Кому невигідний національний прапор та Бандера у Трускавці?

By  | 03.08.2011 | Filed under: Публікації

Виглядає на те, що національне питання для міської влади не те, що другорядне, а десь далеко на задвірках. В цьому вкотре можна було переконатися після виступу депутата Ігоря Ластовецького, представника КУНу, на сесії ТМР 2 серпня. 18 січня цього року міська рада надала статус Почесного громадянина міста Трускавця Степанові Бандері і одним із пунктів у цьому рішенні було вручення нагороди під час святкування Дня міста.

Так, у пункті третьому рішення ТМР № 48 від 18 січня 2011 року читаємо: “Вручення відзнаки «Почесний громадянин міста Трускавця» провести на урочистому зібранні громадськості під час святкування Дня міста Трускавця”, а в пункті п’ятому цього ж рішення: “Відділу культури Трускавецької міської ради, до початку святкування Дня міста Трускавця у 2011 році розробити, виготовити та встановити постійну експозицію, присвячену діяльності С. Бандери”.

Але, очевидно, хтось спеціально на День міста це питання проігнорував, адже Бандера був потрібний тільки перед виборами. День міста готувала в. о. начальника відділу культури Тетяна Татомир, людина Козира, тож, напевно, саме з подачі мера про Бандеру ніби “забули”. А може, Провідника Нації спеціально проігнорували, бо ж на сцені в день святкувань були люди, яким згадка про Бандеру могла б не сподобатися?

Ігор Богданович нагадав, що на День Незалежності потрібно буде згідно вже іншого рішення вручити подібні відзнаки та передати їх у краєзнавчий музей ще й Роману Різняку-Макомацькому, Василю Біласу, Дмитру Данилишину, Роману Шухевичу. А заодно депутат запевнив, що обговорення щодо можливого присвоєння імен трускавецьких героїв нашим школам ніхто і не розпочинав, хоча вже пройшло від моменту прийняття рішення близько трьох місяців. Цей запит він скерував на ім’я Валентини Бодак та начальника відділу освіти Михайла Шубака. Депутат нагадав, що 17 вересня цього року Трускавець відзначатиме 100 років від дня народження Василя Біласа та просив про це теж не забути. Така молода влада, а такий склероз, що все їм потрібно нагадувати…

І вже між іншим Ігор Ластовецький попросив встановити національний прапор біля могили Січовим Стрільцям. Нагадаємо, що на флагштоку за попередньої влади на могилі УСС та воїнам УПА біля церкви святого Миколая постійно майорів національний синьо-жовтий прапор. Після приходу до влади Руслана Козира цей прапор наче корова язиком злизала. Дуже дивне співпадіння – про Бандеру забувають, прапор знімають, а неугодних називають “шьвідомими україньчями”. А ми мовчимо, наче ті раби німі, наче б так мало бути. Заплющуємо очі на зневажання наших національних святинь. Підтакуємо політиці нового мера, бо “він кращий, ніж попередній”, хоча аргументів для таких заяв і немає. Під Москву готові лягти не лише якісь міфічні трускавецькі “ліві”, під неї у Трускавці вже лягли “патріоти” у вишиванках. Вимагаємо від влади – нашу національну святиню, наш символ, національний державний прапор негайно повернути на місце! І в подальшому не зневажати пам’ять наших предків – Українських Січових Стрільців та воїнів УПА на догоду московським радникам! Слава Україні!

На фото: так виглядає пустий флагшток. Знімок зроблено 2 серпня 2011 року.

Володимир Ключак

Також читайте

Tags:
 • http://22@mail.ru Katya

  ……… треба любити Україну!

 • http://22@mail.ru Katya

  Шановна Софія!
  1. Ігор Ластовецький попросив встановити національний прапор. Ви, така ж сама українка, громадянка нашого міста як і він, отже і не запроданка (бо щиро вірю, що таких людей у нашому місті немає,чому не попросили встановити прапор, а ще й висловлюєте своє невдоволення, говорити – не мішки носити!
  2.Ігор Богданович, не просить привести до порядку пам`ятники нашим Героям, а робить все можливе сам, за допомогою однопартійців. То чому, мало того, що вас там і не видно, і не чути, ви про це не напишите??? мабуть вам це не вигідно! як щось погане написати, то будь – ласка, а як добре, то клавіатура заїдає??
  3. Ви ж така поважна людина, коментуєте статті такої відомої газети у Трускавці, маєте знати, що власні назви пишуться з великої букви, а то ім`я, і з маленької, аж не солідно!!!

 • Захов

  А ось інтерв’ю академіка Юхновського(не можу дати ел.адреси-маю проблеми з компом):”Ігор Юхновський:Та держава ж мала утворитися. І я все робив, щоб вона утворилась” ( знову ж таки шукайте в Гуглі).

 • Захов

  Я вже,напевне,всім набрид зі своїм пропагуванням книжок о.Блажейовського,але мушу сказати,що у отця була своя специфічна думка щодо осіб провідників ОУН(він безпосередньо спілкувався з деким з них)і,з огляду на порушену Вами тему,рекомендую все-таки ознайомитися з його творами.Наскільки мені відомо,книжки о.Блажейовського в електронному вигляді ,на превеликий жаль,публікуватися не будуть.Книжки цього священника я бачив у Львові в магазині “Місіонер”(вул.Б.Хмельницького,40,тел.272-90-80)і у його музеї Вишиваної Ікони(Львів,пр.Чорновола, 2-А,за оперним театром,(здається від неділі до середи музей не працює,телефон не знаю)).Ще разок нагадую ел.адресу інтерв’ю з ним:http://zik.ua/ua/analytics/2010/08/18/241497(шукати краще в Гуглі,інші пошукові машини блудять не туди).

 • Роман

  История еврейского народа знает немало примеров предательства, которое приводило к многочисленным жертвам и трагедиям среди «сынов Давида». Стефан Бендера – один из таких предателей. Мы не знаем, захотят ли евреи признать этого человеконенавистника и военного преступника представителем своего народа. И также не знаем, что заставляет современных последователей С.Бендеры на каждом марше выкрикивать: «Смерть жидам и москалям!» Что, смерть Бендере тоже? Откажутся ли украинские националисты от своего вождя? Или все же задумаются, к чему ведет ненависть к представителям других национальностей?

 • Левко

  Юрію з Дрогобича.
  Першим потрібно вписати до Дошки ганьби – Віктора Ющенка. Ось він і очолить військо зрадників. …

 • Левко

  Мені прикро читати коментарі “Бандера для влади це відпрацьований матеріал”. Люди схаменіться С. Бандера – герой України який не шкодував життя щоб ми жили у вільній Україні. Це ми відрацьований матеріал для влади, тому що влада нас після виборів не чує, не бачить, не слухає.

 • Пофік

  Бандера для влади вже відпрацьований матеріал. І для Козира-автора того скульптурного убозтва, і для істеричної Татомир,яка списала стоси паперу,щоб переконати виборців,що Козир-бандерівець,і для викладача атеїзму Бодак і кінець кінцем для комсомольського ватажка Іванишина,що замовляє музику. А нам,громадо, треба було піти і добре роздивитися той антипамятник, біля якого відпочивальники фотографуються як біля клоуна, тоді б ми зрозуміли- все то велика диверсія.

 • Пофік

  Бандера вже для влади відпрацьований матеріал. Ні Козир( автор цього скульптурного убозтва),ні істерична Татомир,яка стоси паперу посписувала у “Джерелах”,щоб переконати виборців,що Козир -бандерівець, Люди,вдумайтеся як нас дурили “Козир-бандерівець”. Барига, словоблуд,фарисей. Перше ніж вибирати таких патрійотів, треба було піти і гарненько подивитися на тойанти памятник. З ним відпочиваючі фотографуються,як з клоуном. А справжній клоун сидить у мерії і танцює за бабки комсомольського ватажка Іванишина і слухає філософські роздуми викладача атеїзму Бодак.

 • sofia

  Є таке поняття як деградація, коли організм втрачає свої дієві функції і стає по суті паразитом, що зараз якраз дуже добре проглядається в структурі багатьох політичних партій…

 • Юрій з Дрогобича

  Спостерігаю, як в Україні сучасна антиукраїнська влада робить поступальні кроки, вчинки, дії на знищення всіх ознак національної приналежності українців, їх героїв, культури, атрибутики, мови. Останнім яскравим прикладом може стати вчорашнє ганебне рішення Вищого адміністративного суду України, який визнав незаконним присвоєння Роману Шухевичу звання Героя України. Колегія суддів ВАСУ не задовольнила касаційні скарги екс-президента Віктора Ющенка, сина Шухевича Юрія на рішення Донецького апеляційного адміністративного суду. Суд також підтвердив незаконність присвоєння звання героя України Степану Бандері. Звання Героїв України були присвоєні лідерам ОУН в жовтні 2007 (Шухевичу) і в січні 2010 року (Бандері), коли Віктор Ющенко видав відповідні укази. Торік донецький окружний адміністративний суд позбавив Шухевича звання Героя України, “оскільки він не був громадянином незалежної України”.
  Думаю, передусім варто заснувати Дошку ганьби, на якій записувати на всеогляд імена тих зрадників, що долучилися до осквернення і фальсифікації української історії, культури, здобутків народу, традицій, пам’яті тощо. Такими зрадниками є і судді, і деякі депутати всіх рівнів, і міські(сільські) голови та чиновники всіх рангів. Причому поряд з ім’ям (прізвище, ім’я, по батькові) перевертня слід записувати причину його занесення до такої дошки “пошани”.

 • Трускавчанин

  Софія !
  Ти безумовно права на всі 100 %.
  але одна справа робити конкретні дії, а інша справа тільки говорити.
  КУН на жаль не єдина політична сила, яка тільки говорить, а конкретні позитивні дії не проводить, а якщо і проводить. то не завжди ті, котрі задекларовані їхнім статутом чи обіцянками депутатів від тієї політичної сили.

 • Чапський Володя

  Раціональне зерно в пропозиції Софії є доречним Нас в раді є 46 депутатів. При добрій волі депутатів та фракцій взяти під опіку визначні пам,ятники міста та взяти над ними подальшу опіку. Наступної сесії думаю разом з Ігорем Богдановичем вийдемо з відповідною Софієною пропозицією до керівників фракцій. Думаю КУНу не слабо це зробити, потрібно всім це зробити. Тут піару не потрібно. МІй колега депутат це робить давно, допомагає у прибиранні та реставруванні памятника Макомацькому і ніде це не афішує. Не буду називати прізвище.

 • sofia

  “Ігор Ластовецький попросив встановити національний прапор біля могили Січовим Стрільцям”…

  А такій національно-патріотичній партії як КУН, слабо своїми силами встановити прапор і взяти над ним подальшу опіку, тим самим показуючи приклад правдивого патріотизму іншим…

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • №92321 Текстильная продукция от производителя
  20.03.2019 | 21:38

  Огромный ассортимент – все виды постельного белья и трикотажа – женского, детского, мужского; Качество отечественного производителя; Доступные цены; Разнообразные способы доставки по всей территории РФ; Сертификация всей продукции. Но, всё-таки, главной причиной для того, чтобы купить текстиль именно в нашем интернет-магазине, является максимальная прозрачность работы над заказом на всех этапах. На сайте Вы всегда без [...]

 • №92283 шукаю штукатура у бригаду вік до 30 0986026861
  18.03.2019 | 18:30

  шукаю штукатура у бригаду вік до 30 0986026861 Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»? (285)Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з підказкою) (113)Звернення батьків вихованців Трускавецького БУТу (110)Створено групу за відновлення унікальної пішохідної галереї(Дептака) (86)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви