Герой чи зрадник?

By  | 01.12.2016 | Filed under: Публікації

Подією дня можна назвати виступ на сесії Трускавецької міської ради 1 грудня депутата Миколи Сеньківа. Депутат вийшов із опозиційної до міського голови фракції Конгресу Українських Націоналістів (КУН), попросив вибачення у заступника мера Олександра Ткаченка за наклеп і привселюдно звинуватив своїх колишніх колег по фракції в інтриганстві та в намаганні дестабілізувати ситуацію в місті.

Виступ Миколи Сеньківа приголомшив всіх, настільки це було неочікуваним та потужним. Його слова були наче грім з ясного неба, як сніг на голову.

- Прошу вибачення у заступника міського голови Олександра Олександровича Ткаченка за поширення неправдивої інформації, – каже Микола Сеньків і визнає, що помилився, бо повірив людям, які обіцяли надати підтверджуючі документи вини Ткаченка, але так їх і не надали. З вуст Миколи Сеньківа у сторону своїх недавніх друзів злітають фрази «меркантильні інтереси» та «політичні ігрища».

Микола Сеньків каже, що міський голова підтримував всі його починання на окрузі, допомагав вирішувати проблеми, з якими зверталися виборці. Депутат закликав своїх колег працювати на позитивний імідж нашого міста-курорту, вносити конструктив, а  не деструктив, дбати в першу чергу про місто та його розвиток, а не про вузькопартійні чи кланові інтереси.

Заяву Микола Сеньків озвучував із хвилюванням, в залі панувала гробова мовчанка. І тільки після завершальних слів, після заклику спільно працювати на благо рідного Трускавця та дещо пафосного «Слава Україні!» зал вибухнув бурхливими оплесками.

«Ти молодець! Мало кому вистачить сили волі на подібну заяву. Визнавати помилки чи тим більше вибачатися привселюдно більшості людям просто не по зубах. Бажаю тобі успіхів!» – відразу підбадьорила колегу своїм постом в мережі Фейсбук депутат Зоряна Домбровська (фракція «УКРОП»).

Натомість спантеличеними і знервованими виглядали колишні побратими Миколи Сеньківа з фракції КУН, депутати Андрій Кісак та Роман Бучкович. Вони відверто признаються, що чогось подібного не очікували, навіть подумати не могли про такий удар у спину – підлий та спланований, як вони кажуть. Але рук не опускатимуть, а надалі працюватимуть, як і працювали, кажуть в один голос депутати Кісак та Бучкович.

Слід зазначити, що Миколи Сеньківа не було на кількох пленарних засіданнях сесій Трускавецької міської ради – він перебував у Святій Землі. Можливо, саме перебування депутата у святих місцях змусило його до перегляду позиції – від кардинально опозиційної до міського голови до лояльно-прагматичної?

В той час, коли в КУНі відверто вважають Миколу Сеньківа зрадником, багато хто говорить про його героїчний вчинок. І в цьому є доля істини, адже для самого ж КУНу краще мати відкритого ворога, ніж шпигуна у своїх лавах. А Микола Сеньків міг бути трускавецьким Ріхардом Зорге і виступаючи проти мера публічно, співпрацювати з ним потаємно. Але щиру людину видно відразу, вона не лукавить, не замітає сліди, не маніпулює поняттями, а говорить те, що думає.

Згадав Микола Сеньків і про судовий позов проти нього. Судове засідання за позовом Олександра Ткаченка проти депутатів Р. Бучковича, А. Кісака, М. Сеньківа та очільника «Трускавецького Автомайдану» О. Богуцького відбудеться у п’ятницю, 9 грудня. Суд розставить всі крапки над «і» в питанні, яке порушили депутати ТМР від КУНу, а саме чи був теперішній заступник мера Трускавця помічником нардепа Михайла Чечетова.

До речі, питання відставки Олександра Ткаченка знову піднімалося на сесії 1 грудня. Вніс таку пропозицію своїм запитом депутат Роман Бучкович, «за» було подано тільки три голоси (Р. Бучкович, А. Кісак, С. Грабовський).

В цілому ж депутатські запити тривали майже дві години, найбільше часу приділили депутати питанню історії створення ЗАТ «Трускавецькурорт». Депутат Грабовський запропонував раді підтримати проекти звернень до голови СБУ, Генерального прокурора України та до Фонду держмайна, підготовлені тимчасовою комісією з перевірки законності приватизації санаторних об’єктів у Трускавці. Як каже депутат, комісія встановила факти порушень та те, що приватизація робилась у незаконний спосіб. Цікаво, що за проект звернення до голови СБУ голосів назбиралося (15 «за» з необхідних 14), а от за аналогічні звернення до Генпрокурора та Фонду держмайна голосів вже не вистачило (проголосувало тільки 12 депутатів). Історія з ЗАТом має початок, але кінця, швидше за все, чекати ще доведеться дуже довго…

Окрім С. Грабовського та М. Сеньківа з депутатськими запитами виступали депутати Р. Цехмейстер, Р. Бучкович, О. Савченко, Т. Матолич. Йшлося про заміну старих поштових скриньок в будинку № 16 на вул. Стуса, про коригування графіку руху автобусів, про проблеми витоків на вул. Сагайдачного, про звіти начальників відділів та управлінь і директорів комунальних підприємств. А міський голова Андрій Кульчинський повідомив про те, що він збирається прозвітувати за свою діяльність за 2016 рік у січні 2017 року.

Після такої тривалої розминки депутати приступили до розгляду питань порядку денного, більшість з яких складають земельні питання.

Володимир Ключак

Також читайте

Tags:
 • Василь

  Видно,що все було сплановано

 • Антін Мухарський

  БАЛАДА ПРО ЙОВБАКА

  Йду по Трускавцеву.
  Гарнов літньов днинов
  Позирав – назустріч
  Йовбак з карабінов!… Файний си хлопака.
  Пульки мало п’яні -
  На нім куртка хакі
  І спортивні штАні!

  Каже, шо зібравси
  В гори полювати,
  Айно туй лайдаки
  Зачали шмаляти!

  Він не став тікати,
  Вклєкнув при дорозі -
  Став сі розберати,
  Кіть би мафіозі.

  Знали б лем Карпати -
  Усі гори й доли,
  Славного вар’ята -
  Йовбака Миколу!

 • Тетяна

  Що в наш час не зробиш за посаду та гроші. То який з нього депутат, як то повіяв вітер… грошовий)

 • Майдан-Трускавець.Томашівський

  Слово – не горобець, вилетить – не спіймаєш. Каятися і виправдовуватися запізно, потрібно надати переконливі докази про зворотне, що це неправда.
  Вибачення в такий театральний спосіб, залишає більше запитань ніж відповідей. Кероване воно силою волі, чи слабкістю духу, покаже час. Очевидно , що в даній справі мова йде про морально-етичні якості та репутацію людей. Чи поставило вибачення крапку над “I”? Ні. Чи поставить суд крапку над “І”…? Швидше, три крапки після речення.
  Однозначно, громадським активістам потрібно цікавитися судовим процесом. Справа морально – політична, потребує прозорості і публічності. Впевнений, зараз рішення суду не буде мати суспільного резонансу, незважаючи на чию користь воно буде прийняте, тому, що Україна знаходиться в стані післяреволюційної психологічної стагнації. Але тонус потрібно тримати. Нове натхнення до змін, до дій прийде з часом, це природній процес для емоційної перезарядки. Чекати недовго. Тоді подібні справи згадаються і повилазять на поверхню і трускавчани безпомилково визначать хто в місті інтриган і займається політичними ігрищами. Будьте готові!

  Примітка. Свята Земля – це та земля, яка вас народила, на якій живе ваш рід, де жили ваші прабатьки, живуть батьки, будуть жити діти, внуки, правнуки. Для мене – це Україна.
  Не сперечаюся є інше визначення «Святої Землі», географічно – це частина Палестини і теперішнього Ізраїлю. Знаходитися на Святій Землі означає відвідати місця Ісуса Христа, відчути справжній дух його вчення. Побувати на заробітках чи на морі в Ізраїлі – зовсім інше.

 • Роман

  Ось яку швапь приймає в КУН цей дибіл Ластовецький !

 • АТЕНТАТ

  Виступ Сенньківа це жалюгідне видовище. Голос тремтить, ніженьки трусяться. А коли він просив вибачення у ткаченка, складалася думка, що він зараз до нього прибіжить і почне його цілувати в засос з язичком, але не в губи, а в інше місце.
  Коли він говорив, що його заставляли, плакати захотілось. Микольцю, мабуть пальчики в дверях тиснули, голого на мороз виставляли і холодною водою обливали?
  Що стосується “бурних аплодесментів”. Немає нічого дивного. Їхнього полку прибуло. 90% теперішніх депутатів пройшли в міську раду від різних партій, але вже раз 5-ть йшли від інших. На них немає вже куди ставити штампи, цих політичних сил, котрих вони зрадили!!!

  Що стосується “героя”. Мабуть в Трускавці розпочали розвивати культ Павліка Морозова, це коли зраду називають “героїзмом”. Ситуація на сесії доказала українське народне прислів’я: “Не так срашні чужі воші, як страшні свої ГНИДИ”.

 • Іван

  Не буду втручатися в політичні ігри. Але тут видно, що це постановка.
  Цікаво, що цьому хлопчику запропонували за те, щоби він став тушкою? То ж телепню видно, що свою промову писав не він.
  От через таких пристосуванців і перебіжчиків, які шукають своєї вигоди ми втратили Крим і Донбас. Бо всі думають про свою шкуру, а не про загальне благо.

 • Ти мене знаєш)))

  Я, як суспільно толерантна особа скажу те, що стосуватиметься кожної політичної сили, громади, людини в мому краю – Трускавці! Якщо ще раз прийдуть до влади длюди котрі минують честь, чи то людську чи то не людську, будуть покарані.

  Люди- згадайте втрату близької людини – плакалось, хотілось, але не моглось бо не встане і не заговоре – МЕРТВЕ. Так і вмер той зрадник. Хто згадає?… Совість велика сила (тільки він себе пожалкує, пізніше затріпоче, а потім…)
  Він, буде відповідати передімною – тобою, бо я чи ти… (а хто ти, запитають у ньго діти, а я “птахоподібна людина” – розум є і крила є, тільки мрія далеко від вас мої рідні – НА ГОЛГОФІ )
  Тож цінуйте заки ми живі і разом! Любіть наше місто, цінуйте!

 • АТЕНТАТ

  Людина майже рік жила на Святій Землі. Їй приснився сон – не Ісус Христос, а Іуда, який порадив, як продати за 30 срібняків товаришів. Хто ж цей зрадник…? Микола Сеньків !!!

  • Ти мене знаєш)))

   Невже то Микольцьо з вишеньки. Та ну на.. нього. Знаю достойних там більше. Гнати в щию жидика)))

 • Віктор Пиців

  Кожен має право вибору.Але той, що зрадив одних ,зрадить других.. Про те, що козачок засланий ,було видно з перших днів…

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на фестиваль циркового мистецтва “Трускавецький фігляр”
  20.04.2018 | 15:21

  Також читайтеЗапрошуємо на роботу адміністратора (0)Запрошукємо на роботу адміністратора та офіціанта (0)Запрошуємо на роботу директора та бухгалтера (0)На роботу потрібні медсестра та дієтсестра (0)

 • DoorFloor – двері та підлогове покриття
  19.04.2018 | 17:38

  Салон та інтернет-магазин DoorFloor пропонує якісні та надійні вхідні та міжкімнатні двері переглянути каталог можна за посиланням – https://doorfloor.ua/mizhkimnatni-dveri/mizhkimnatni-dveri-tryskavec Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»? (284)Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з підказкою) (113)Звернення батьків вихованців Трускавецького БУТу (110)Створено групу [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви