Гірськолижні змагання на Буковиці «Весняний Кубок 2017»

By  | 14.03.2017 | Filed under: Публікації

Минулої неділі 12 березня на схилі гірськолижного комплексу «» відбулися завершальні змагання з гірськолижного спорту сезону 2016-2017 рр. «Весняний Кубок» серед любителів і ветеранів гірськолижного спорту. До участі в змаганнях заявились близько ста учасників різних вікових груп. Наймолодшій учасниці на день стартів було 4 роки, а найстаршому учаснику – 71 рік.

Змагання, які відбулись в категорії слалом-гігант, були доволі захоплюючими і динамічними. Кожен учасник мав дві спроби, за якими і визначався результат. Незважаючи на доволі теплий початок весни і повну відсутність снігу навіть на сусідніх горах, снігу на Буковиці, дякуючи сніговим гарматам, було більш ніж достатньо і траса була майже в ідеальному стані. Навіть погода в черговий раз не підвела, а подарувала всім учасникам зимовий настрій – цілий день падав невеличкий сніг. Отож закриття сезону вдалося!

По завершенні змагань відбулась урочиста церемонія нагородження переможців та закриття сезону, ведучим якої був голова правління ГО «Європейська інтеграція України» Іван Цегенько, який брав участь в цьому заході як спортивний суддя. Нагороджували учасників і переможців головний суддя змагань і власник «Буковиці» Віталій Мицак, директор ТзОВ «Буковиця» Світлана Мицак та заступник міського голови Борислава Ігор Кобилецький. Переможці і призери в різних вікових категоріях отримали кубки і медалі. Також були відмічені наймолодші учасник та учасниця Кубку та спортсмен з найшвидшим результатом змагань.

Після нагородження право закрити гірськолижний сезон 2016-2017 рр. на Буковиці надали ветерану гірськолижного спорту та найстаршому учаснику Весняного Кубка Івану Миколайовичу Мицаку. Завершило церемонію спільне виконання всіма учасниками і гостями гімну України.

- Я дуже задоволений сьогоднішніми змаганнями і сезоном в цілому, – розповідає власник «Буковиці» Віталій Мицак. – Цієї зими наш гірськолижний комплекс зумів провести декілька спортивних заходів високого рівня. Приємно, що зростає популярність «Буковиці», приємно, що ми змогли цього сезону подарувати нашим гостям якісний сервіс і приємні враження. В нас багато планів. З весни починаємо будівництво чотирикрісельної канатно-крісельної дороги, ресторану швидкого харчування. Будемо по можливості продовжувати добудовувати готель. Також будемо розвивати дитячу гірськолижну школу. Отож маю сподівання, що згодом ми станемо одним із улюблених місць відпочинку і спорту в регіоні. Ще раз хочу подякувати всім учасникам змагань та гостям. Чекаємо всіх вас на Буковиці!

- Для ГО «Європейська інтеграція України» гірськолижний комплекс «Буковиця» став в 2016 році стратегічним партнером, – розповідає голова правління ГО «ЄІУ» Іван Цегенько. – Спільно нам вдалося зробити дуже важливі кроки з популяризації цього комплексу, гірськолижного спорту в цілому та позиціонування Трускавця ще й як гірськолижного курорту. Мені приємно, що «Буковицю» створив і очолює справжній патріот свого краю, який без фінансово-матеріальної підтримки держави і влади зумів спорудити такий грандіозний осередок зимового відпочинку і дитячо-юнацького спорту! Від спільних заходів, які ми провели в цьому сезоні, я особисто отримав масу задоволення: як від дій професійної команди «Буковиці», так і від тої неперевершеної атмосфери, яка панувала на всіх змаганнях і заходах. Маю сподівання, що цей сезон – це тільки початок, і наступні роки ми всі будемо свідками шаленого розвитку «Буковиці» та оточуючої інфраструктури!

Що ж, завершення одного сезону це завжди початок нового. До нього «Буковиця» починає підготовку вже зараз. Маємо сподівання, що наступна зима також принесе нам сніг, нові грандіозні заходи та тільки хороший відпочинок!

Степан Гнатків

Трускавецький вісник

Також читайте

Tags:

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Ogłoszenie
  23.03.2017 | 15:45

  Uwaga! Drodzy mieszkańcy Truskawca i goście miasta! 25 marca 2017 roku z 9.00 do 18.00 w Truskawcu będzie odbywać się I etap Mistrzostw Ukrainy z wyścigów górskich na samochodach. Jest to atrakcyjne widowisko, lecz w tym samym czasie znacznie ważniejsza jest bezpieka! Dlatego prosimy rodziców zadbać o bezpieczeństwo dzieci i nie pozostawiać je bez nadzoru! [...]

 • Лев Грицак зустрінеться з трускавчанами
  20.03.2017 | 18:58

  У четвер, 23 березня, в приміщенні трускавецької URBAN-бібліотеки, що на вул. Борриславській, 36, відбудеться зустріч зі знаною і шанованою в Трускавці та далеко за його межами, різносторонньо цікавою людиною, двічі міським головою Трускавця (2002-2010 рр.) Левом Ярославовичем Грицаком. Під час зустрічі відбудеться презентація книги Лева Грицака «Дерева моєї долі». Початок о 17.00. Трускавецький вісник Також [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

VK опитування: Найбільш впливова особа Трускавця

Архіви