Олексів, згодом допоміг трускавчанам у боротьбі «свіжий» Михайло Бобоцько, а замість травмованого Юрія Завилова вийшов Антон Притула. М`яч переважно контролювали трускавчани. Суперники намагалися «підловити» наших на контратаках, проте трускавчани не давали їм жодних шансів.

Один за одним виникають гольові моменти, та реалізувати їх не вдається. І тільки незадовго до кінця матчу, на 83 хвилині рахунок змінюється. Цього разу вже Олександр Розлач подає хороший пас Юрію Хоманчаку, а той забиває у ворота михайлевичан. Порозуміння гравців дало свій ефект. 2:0 – таким результат залишатиметься вже до кінця матчу.

Втомленими, але щасливими поверталися трускавчан додому. В цій грі їх знову підтримував ветеран трускавецького футболу Мирон Крамар. Перепочинок хлопці матимуть до 5 квітня, коли відбудеться наступна гра.

Старт для трускавецьких футболістів виявився досить успішним – дві перемоги поспіль (над командами сіл Раневичі та Михайлевичі). Результати 1:4 та 0:2 на нашу користь свідчать, що Трускавець має досить потужний футбольний потенціал. Головне – так тримати аж до фінішу!

Володимир Ключак

На фото: склад команди зліва направо верхній ряд: Данчик Ярослав, Леонов Євгеній, Бондар Олег, Завилов Юрій, Юзв’як Іван, Крамар Мирон, Бадецький Михайло, Данилишин Михайло, Хоманчак Юрій, нижній ряд зліва направо: Смола Володимир, Гарасим`як Роман, Кручкевич Максим, Розлач Олександр.

(Переглядів 162 , 1 переглядів сьогодні)