Граємо і перемагаємо

25.05.2015 | Filed under: Публікації

4:1. З таким рахунком трускавецький футбольний клуб «Зоря-Трускавець» переміг ФК «Іскра» (с. Грушів). Гра проходила у неділю, 24 травня, на центральному стадіоні м. Трускавця.

Спочатку силами традиційно мірялися юнаки – юнацька збірна трускавчан обіграла команду юнаків із Грушева з рахунком 1:0. Своє звання кращого бомбардира підтвердив Михайло Бобоцько, автор єдиного в цій грі гола.

Натомість гра дорослих виявилася і динамічнішою, і результативнішою. Вже перший тайм трускавчани закінчили досить вдало з рахунком 2:0 (голи забили Андрій Басько та Юрій Хомончак). У другому таймі гра набирає обертів, особливо після виходу на поле тренера «Зорі» Юрія Завилова. Один з ударів по воротах суперника від Ю. Завилова був надзвичайно потужним, але футболістів Грушева врятувала перекладина, в яку потрапив м`яч. До речі, саме завдяки гольовим передачам Юрія Завилова вдалося забити два останні голи в матчі «Зоря» – «Іскра».

На 70 хвилині гри ФК «Іскра» спробувала дещо вирівняти результат гри – рахунок стає 2:1. Та ненадовго, бо через 15 хвилин Юрій Хомончак, автор другого гола в цьому матчі, повторює свій успіх. Рахунок стає 3:1. А 90-та хвилина матчу стає підведенням підсумку гри – Трускавець переміг з рахунком 4:1. Останній гол у ворота Грушева забиває також Юрій Хомончак, в активі якого вже 6 голів (з них три – в двобої «Зорі» з «Іскрою»). Саме Юрій Хомончак (на фото) є найкращим бомбардиром ФК «Зоря-Трускавець» за результатами ігор з початку цього футбольного сезону.

Похмура погода не змогла затьмарити радості перемоги, яку трускавецькі футболісти присвятили Дню народження свого капітана Михайла Данилишина, який той відзначав 18 травня. Вже після гри очільнику «Зорі» подарували ікону «Тайна Вечеря», а згодом всі спільно відсвяткували успішний для трускавецької команди футбольний день.

Перемога над ФК «Іскра» (с. Грушів) – це вже четверта перемога поспіль, перемога, в якій трускавчани показують гру високого класу, незважаючи на різні труднощі. Так тримати «Зоря» збирається впродовж всього футбольного сезону-2015. Тож нехай нашим хлопцям щастить і в грі, і в житті!