Джерела брехні і фальші

By  | 07.10.2015 | Filed under: Публікації

У вересні 2015 р. в газеті «Джерела Трускавця» була опублікована стаття О. Куц «Яке їхало – таке здибало». Позначивши червоним олівцем вигадки, наклепи і фальш, ціла розгортка робиться червоною. Механічна помилка, для прикладу, з поставленою комою 0,5 га, а фактично 5 га ще на одному з етапів підготовки земельної документації до винесення на розгляд сесії представляється там як вказівка Грицака працівникам земельного відділу у 10 разів знизити вартість землі і навіть для переконливості наводяться якісь цифри. Розраховано це на необізнаних з механізмом прийняття рішень по земельних питаннях читачів з метою досягнення вищих результатів на виборах для засновника газети – Козира. Це називається «чорною технологією» – оббрехати своїх конкурентів, в даному випадку показати в негативному світлі прихильників Андрія Кульчинського. Насправді ж від технічних працівників земельного відділу не може залежати прийняття рішення по ціні продажу землі. Це залежить від експерта, ліцензованого державою і який несе кримінальну відповідальність за фальсифікацію землі. Також це залежить від депутатів, які приймають рішення на сесії.

Звісно, О. Куц не може назвати і прізвищ, кому «давалась вказівка». Нелогічним є і те, що хтось хотів би мати державний акт на землю з заниженням площі у 10 разів. На таке може піти хіба що хвора людина, хворим таке може і уявлятись. Але тут ми маємо факт з хворобою душі, яка через професійну можливість доносити інформацію до читачів, передається і на їх свідомість.

Моральність О. Куц ми оцінили після того, як вона із Л. Дідик була помічена з фотокамерою ввечері під чужими вікнами. Давно зрозуміла і моральність їхнього господаря – Козира. За такі наклепи я, звичайно, подам до суду. А їх «шеф» отримає відповідну оцінку на виборах, бо я впевнений, що мешканці Трускавця вже розібралися у ситуації.

Дивує інше – позиція головного редактора Любомира Поливки. До того як він почав працювати на Козира я знав його як високопрофесійного журналіста і порядну людину. Що затьмарило його розум? Як він як редактор може дозволяти публікацію брехні? Може вже пора задуматись, пане Любомире, чи у тому місці Ви працюєте, чи в правильному напрямку тратите свій інтелектуальний потенціал?

Всі люди грішні, допускають помилки, часто до неправильних дій приводять незалежні від них обставини, але нормальні люди намагаються ці помилки виправити. Всі знають прислів`я, що «горбатих» (у переносному значенні цього слова) виправить могила. Ви ж до них не відноситеся.

Всі ми повинні думати, на яких принципах будуємо нашу молоду Державу Україну і яку збудуємо її для наших нащадків. І не хотілося б, щоб наші діти і онуки червоніли за позицію і дії своїх предків. Без викорінення брехні, фальші, лицемірства нічого доброго нам не світить.

Лев , генеральний директор Трускавецького готельно-курортного комплексу «Карпати», Заслужений Лікар України, лауреат Державної премії України в галузі архітектури і будівництва

Також читайте

Tags:
 • Alexandr Borkov

  гроші,гроші,гроші….

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №76158 Требуются кассры в рестораны быстрого питания Москва и Мо.
  16.09.2017 | 02:47

  Кассир Рф, РБ, вид на жительство м/ж до 35 лет, без опыта, обучение в процессе работы, помощь в получении медкнижки (Можно без нее зделаем в процессе) график2/2, 6/1,5/2, смена 8-9-12 часов по желанию. подработки -карьерный рост до директора ресторана.(обучение бесплатное) Возможно проживание за счет работодателя общежитие как правило расположено недалеко от работы. Зароботная плата от [...]

 • Запрошуємо на роботу
  07.09.2017 | 12:23

  Готельно-курортному комплексу «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) на постійну роботу потрібні: - покоївки, - офіціанти (юнаки та дівчата), - кухарі 4 та 5 розрядів, - кухарі, - спеціаліст для виготовлення сирів, - кухонні працівники, - бармен, - касир у спортивний комплекс, - прибиральниця у спортивний комплекс, - працівник по догляду за тваринами, - тракторист-механізатор. [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви