Коротко: що треба знати про лікування у Трускавці

By  | 26.02.2018 | Filed under: Публікації

Головним багатством Трускавця є його мінеральні води. Основна мінеральна вода – це «Нафтуся», лікувальна вода, аналогів якій немає у світі. По своєму складу «Нафтуся» наближається до прісної води і відноситься до маломінералізованих вод. Має запах сірководню і легкий присмак нафти. Вона утворюється на глибині більше 30 метрів.

Основна діюча речовина «Нафтусі» – органічні речовини: групи мікроорганізмів нафтового походження у високій концентрації. Через це «Нафтусю» називають живою водою. Під дією зовнішнього середовища ця вода втрачає свої лікувальні властивості, тому «Нафтусю» потрібно приймати у Трускавці, причому безпосередньо в бюветі.

Лікувальні ефекти «Нафтусі»: жовчогінний, гепатопротекторний, сечогінний, нефропротекторний, знеболюючий, спазмолітичний, детоксикацій ний. Також «Нафтуся» має властивість покращувати обмін речовин і виводити радіонукліди з організму.

Крім «Нафтусі» є мінеральні води джерело №1 «Марія» і джерело №2 «Софія», які ми назначаємо у комбінації з «Нафтусею» для пацієнтів з захворюваннями органів травлення.

Показами для прийому «Нафтусі» і лікування на курорті Трускавець є такі захворювання: 1) захворювання органів сечостатевої системи – хронічний пієлонефрит, цистит, уретрит, простатит, сечокам`яна хвороба, сечосольові діатези, стани після оперативного лікування сечокам`яної хвороби, 2) захворювання органів шлунково-кишкового тракту – хронічний гепатит, гепатоз, холецистит, жовчнокам`яна хвороба, панкреатит, езофагіт, гастрит, дуоденіт, коліт, виразкова хвороба шлунка, дванадцятипалої кишки, 3) захворювання, зв’язані з порушенням обміну речовин -  цукровий діабет, подагра, ожиріння.

Також в Трускавець люди приїжджають на оздоровлення з метою профілактики та очистки організму.

Рекомендований мінімальний курс прийому «Нафтусі»: від 14 до 21 дня. Кратність – один-два рази в рік.

Володимир Цимбрила, головний лікар готельно-курортного комплексу «Карпати», лікар вищої категорії, для газети «Карпати»

Також читайте

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • №87983 Робота в Польщі
  22.10.2018 | 14:22

  Офіс-менеджер зі знанням польської мови Агенція, яка займається інформаційно-консультаційними послугами по працевлаштуванню в Польщі шукає офіс-менеджерa. Обов’язки: -опрацювання телефонних дзвінків -консультування та ведення клієнтів -частково робота з документацією -організаційна робота по офісу Вимоги: -знання польської мови на розмовному рівні -привітність, вміння спілкуватися з людьми -відповідальність, організованість, цілеспрямованість, пунктуальність -чесність та порядність -досвід роботи не обов’язковий, [...]

 • Запрошуємо на Свято подяки Богові
  16.10.2018 | 09:07

  Також читайтеСвято Жнив у Трускавці пройде 15 жовтня (0)У Трускавці відзначили День подяки (0)Отець Івасівка отримав науковий ступінь доктора (0)Заходи до 76-річчя створення УПА (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви