Хто відповість за профанацію пам’ятника?

By  | 12.03.2012 | Filed under: Новини

Минулого тижня у Трускавці було вчинено акт наруги над пам’ятником знаком Роману Різняку-Макомацькому, славетному трускавчанину, члену УПА. Невідомі особи вщент пошкодили пам’ятну таблицю, встановлену нещодавно. Дату вчинення ганебного вчинку встановити важко, фотофакт злочину наш кореспондент зафіксував у неділю, 11 березня, хоча, ймовірно, хуліганську дію було вчинено кілька днів перед тим.
Нагадаємо, що в 2011 році вже було вчинено акт наруги над пам’ятним знаком, коли з обличчя Романа Різняка-Макомацього невідомі особи відколупали добрячий шматок гіпсу. Тоді краєзнавець Богдан Гуцило вдарив на сполох та вимагав встановлення камер відеоспостереження, але до його думки ніхто не мав бажання дослухатися. Можливо тому, що нові владці міста вважають пана Богдана «людиною Грицака»? І ось тепер, напередодні святкування річниці нашого славного земляка знову маємо такий прикрий випадок. За наругу над пам’ятником опосередковану відповідальність повинні понести і керманичі міста. Можливо, тепер, коли вдруге вчинено пошкодження пам’ятника, вони встановлять біля пам’ятника Макомацькому відеоспостереження. Бо там така глуха місцина, що можуть і пограбувати, зґвалтувати і зарізати, а ніхто не побачить та не почує. Можна до встановлення камер відеоспостереження поставити чергувати там охоронців із парку, щоб менше ганялися за людьми, які продажем якогось краму заробляють собі на кусок хліба.
До речі, сьогодні, 12 березня, біля пам’ятника Р. Різняку-Макомацькому проходять урочисті заходи, які підготував відділ культури ТМР.

Також читайте

Tags:
 • прохор

  Гадаю що потрібно замовити табличку з нержавійки і так “пришпандьорити” – щоб не одна зволоч не відірвала, бо “дикі” у нас не тільки відпочиваючі.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Футбольна школа проводить набір дітей
  20.02.2019 | 10:00

  Футбольна школа “КМС” (м. Трускавець) проводить відбір дітей 2006-2007 р. н. Кількість дітей обмежена (16-18 чол.). Тренери з ліцензіями, індивідуальний підхід до кожної дитини, участь в якісних футбольних турнірах як в Україні, так і за кордоном, можливість переглядів дітей фахівцями з топових клубів України та Європи. Тел.: 096-064-71-97, 068-292-01-04. Також читайтеВ червні у Трускавці пройде [...]

 • ДО УВАГИ ПЕНСІОНЕРІВ – ОДЕРЖУВАЧІВ СУБСИДІЙ!
  18.02.2019 | 12:33

  З 1 березня 2019 року за рішенням Уряду (постанова Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 № 62) монетизовані житлові субсидії пенсіонерам будуть виплачуватись органами Пенсійного фонду України. Пенсіонерам – субсидіантам, які отримують пенсію через банки, кошти будуть перераховуватись прямо на їх пенсійні рахунки в банківських установах, де вони обслуговуються згідно договору. Пенсіонерам, які отримують пенсійні виплати [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви