Кров у сечі: своєчасно звертайтеся по допомогу

By  | 02.08.2012 | Filed under: Публікації

Кров в сечі повинна насторожити хворого, її появу слід розглядати, як грізну ознаку захворювання. В переважній більшості випадків поява крові не супроводжується будь-якими гіршими симптомами і виникає раптово при повному здоров’ї.

Поява крові без будь-яких передвісників і раптова її зупинка створюють враження про випадковість цього явища. Фактично це є серйозним сигналом, після якого обов’язково треба звернутися до лікаря.

Кров в сечі, появляється при багатьох урологічних захворюваннях, але найчастішою і характерною ознакою вона буває за наявності злоякісних пухлин нирок та сечового міхура.

Злоякісні пухлини виникають у людей, старших 40-а років, і значно частіше бувають у чоловіків. Пухлини до певного часу не викликають ніяких розладів. У більшості випадків вони дають про себе знати появою кров’янистої сечі. За умов сильної кровотечі кров згортається, утворюючи згустки, і тоді сеча буде кров’янистою з наявністю згустків.

Частіше злоякісні пухлини нирок виникають у похилому віці. Вони на початку свого розвитку не викликають ніяких болів і єдиним видимим симптомом є саме кров. Ефективне лікування злоякісних пухлин залежить від своєчасного її виявлення.

Слід відмітити, що у тих випадках, коли хворі своєчасно звертались до лікаря, вони, як правило, виліковувались, ставали працездатними.

Зовсім по-іншому складається доля і лікування людей, які пізно звернулись до лікаря. Пухлина розросталась до великих розмірів, проростала в інші органи, кровотечі повторювались, з’являлися метастази. Лікувати таких хворих дуже важко.

Отже, успіх лікування залежить від раннього виявлення пухлини. Тож не баріться, коли почуваєте себе недужим. Чим скоріше звернетесь до лікаря, тим більша гарантія вашого швидкого одужання.

Остап Гузичак, уролог вищої категорії, газета «Трускавецькурорт»

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • 24 липня у Трускавці не буде води
  19.07.2019 | 11:50

  З 2 години ночі 24 липня (середа) по 1 годину ночі 25 липня (четвер) буде припинено подачу води на м. Трускавець. Причина – планові ремонтні роботи на водозаборі «Гірне», які проводить КП «Дрогобичводоканал». Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо на зустріч з кандидатами в народні депутати (0)Оголошення (0)Для любителів риболовлі (0)

 • Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю
  17.07.2019 | 09:43

  Козацька слобода «Раковець» у с. Воля Якубова Дрогобицького району запрошує на риболовлю коропа, карася, лина, білого амура, товстолобика. Можливе приготування страв з риби на замовлення. Бар працює з 9 до 21 години щоденно. Телефон для довідок +38-067-657-22-24. Доїзд через Дрогобич-Рихтичі-Добрівляни. Також читайте24 липня у Трускавці не буде води (0)Запрошуємо на зустріч з кандидатами в народні [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви