ГО «Європейська інтеграція України» та СА «Вікторія» підписали угоду про партнерство та співпрацю

By  | 13.10.2017 | Filed under: Публікації

12 жовтня в залі ресторану готелю «Оскар» (м. Трускавець) відбулося підписання угоди про партнерство та співпрацю між громадською асоціацією «Європейська інтеграція України» (голова правління Іван Цегенько) та Спортивною асоціацією «Вікторія» (голова ГО Роман Матис). Ці дві громадські організації вирізняються посеред багатьох інших активністю та спрямованістю на результат.

І Роман Матис, і Іван Цегенько працюють над подібними завданнями – промоцією курорту Трускавець, лобіювання інтересів Трускавця в Україні та за кордоном, співпрацею з іноземними партнерськими громадськими організаціями та містами-побратимами. Мова йде зокрема про такі країни як Польща, Італія, Угорщина, Білорусь, Молдова та Словаччина. Тому цілком логічним стало підписання такої угоди. Тож відтепер дві громадські організації підтримуватимуть одна одну у всіх хороших починаннях та допомагатимуть реалізувати важливі для нашого курорту проекти.

Як зазначив голова «Європейської інтеграції України» Іван Цегенько, розпочнеться двох організацій із популяризації спорту та здорового способу життя у Трускавці. Особливу увагу буде приділено футболу, адже обидві структури мають чималий досвід участі в закордонних турнірах та співпраці зі спортивними організаціями за кордоном.

Але одним лише футболом справа не обмежиться, каже очільник «Вікторії» Роман Матис. В планах – проведення у Трускавці боксерських поєдинків загальноукраїнського масштабу, створення круглорічної штучної льодової арени, мотузкового парку неподалік джерела «Юзя», а також стадіону відповідного рівня. Нагадаємо, що відкриття футбольного майданчика зі штучним покриттям біля СЗШ №3 м. Трускавця – це ініціатива та справа рук саме Романа Матиса, який має чималий досвід співпраці з надійними інвесторами.

«Трускавецький вісник» інформуватиме читачів про всі заходи, які проводитимуть дві партнерські організації – «Європейська інтеграція України» та «Вікторія». Адже немає жодних сумнівів, що таких заходів, зокрема спортивних, буде чимало.

Володимир Ключак

Також читайте

Tags:

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Виїзний комп’ютерний майстер
  13.02.2018 | 02:36

  Вирішення будь-яких проблем з стаціонарним комп’ютером чи ноутбуком у Вас вдома та в зручний для Вас час. Виїзд здійснюється по м. Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стрий. Досвідчений комп’ютерний майстер налаштує ваш ноутбук, планшет або комп’ютер, в Вашій присутності. Проведе профілактику, ремонт, діагностику комп’ютерної техніки, роботи операційної системи та програмного забезпечення, налаштує Internet. Проконсультує по ціні виявленої [...]

 • №80313 Високооплачувана офіційна робота в Польщі.
  04.02.2018 | 16:06

  Офіційна робота в Польщі, зарплата від 9 злотих за годину і більше, житло надається безкоштовно, а подекуди і харчування, за такими вакансіями: столярі, швеї, зварники, фрезервувальники, а також в теплицях, в готелях, в пансіонатах, на заводах,на меблевих фабриках, супермаркетах, магазинах, гуртовнях, столярнях, мясокомбінатах, дорожніх роботах, по догляду, фермерських господарствах, на будівницстві та в лісі. А [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви