Керівництво “Беркуту” закрило очі на побиття журналіста

By  | 15.07.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Службове розслідування не виявило порушень з боку “Беркуту”, який застосували силу до журналіста Нового каналу Сергія Кутракова.

Про це ідеться у відповіді на запит “Української правди” за підписом начальника відділу зв’язків з громадськістю київської міліції Сергія Поліщука.

“За фактом події в Українському домі 8 квітня 2010 року проводилася службова перевірка. Дії працівників міліції визнані правомірними”, – сказано у листі.

Речник київської міліції також звернув увагу на те, що “журналіст Нового каналу Сергій Кутраков у той день, коли на його думку, відносно нього були вчинені протиправні дії, до правоохоронних органів не звернувся”.

Як відомо, 8 квітня 2010 під час виставки “Волинська різня” працівники “Беркуту” затримали активістів партії “Свобода” і застосували силу до журналіста Кутракова, який знімав про це сюжет для новин – один беркутівець затиснув йому руку і ногу в дверях, інший спробував видавити око.

Прокуратура Шевченківського району порушила справу проти двох співробітників “Беркуту”, але в понеділок вона була закрита Шевченківським райсудом.

Водночас керівництво київського “Беркуту” вимагало від суду порушити справу проти самого журналіста, але згодом ця скарга втратила силу.

За словами речника київської міліції, у провадженні прокуратури Шевченківського району залишається справа, порушена 17 квітня 2010 за фактом умисного перешкоджання невстановленими особами діяльності журналіста.

“Сподіваємося, що журналісти відповідально ставитимуться до виконання своїх обов’язків, дотримуватимуться Конституції, журналістської етики, неухильно виконуватимуть вимоги законодавчих актів, які регламентують їх діяльність”, – побажав Поліщук.

За його словами, журналісти не потраплятимуть у неприємні ситуації, якщо “штучно не наражатимуться на небезпеку, не створюватимуть ситуацій, під час яких можуть виникнути конфлікти прав сторін, які беруть участь у подіях”.

Українська правда

Також читайте

Tags: ,
 • Левко

  Ми в Лівані !!!

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Футбольна школа проводить набір дітей
  20.02.2019 | 10:00

  Футбольна школа “КМС” (м. Трускавець) проводить відбір дітей 2006-2007 р. н. Кількість дітей обмежена (16-18 чол.). Тренери з ліцензіями, індивідуальний підхід до кожної дитини, участь в якісних футбольних турнірах як в Україні, так і за кордоном, можливість переглядів дітей фахівцями з топових клубів України та Європи. Тел.: 096-064-71-97, 068-292-01-04. Також читайтеВ червні у Трускавці пройде [...]

 • ДО УВАГИ ПЕНСІОНЕРІВ – ОДЕРЖУВАЧІВ СУБСИДІЙ!
  18.02.2019 | 12:33

  З 1 березня 2019 року за рішенням Уряду (постанова Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 № 62) монетизовані житлові субсидії пенсіонерам будуть виплачуватись органами Пенсійного фонду України. Пенсіонерам – субсидіантам, які отримують пенсію через банки, кошти будуть перераховуватись прямо на їх пенсійні рахунки в банківських установах, де вони обслуговуються згідно договору. Пенсіонерам, які отримують пенсійні виплати [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви