ГО «Європейська інтеграція України» та СА «Вікторія» підписали угоду про партнерство та співпрацю

By  | 13.10.2017 | Filed under: Публікації

12 жовтня в залі ресторану готелю «Оскар» (м. Трускавець) відбулося підписання угоди про партнерство та співпрацю між громадською асоціацією «Європейська інтеграція України» (голова правління Іван Цегенько) та Спортивною асоціацією «Вікторія» (голова ГО Роман Матис). Ці дві громадські організації вирізняються посеред багатьох інших активністю та спрямованістю на результат.

І Роман Матис, і Іван Цегенько працюють над подібними завданнями – промоцією курорту Трускавець, лобіювання інтересів Трускавця в Україні та за кордоном, співпрацею з іноземними партнерськими громадськими організаціями та містами-побратимами. Мова йде зокрема про такі країни як Польща, Італія, Угорщина, Білорусь, Молдова та Словаччина. Тому цілком логічним стало підписання такої угоди. Тож відтепер дві громадські організації підтримуватимуть одна одну у всіх хороших починаннях та допомагатимуть реалізувати важливі для нашого курорту проекти.

Як зазначив голова «Європейської інтеграції України» Іван Цегенько, розпочнеться двох організацій із популяризації спорту та здорового способу життя у Трускавці. Особливу увагу буде приділено футболу, адже обидві структури мають чималий досвід участі в закордонних турнірах та співпраці зі спортивними організаціями за кордоном.

Але одним лише футболом справа не обмежиться, каже очільник «Вікторії» Роман Матис. В планах – проведення у Трускавці боксерських поєдинків загальноукраїнського масштабу, створення круглорічної штучної льодової арени, мотузкового парку неподалік джерела «Юзя», а також стадіону відповідного рівня. Нагадаємо, що відкриття футбольного майданчика зі штучним покриттям біля СЗШ №3 м. Трускавця – це ініціатива та справа рук саме Романа Матиса, який має чималий досвід співпраці з надійними інвесторами.

«Трускавецький вісник» інформуватиме читачів про всі заходи, які проводитимуть дві партнерські організації – «Європейська інтеграція України» та «Вікторія». Адже немає жодних сумнівів, що таких заходів, зокрема спортивних, буде чимало.

Володимир Ключак

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Платим за лайки! – Выплаты ежедневно!
  24.09.2018 | 14:34

  Платим за лайки! – Оплата сдельная! Наш сервис предоставляет настоящие лайки на фотографии заказчиков, которые готовы платить за качество. Именно для этого мы и набираем удалённых сотрудников, которые будут выполнять работу, то есть ставить лайки и зарабатывать за это деньги. Чтобы стать нашим удалённым сотрудником и начать ставить лайки, зарабатывая при этом 45 рублей за [...]

 • Apple iPhone X – 64GB 256GB – (Unlocked) смартфон 1 рік гарантії
  22.09.2018 | 04:41

  24 години WhatsApp Chat: +2347066914934 Електронна пошта: bestbuy4u1@yahoo.com Apple iPhone X (остання модель) Розблоковано. Apple iPhone X 64 Гб / 256 Гб Brand New та оригінал з повною Accessoriess and 2 роки міжнародної гарантії Він розблокований для використання з будь-яким оператором та SIM Ємність для зберігання: 64 Гб і 256 Гб Ваше задоволення – це [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви