Коротко: що треба знати про лікування у Трускавці

By  | 26.02.2018 | Filed under: Публікації

Головним багатством Трускавця є його мінеральні води. Основна мінеральна вода – це «Нафтуся», лікувальна вода, аналогів якій немає у світі. По своєму складу «Нафтуся» наближається до прісної води і відноситься до маломінералізованих вод. Має запах сірководню і легкий присмак нафти. Вона утворюється на глибині більше 30 метрів.

Основна діюча речовина «Нафтусі» – органічні речовини: групи мікроорганізмів нафтового походження у високій концентрації. Через це «Нафтусю» називають живою водою. Під дією зовнішнього середовища ця вода втрачає свої лікувальні властивості, тому «Нафтусю» потрібно приймати у Трускавці, причому безпосередньо в бюветі.

Лікувальні ефекти «Нафтусі»: жовчогінний, гепатопротекторний, сечогінний, нефропротекторний, знеболюючий, спазмолітичний, детоксикацій ний. Також «Нафтуся» має властивість покращувати обмін речовин і виводити радіонукліди з організму.

Крім «Нафтусі» є мінеральні води джерело №1 «Марія» і джерело №2 «Софія», які ми назначаємо у комбінації з «Нафтусею» для пацієнтів з захворюваннями органів травлення.

Показами для прийому «Нафтусі» і лікування на курорті Трускавець є такі захворювання: 1) захворювання органів сечостатевої системи – хронічний пієлонефрит, цистит, уретрит, простатит, сечокам`яна хвороба, сечосольові діатези, стани після оперативного лікування сечокам`яної хвороби, 2) захворювання органів шлунково-кишкового тракту – хронічний гепатит, гепатоз, холецистит, жовчнокам`яна хвороба, панкреатит, езофагіт, гастрит, дуоденіт, коліт, виразкова хвороба шлунка, дванадцятипалої кишки, 3) захворювання, зв’язані з порушенням обміну речовин -  цукровий діабет, подагра, ожиріння.

Також в Трускавець люди приїжджають на оздоровлення з метою профілактики та очистки організму.

Рекомендований мінімальний курс прийому «Нафтусі»: від 14 до 21 дня. Кратність – один-два рази в рік.

Володимир Цимбрила, головний лікар готельно-курортного комплексу «Карпати», лікар вищої категорії, для газети «Карпати»

Також читайте

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу медсестер та масажиста
  19.03.2018 | 17:12

  СПА-центр «П`ятий океан» (м. Трускавець, вул. Д. Галицького, 2) запрошує на роботу медсестер та масажиста. Нові вакансії пов’язані зі стартом в «П`ятому океані» нової оздоровчої програми з детоксикацією та схудненням. Телефони для довідок: (03247) 6-55-53, 068-955-97-95. Також читайтеВ червні у Трускавці пройде Чемпіонат України зі стронгмену (афіша) (0)Запрошуємо на виставу “Дрогобицька Голгофа” (0)У Трускавці вшанують [...]

 • Запрошуємо на виставу “Дрогобицька Голгофа”
  16.03.2018 | 10:18

  Також читайтеВ червні у Трускавці пройде Чемпіонат України зі стронгмену (афіша) (0)Запрошуємо на роботу медсестер та масажиста (0)У Трускавці вшанують Героїв Небесної Сотні (0)Запрошуємо на балет “Ромео і Джульєтта” (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви