Керівництво “Беркуту” закрило очі на побиття журналіста

By  | 15.07.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Службове розслідування не виявило порушень з боку “Беркуту”, який застосували силу до журналіста Нового каналу Сергія Кутракова.

Про це ідеться у відповіді на запит “Української правди” за підписом начальника відділу зв’язків з громадськістю київської міліції Сергія Поліщука.

“За фактом події в Українському домі 8 квітня 2010 року проводилася службова перевірка. Дії працівників міліції визнані правомірними”, – сказано у листі.

Речник київської міліції також звернув увагу на те, що “журналіст Нового каналу Сергій Кутраков у той день, коли на його думку, відносно нього були вчинені протиправні дії, до правоохоронних органів не звернувся”.

Як відомо, 8 квітня 2010 під час виставки “Волинська різня” працівники “Беркуту” затримали активістів партії “Свобода” і застосували силу до журналіста Кутракова, який знімав про це сюжет для новин – один беркутівець затиснув йому руку і ногу в дверях, інший спробував видавити око.

Прокуратура Шевченківського району порушила справу проти двох співробітників “Беркуту”, але в понеділок вона була закрита Шевченківським райсудом.

Водночас керівництво київського “Беркуту” вимагало від суду порушити справу проти самого журналіста, але згодом ця скарга втратила силу.

За словами речника київської міліції, у провадженні прокуратури Шевченківського району залишається справа, порушена 17 квітня 2010 за фактом умисного перешкоджання невстановленими особами діяльності журналіста.

“Сподіваємося, що журналісти відповідально ставитимуться до виконання своїх обов’язків, дотримуватимуться Конституції, журналістської етики, неухильно виконуватимуть вимоги законодавчих актів, які регламентують їх діяльність”, – побажав Поліщук.

За його словами, журналісти не потраплятимуть у неприємні ситуації, якщо “штучно не наражатимуться на небезпеку, не створюватимуть ситуацій, під час яких можуть виникнути конфлікти прав сторін, які беруть участь у подіях”.

Українська правда

Також читайте

Tags: ,
 • Левко

  Ми в Лівані !!!

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  31.10.2018 | 13:24

  ТзОВ «ГКК «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу інструктора з ЛФК. Тел. для довідок (03247) 6-21-22. Також читайтеЗапрошуємо на відзначення 100-літнього ювілею створення ЗУНР (0)Запрошуємо на Свято подяки Богові (0)Заходи до 76-річчя створення УПА (0)Оголошується конкурс на найкращу наукову роботу серед студентів вишів України з гарантованою грошовою винагородою! (0)

 • №88066 Високооплачувана офіційна робота в польщі.
  24.10.2018 | 11:56

  Офіційна робота в Польщі, зарплата від 10 злотих за годину і більше, житло надається безкоштовно, а подекуди і харчування, за такими вакансіями: столярі, швеї, зварники, фрезервувальники, а також в теплицях, в готелях, в пансіонатах, на заводах,на меблевих фабриках, супермаркетах, магазинах, гуртовнях, столярнях, мясокомбінатах, дорожніх роботах, по догляду, фермерських господарствах, на будівницстві та в лісі. А [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви