Коротко: що треба знати про лікування у Трускавці

By  | 26.02.2018 | Filed under: Публікації

Головним багатством Трускавця є його мінеральні води. Основна мінеральна вода – це «Нафтуся», лікувальна вода, аналогів якій немає у світі. По своєму складу «Нафтуся» наближається до прісної води і відноситься до маломінералізованих вод. Має запах сірководню і легкий присмак нафти. Вона утворюється на глибині більше 30 метрів.

Основна діюча речовина «Нафтусі» – органічні речовини: групи мікроорганізмів нафтового походження у високій концентрації. Через це «Нафтусю» називають живою водою. Під дією зовнішнього середовища ця вода втрачає свої лікувальні властивості, тому «Нафтусю» потрібно приймати у Трускавці, причому безпосередньо в бюветі.

Лікувальні ефекти «Нафтусі»: жовчогінний, гепатопротекторний, сечогінний, нефропротекторний, знеболюючий, спазмолітичний, детоксикацій ний. Також «Нафтуся» має властивість покращувати обмін речовин і виводити радіонукліди з організму.

Крім «Нафтусі» є мінеральні води джерело №1 «Марія» і джерело №2 «Софія», які ми назначаємо у комбінації з «Нафтусею» для пацієнтів з захворюваннями органів травлення.

Показами для прийому «Нафтусі» і лікування на курорті Трускавець є такі захворювання: 1) захворювання органів сечостатевої системи – хронічний пієлонефрит, цистит, уретрит, простатит, сечокам`яна хвороба, сечосольові діатези, стани після оперативного лікування сечокам`яної хвороби, 2) захворювання органів шлунково-кишкового тракту – хронічний гепатит, гепатоз, холецистит, жовчнокам`яна хвороба, панкреатит, езофагіт, гастрит, дуоденіт, коліт, виразкова хвороба шлунка, дванадцятипалої кишки, 3) захворювання, зв’язані з порушенням обміну речовин -  цукровий діабет, подагра, ожиріння.

Також в Трускавець люди приїжджають на оздоровлення з метою профілактики та очистки організму.

Рекомендований мінімальний курс прийому «Нафтусі»: від 14 до 21 дня. Кратність – один-два рази в рік.

Володимир Цимбрила, головний лікар готельно-курортного комплексу «Карпати», лікар вищої категорії, для газети «Карпати»

Також читайте

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • До уваги учасників бойових дій
  23.01.2019 | 11:03

  З метою покращення організації надання медичної допомоги учасникам бойових дій та учасникам Революції Гідності та повторного їх обстеження, на базі Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих відкрито консультаційний кабінет. Прийом в кабінеті буде проводитись кожного понеділка з 9.00 до 14.00 наступними спеціалістами: невропатолог, оториноларинголог (ЛОР), пульмонолог, терапевт. Для отримання додаткової інформації та запису на [...]

 • №90656 вікна Трускавець, двері Стебник, виробництво,
  22.01.2019 | 13:16

  (096)198-34-81 Максим сайт dveriter­moplast.com­.ua Найбільший виробник у Львівській обл. пропонує Вікна пластикові 4-5-6 камерні українських і німецьких виробників. Протизламна німецька фурнітура, енергозберігаючі склопакети. Опис на сайті dveriter­moplast.com­.ua Міжкімнатні дерев’яні двері, 30 моделей Вхідні металеві двері під любий розмір, вуличні і квартирні, скло і ковка, термопанель близько 200 моделей Гаражні секційні автоматичні ворота (096)198-34-81 Також читайтеСергій [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви