Євген Юник ЗАВТРА БУДЕ НОВИЙ ДЕНЬ!

By  | 27.10.2010 | Filed under: Вибори 2010

Владика Андрей Шептицький закликав вірних Церкви до активної громадянської роботи, нагадуючи їм, що справжній християнин не може стояти осторонь суспільних проблем. Справжній християнин – це насамперед той, хто любить ближніх і готовий працювати для своїх ближніх, для добра спільної справи. Можна бути «сувенірним патріотом», ходити у вишиванці, ревно бити поклони у церкві та співати повстанських пісень, але при цьому бути абсолютно байдужим до справ, якими живуть оточуючі. А можна просто йти і робити свою роботу – повсякденну, щиру, в ім’я громади і людей, при цьому не надто світячи свою роботу.

Трускавець – це місто, у якому ще належить провести серйозні зміни. Місту потрібна вода. Місту потрібна нова каналізація. Місту потрібні нові дороги. Місто потребує нової філософії влади. Але потрібно, щоби до влади в місті прийшли щирі патріоти Трускавця, прийшли єдиною командою, з єдиною програмою, перетворивши наше місто на справжній європейський курорт.

Чого бракувало попередній міській владі (говорю про неї у минулому часі, оскільки переконаний, що 31 жовтня ми перегорнемо темну сторінку в історії нашого міста)? Міський голова Лев Грицак може загинати пальці і говорити, що бракувало коштів, бракувало підтримки і розуміння з боку владних структур і депутатського корпусу, бракувало владних повноважень. Коли сьогодні перечитуємо його програму, з якою він ішов на вибори у 2006 році, то бачимо: 90% обіцянок залишилися невиконаними. І винні в цьому, на його думку, і світова економічна криза, і війни між гілками влади в країні, і бізнес-структури, і масони, і навіть коні у центральному парку (хоча – якщо вірити класику – коні не винні). Спадає на думку давня народна мудрість про поганого танцюриста…

Я не знаю, яким танцюристом є міський голова, але рівень довіри до його дій не зріс. Спроби випадів на адресу конкурентів, поява брудних пасквілів і навіть поспішний вступ до партії влади не підняли рейтинг пана голови. Він так і не збагнув, що насправді йому бракувало двох речей: відчуття міри та відчуття довіри до своїх громадян. Адже це – два моменти, які необхідні у владі.

Відсутність почуття міри згубила не одного українського політика. Міра, етика, стиль, такт – це ті речі, які мають відчуватися публічними людьми. Соромно демонструвати свою заможність у бідній країні. Соромно хизуватися власними гелікоптерами у місті, яке потерпає від нестачі води і невпорядкованості дворів та під’їздів. Соромно говорити про свої досягнення у той час, коли міський бюджет за п’ять років скоротився вп’ятеро – і це на фоні стрімкого росту бюджетів інших західноукраїнських міст, скажімо, Калуша, Івано-Франківська чи Чернівців. Міра передбачає і самокритику. Відчуття міри передбачає і вимогливість до своїх дій, і можливість визнання власних помилок. Всього цього не продемонстровано…

Відсутність довіри межує з тяжким гріхом – гординею. Людина, що приходить на високі владні посади, має приходити з командою, якій довіряє, а також постійно радитися із громадою. Бо в результаті від міського голови очікують не подвигів Геракла, а конкретних справ. Геракл, убивши Лірнейську Гідру та Ніамейського лева, зрештою здійснив найбільший подвиг у своєму житті – вичистив Авгієві стайні. Деяким нашим політикам варто зрозуміти, що від них чекають саме такого подвигу. Бо мер міста має дбати про труби, тепло, газ, водопостачання і дороги, а не демонструвати вищий пілотаж у небі. Столиця вже має мера-«космонавта» – нічого доброго з цього експерименту не вийшло.

Насправді громада знає краще, що потрібно для міста. Це – не популізм. Це – прагматизм. Громада може порадити, а якщо до неї звернутися, то вона може допомогти,  самоорганізуватися і виконати ряд робіт – адже ці роботи йдуть на користь кожного мешканця міста. Але головне: треба не підвищуватися над громадою, а пам’ятати про свою відповідальність перед громадою.

Під час роботи над створенням благодійного фонду «Трускавчани» наша команда спробувала довірити простим людям вирішення ряду важливих питань – і вони справилися з питаннями розподілу коштів і вирішення першочергових завдань краще, ніж десяток кваліфікованих менеджерів у інших фондах. Ось що робить звичайна довіра! Тепер досвід фонду хочеться перенести на практику функціонування міської влади.

Мені приємно, що наша команда, яка сьогодні йде на вибори, це національно свідома, з європейським світоглядом, професійна команда – команда патріотів свого міста і України ми хочемо реальних змін. Людей, обманутих політиками неодноразово, сьогодні важко заманити в нетрі порожніми обіцянками. Саме тому ми спокійні за виборців – вони бачать справи і наміри кожного. Як писав Борис Олійник,

Народ не візьмеш на макуху:

Він зоддаля почує чин –

І хто є син його по духу,

І хто по духу – сучий син.

Проведені у місті за ініціативою ряду національно-демократичних партій попередні опитування громадян показали високий рівень довіри до мене як до кандидата і до моєї команди, що згуртувалася на засадах Європейської партії України та тих громадських проектів, які ми розвивали протягом останніх років у Трускавці. Я вдячний тим політичним партіям, які підтримали мене – а це і Конгрес українських націоналістів, і «Батьківщина», і «Народний рух України» і «За України». Я вдячний і опонентам – їх примітивна брехня проти мене і нашої команди лише привернула до нашого середовища нових і нових прихильників. Але насамперед я вдячний людям – простим трускавчанам, яким не байдужа доля свого міста.

Я вірю, що спільними зусиллями ми вирішимо ті проблеми, які не вирішувалися роками. Я вірю, що Трускавець стане процвітаючим містом, зразком для інших міст і місцем, де люди отримуватимуть найголовніше – здоров’я. Я знаю, що є велика кількість методів залучення інвестицій – але потрібно просто мати бажання працювати. Бо під лежачий камінь вода – як відомо – не тече. Я маю віру – в Бога, в людей, в прекрасне завтра. Я маю волю – до перемоги, до роботи, до конкретних здобутків. Я маю любов – до міста, до рідної землі, до трускавчан. І кличу з собою всіх тих, хто також має волю, віру та любов.

«Ми просто йшли. У нас нема зерна неправди за собою», – говорив класик. У нас за собою також нема земна неправди. Ми йдемо. До перемоги. Бо наша перемога – це перемога трускавчан. Це перемога громади міста. Це початок переможного наступу на проблеми Трускавця.

Закликаю Вас бути мудрими. Закликаю прийти на виборчі дільниці. І пам’ятати: Ваш голос значить дуже багато. Від Вашого вибору залежатиме завтрашній день. Від Вашого вибору залежатиме, чи буде завтрашній день світлим і сонячним. Думайте. Не помиліться.

Справжній християнин не може стояти осторонь суспільних проблем. Справжній патріот не може дозволити собі не брати участь у виборах. Справжній трускавчанин не може дозволити собі залишити напризволяще майбутнє свого міста і своїх дітей.

Трускавець потребує змін. І ці зміни обов’язково настануть!

З Богом! До нових звершень і досягнень!

Також читайте

Tags: ,
 • Микола

  Права Воля,це ти до Юника звертаєшся???

 • Микола

  Олексій ,видно що ти у нього працював))) навіть правильно прізвище його написав!

 • свобода

  Шановні земляки ми хочемо перемін,розвитку нашого міста…голосуємо за Є.Юника

 • Олексій

  п. Козар надзвичайно єхидня людина.
  Коли працював в нього то знаю його ставлення до людей! Не дай Бог такого мера вибрати. Тоді Трускавець буде як Алькатрас.

 • Микола

  Я не хочу вам тут нічого доказувати дорога громадо))) Я бажаю щоб ви завжди були здорові і багаті))) Всім успіху на виборах!!!

 • Саша

  Так-так, Микола! Навчишся продавати двері на базарі, як це колись робив Козир, заробиш 1%!))))

 • Микола

  Taras ,ти от прийди до Козира,і йому це все скажи в очі,що ти тут написав!!! Дай Бог,щоб ти в житті досягнув хотя б 1% з того що досягнув Козир!!!

 • Чикотило

  Ті хто продав свій голос попадуть на гроші.
  Коли чоловік піде віддавати бюлетень чи фото та получати решту грошей, на нього будуть чекати люди які будуть називатись з міліції чи СБУ. Страшачи ув’язненням від 3 до 7 років вони будуть вимагати 100$

 • Інкогніто

  Вчора також була на дебатах,які більше нагадували “Камеді Клаб”,де кожний хотів виглядати більш остроумнішим і вигородити себе на фоні інших,і як би не було печально,але пан Грицак,до якого не маю жодної симпатії, в тому плані порадував, так як сам в наступ ні на кого “не ліз”, також мушу відмітити пана Козира,який був з усіх найкоректнішим і всі відповіді були чіткими і відповідали фактам, за решту кандидатів нічого доброго сказати не можу,і ось склалася яка думка:
  …Матолич- тут взагалі не розумію чого він пішов на вибори – ніякий кандидат і ніякий мер,так як сама корінна Трускавчанка пам”ятаю “вечори при свічках”,”відра з водою про запас”(…ну це і теперішнього мера стосується)
  …далі Юник….ну тут взагалі…всі бачили його стан алкогольного делірію))))….а хто працював чи працює в ЗАТі,той добре розуміє, що влада перейде до ЗАТу і тоді будем робити на 300 грн в місяць,як і було цієї зими;
  …Шиманський- хотів показатися “мужиком з народу”, але вибачте на слові , показався дурнем з народу, бо нічого путнього не говорив,і взагалі неадекватний як людина….
  …Грицак-а на що ви надієтесь від людини, яка вже 2-ий строк займає посаду мера?…., а нічого з обіцяного ми так і не побачили, тому думаю, далі коментарі тут не потрібні….
  …Грабовський взагалі вбив своєю ерудицією, після сказаного ним до пана Козира:”..чи вважаєте доречним мати українських політтехологів щодо українського народу…?”….думаю він сам не зрозумів,що сказав… :)

 • Андрій

  Був на дибатах, можу тільки позичити слово у п.Козира – ШОУ. Позбирались прихильники кожного з кандидатів, і обливали брудом один одного. Здивувала позиція п.Козира, за весь вечір нікого не дорікнув і тим більше не обливав брудом. Виважена спокійна людина. Чому почав з Козира писати бо дійсно справив враження, хоча прийшов послухати іншого кандидата. Ще хто запамятався то це п.Юник – жах, дійсно без ніяких антисимпатій чи ще щось. Людина була дійсно напітпитку. Я хотів від нього почути одне а почув інше, бруд,бруд і все. Грицака можна обливати брудом весь день, рейтинг цим собі не піднімеш.Тому може зараз і трішки ошарашений тим що за два дня до виборів незнаю за кого прголосувати. Швидше за все це буде п.Козир. Всіх решта не хочу згадувати бо дійсно не запамятались.

 • ЛЕв Грицюк

  Судячи по кількості коментарів Юник має надзвичайно великі шанси перемогти. А то що інші кандидати валять його піаром і коментарами, замість бити по карлику, показує в них Галицьких хрунів.

 • Taras

  Ораторске мистецтво Козира може вразити лише жителів села Єблінька Турківського району. Не кандидат в мери, а клоун. Оці дурнуваті помахування пльцем, дурнувата усмішка, яка береться нізвідки. Як госить одна приказка: “Сміх без причини, признак дурачини”. Виходить або перше, або під кайфом. А в загальному йому треба корови пасти, а вдалим розміщенням його фейсу можуть бути не білборди Трускавця, а дошка пошани в сільському колгоспі.

 • Микола

  Юник як тверезий,не може говорити доре,і в нього дуже трясуться руки,а коли вип”є,то зраз в ньому пробуджується талант оратора)))

  Як сказав пан Володимир:”Упаси нас Боже від такого мера”

 • romas

  Повністю погоджуюсь з п. Володимиром щодо Юника, склалось враження що він сьогодні був напідпитку на тих дебатах… чи то він в житті такий неадекватний???… Він мені сьогодні Брєжнєва нагадав… не знаю чому… Одним словом – дивний тип… А Козир справді вразив ораторською майстерністю… і вдало використав образ патріота – готувався добре до дебатів, не те що чинний мер – з листка бідаха не міг прочитати…

 • http://2kuska.ru Володимир

  Був сьогодні на дебатах, найбільше сподобались виступи Яворського і Козира. На рахунок Юника, склалось враження, що це неадекватний, агресивний алкоголік. Упаси нас Боже від такого мера.

 • Юрій

  Шановні ТРУСКАВЧАНИ!
  Ну який з уролога може бути ГОЛОВА МІСТА.
  У всіх урологів карєра однакова.
  Лікар-Зав відділенням- Гол.лікар

  І ВСЕ ЧЕРЕЗ 1-НЕ МІСЦЕ

  ЧЕРЕЗ ТАКИХ ГОЛІВ МІСТА І МИ ВСІ В СРАЦІ БУДЕМ

 • Чикотило

  Перелік кішенькових партій створених під грицька мене особисто не вразив…фуфло

 • Роман

  Юник- лідер вчорашньої доби!!! Склад його мислення , його світогляд місту не допоможуть!!! Грицак №2 і все!!! Може це і є передача влади яка намалювалася по ходу кампанії!!! Ясно одне,- за всім цим стоять гроші і підкуп кандидатів що його підтримали! Гнила політична реальність сьогодення вилазить назовні!! Люди не дайти себе обманути!!! Голосуйте за нових, молодих, незалежних !!!

 • sofia

  А ХТО ПІДТРИМУЄ ЇХ?…

  мені також цікаво… вибори покажуть…

 • ЛЕв Грицюк

  Матолича підтримують:
  – українська народна партія,
  – наша україна,
  – удар,
  – народна самооборона,
  – українська партія,
  – промисловці і підприємці,
  – сильна україна,
  – єдиний центр,
  – україна соборна,
  А ХТО ПІДТРИМУЄ ЇХ?

 • sofia

  Матолича підтримують:
  – українська народна партія,
  – наша україна,
  – удар,
  – народна самооборона,
  – українська партія,
  – промисловці і підприємці,
  – сильна україна,
  – єдиний центр,
  – україна соборна,
  – …

 • Freedom

  Юник вставе всіх і громада буде ним задоволена!!!

 • romas

  Мда… А нічогенькі там політтехнологи працюють… Цікаво у скільки мільйонів панові Юникові обійшлась компанія??!!! А ще цікаво, скільки днів пропрацює його благодійний фонд, коли він програє вибори… Думаю місяць – то максимум…

 • ЛЕв Грицюк

  Якщо його підтримують патріотичні партії. Подумав. Я за Юника.

 • Колега

  Наскільки ж потрібно бути наївним, щоб повірити в цей красиво написаний консалтерами відчайдушний текст. “Я вам золоті гори…” “Я вам всім по лексусу куплю…” , люди , ви шо взагалі отупіли , як ви дальше ведетесь на такі казочки. Зараз “Я вам….” а після виборів “Х-й вам ” . Думати потрібно – ГОЛОВОЮ !

 • Ярина

  Я за Юника!

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • * ВАКАНСІЯ + ДОРОГА – 50 $ – ( Везем до місця праці ) *
  14.04.2019 | 12:05

  • БезВіз — по БІОМЕТРИЧНИХ ПАСПОРТАХ • Оплата 11 – 20 зл/год. ДЛЯ • ЧОЛОВІКІВ,• ЖІНОК,• СІМЕЙНИХ ПАР. • ФАБРИКИ • ЗАВОДИ • ЗАКЛАДИ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ • ГОТЕЛІ • КЛІНІНГОВІ КОМПАНІЇ • МИЙКИ ПРОД. ЗАКЛАДІВ • БУДОВА • та інші вакансії • Ми гарантуємо якість, надійність, порядність та підтримку • • Офіційне працевлаштування • ••• [...]

 • №92670 Офіційна робота в Німеччині та інших країнах ЄС.
  03.04.2019 | 13:29

  Офіційна робота в Німеччині та інших країнах Євросоюзу. Офіційне оформлення відбувається по паспортах Європейського Союзу та європейських ID картках, а також по польських робочих візах (відрядження А1). За консультаціє та реєстрацією звертайтесь за тел:+380679678612. На сьогоднішній день актуальні вакансії: 1) Склади REWE. м. Гамбург (Німеччина). Обовязки: Збирання та пакування замовлень. Зарплата 1400-1800 євро/місяць (нетто), від [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви