Коротко: що треба знати про лікування у Трускавці

By  | 26.02.2018 | Filed under: Публікації

Головним багатством Трускавця є його мінеральні води. Основна мінеральна вода – це «Нафтуся», лікувальна вода, аналогів якій немає у світі. По своєму складу «Нафтуся» наближається до прісної води і відноситься до маломінералізованих вод. Має запах сірководню і легкий присмак нафти. Вона утворюється на глибині більше 30 метрів.

Основна діюча речовина «Нафтусі» – органічні речовини: групи мікроорганізмів нафтового походження у високій концентрації. Через це «Нафтусю» називають живою водою. Під дією зовнішнього середовища ця вода втрачає свої лікувальні властивості, тому «Нафтусю» потрібно приймати у Трускавці, причому безпосередньо в бюветі.

Лікувальні ефекти «Нафтусі»: жовчогінний, гепатопротекторний, сечогінний, нефропротекторний, знеболюючий, спазмолітичний, детоксикацій ний. Також «Нафтуся» має властивість покращувати обмін речовин і виводити радіонукліди з організму.

Крім «Нафтусі» є мінеральні води джерело №1 «Марія» і джерело №2 «Софія», які ми назначаємо у комбінації з «Нафтусею» для пацієнтів з захворюваннями органів травлення.

Показами для прийому «Нафтусі» і лікування на курорті Трускавець є такі захворювання: 1) захворювання органів сечостатевої системи – хронічний пієлонефрит, цистит, уретрит, простатит, сечокам`яна хвороба, сечосольові діатези, стани після оперативного лікування сечокам`яної хвороби, 2) захворювання органів шлунково-кишкового тракту – хронічний гепатит, гепатоз, холецистит, жовчнокам`яна хвороба, панкреатит, езофагіт, гастрит, дуоденіт, коліт, виразкова хвороба шлунка, дванадцятипалої кишки, 3) захворювання, зв’язані з порушенням обміну речовин -  цукровий діабет, подагра, ожиріння.

Також в Трускавець люди приїжджають на оздоровлення з метою профілактики та очистки організму.

Рекомендований мінімальний курс прийому «Нафтусі»: від 14 до 21 дня. Кратність – один-два рази в рік.

Володимир Цимбрила, головний лікар готельно-курортного комплексу «Карпати», лікар вищої категорії, для газети «Карпати»

Також читайте

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • №84326 Високооплачувана офіційна робота в Польщі.
  15.06.2018 | 10:15

  Офіційна робота в Польщі, зарплата від 10 злотих за годину і більше, житло надається безкоштовно, а подекуди і харчування, за такими вакансіями: столярі, швеї, зварники, фрезервувальники, а також в теплицях, в готелях, в пансіонатах, на заводах,на меблевих фабриках, супермаркетах, магазинах, гуртовнях, столярнях, мясокомбінатах, дорожніх роботах, по догляду, фермерських господарствах, на будівницстві та в лісі. А [...]

 • Музей придбає старі речі для експозиції
  13.06.2018 | 17:40

  Етно-музей готельно-курортного комплексу «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) придбає речі для експозиції. Особливо цікавлять старовинні речі, стародруки, старі фотографії, давній одяг, речі повсякденного вжитку не пізніше поч. ХХ ст., господарські знаряддя, картини та ікони. Тел. (03247) 5-14-08. Також читайтеПродається земельна ділянка з житловим будинком у Трускавці (вул. Бориславська) (0)Запрошуємо на фестиваль “Трускавка-Фест” (0)Запрошуємо на [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви