ГО «Європейська інтеграція України» та СА «Вікторія» підписали угоду про партнерство та співпрацю

By  | 13.10.2017 | Filed under: Публікації

12 жовтня в залі ресторану готелю «Оскар» (м. Трускавець) відбулося підписання угоди про партнерство та співпрацю між громадською асоціацією «Європейська інтеграція України» (голова правління Іван Цегенько) та Спортивною асоціацією «Вікторія» (голова ГО Роман Матис). Ці дві громадські організації вирізняються посеред багатьох інших активністю та спрямованістю на результат.

І Роман Матис, і Іван Цегенько працюють над подібними завданнями – промоцією курорту Трускавець, лобіювання інтересів Трускавця в Україні та за кордоном, співпрацею з іноземними партнерськими громадськими організаціями та містами-побратимами. Мова йде зокрема про такі країни як Польща, Італія, Угорщина, Білорусь, Молдова та Словаччина. Тому цілком логічним стало підписання такої угоди. Тож відтепер дві громадські організації підтримуватимуть одна одну у всіх хороших починаннях та допомагатимуть реалізувати важливі для нашого курорту проекти.

Як зазначив голова «Європейської інтеграції України» Іван Цегенько, розпочнеться двох організацій із популяризації спорту та здорового способу життя у Трускавці. Особливу увагу буде приділено футболу, адже обидві структури мають чималий досвід участі в закордонних турнірах та співпраці зі спортивними організаціями за кордоном.

Але одним лише футболом справа не обмежиться, каже очільник «Вікторії» Роман Матис. В планах – проведення у Трускавці боксерських поєдинків загальноукраїнського масштабу, створення круглорічної штучної льодової арени, мотузкового парку неподалік джерела «Юзя», а також стадіону відповідного рівня. Нагадаємо, що відкриття футбольного майданчика зі штучним покриттям біля СЗШ №3 м. Трускавця – це ініціатива та справа рук саме Романа Матиса, який має чималий досвід співпраці з надійними інвесторами.

«Трускавецький вісник» інформуватиме читачів про всі заходи, які проводитимуть дві партнерські організації – «Європейська інтеграція України» та «Вікторія». Адже немає жодних сумнівів, що таких заходів, зокрема спортивних, буде чимало.

Володимир Ключак

Також читайте

Tags:

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №78866 Вакансия. Обработка заказов на дому.
  12.12.2017 | 21:54

  Предлагаем Вам работу без вложений, на системе автоматического приёма и обработки заказов. Мы предоставляем: - Наш лицезионный софт. - документы со всей необходимой доп. информацией. - постоянная техническая поддержка. Оплата от 5500 в день. Выплаты ежедневно. Более подробная информация на нашем сайте >> http://zakaz.exrabota.ru/ << Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, [...]

 • Запрошуємо на роботу молодших медичних сестер
  12.12.2017 | 16:04

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу молодших медичних сестер. Тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеПрограма святкування Новорічно-Різдвяних свят у Трускавці (афіша) (0)Запрошує Святий Миколай (0)Запрошуємо на Андріївські вечорниці (1)УРБАН-бібліотека запрошує сьогодні на Українські вечорниці та Катеринівські ворожіння (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви