“Громадянська позиція” трускавецької громади

By  | 08.09.2015 | Filed under: Публікації

Незадовго до старту виборчої компанії, у Трускавці відбулася зустріч представників місцевого осередку партії “Громадянська позиція”. На ній мали змогу бути присутніми і прихильники цієї політичної сили.

Метою зустрічі було ознайомлення команди з основами закону “Про місцеві вибори” та програмними засадами партії Анатолія Гриценка. Відбулось також активне обговорення важливих питань та проблем.

Після колективного обговорення було сформовано команду ініціативних та перспективних активістів, які балотуватимуться на виборах до місцевої ради як висуванці від партії “Громадська позиція”. Також було обрано нового керівника осередку, нею стала Сенів Ріта Анатоліївна.

Місцевий осередок “Громадянської позиції” акцентує увагу на найболючіших та найважливіших для трускавецької громади питаннях. Це проблеми добробуту місцевого населення, низька зайнятість людей, соціально-побутові проблеми, які існують сьогодні в місті. Колективне обговорення показало, що в Трускавці сформувалась нова молода, перспективна команда професіоналів, яким небайдужа доля рідного міста. Кожен із них готовий докладати зусилля задля його розвитку та покращення добробуту його жителів.

Зважаючи на те, що “Громадянська позиція” є новою політичною силою в Трускавці, вона вже встигла продемонструвати свій потенціал. Соціологічні опитування вже сьогодні показують, що в команди є непогані шанси на те, щоб подолати прохідний бар’єр та потрапити до органів місцевого самоврядування.

Передвиборний штаб осередку партії  знаходиться за адресою Бориславська, 40.

Прес-центр “Громадянської позиції”

Також читайте

Tags:
 • Спогади Василя

  Гарно жити на світі. При Матоличу старшому ми профукали 3 дитячі садочким. Тепер, що б влаштувати и в дитячий садочокТрускавця треба 1,5 року стояти у черзі. Питання? Що з того виграв Трускавець? Далі… Якщо б ті люди які хотіли в свою морду запхати дуже великі гроші це не зробили, ми би мали садочок “Берізку” , “Червону шапочку” і інші садочки в Трускавці. Трускавець – будуй, перед тобою все “просрали” все було зроблено при Матоличу і усе надалі так робиться!!!

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Мы платим за лайки! – Ежедневные выплаты!
  22.09.2018 | 05:43

  Мы платим за лайки! – Выплаты по требованию! Наш сервис предоставляет настоящие лайки на фото заказчиков, которые готовы платить за качество. Именно для этого мы и набираем удалённых сотрудников, которые будут выполнять работу, то есть ставить лайки и получить за это деньги. Чтобы стать нашим удалённым сотрудником и начать ставить лайки, зарабатывая при этом 45 [...]

 • УРБАН-бібліотека запрошує на два майстер-класи
  20.09.2018 | 13:28

  Також читайтеЗапрошуємо на зустріч “Медіація як спосіб вирішення конфліктів” (0)УРБАН-бібліотека запрошує сьогодні на Українські вечорниці та Катеринівські ворожіння (0)Дотик до душі (0)Ми не Африка, але… (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви