Китайська делегація відвідала Львів та Трускавець

By  | 02.05.2018 | Filed under: Новини

В кінці квітня з робочим візитом на Львівщині перебувала делегація з Китайської Народної Республіки (місто Ліян), яку очолив голова Ліянського комітету Китайської народної політичної узгоджувальної ради Ді Лісінь

Перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський запросив делегацію з Китаю на Міжнародний економічний форум, який відбуватиметься наприкінці жовтня.

- Ми сподіваємось, що спільно розвиватимемо економічну, культурну та інші сфери. Ваша область має великі ресурси і я вірю, що ми зможемо співпрацювати. Ми будемо популяризувати Львівщину і розповідати про неї у своїй країні, – сказав очільник китайської делегації Ді Лісінь.

Під час візиту до Трускавця китайці провели зустріч з міським головою Андрієм Кульчинським, відвідали художній музей Михайла Біласа, бювет мінеральних вод та інші цікаві місцини курорту.

Радник голови Львівської ОДА з міжнародних питань, голова правління міжнародної організації «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхва» Юрій Котик так прокоментував візит делегації з Китаю до Трускавця: «Ми працюємо з Китаєм біля восьми років, але цей візит якраз знаковий тим, що це інший напрямок – оздоровлення. Я думаю, що китайські гості в першу чергу будуть вражені тим, що є така перлина в Європі, яка є унікальною своїми водами, що лікують людей. Китайські туристи є зараз найбажанішими туристами у світі, вони шукають оздоровлення та нові місця, а це якраз те, чого бракує українським курортам. Китайці – організовані, обізнані туристи. Вони вивчають країну, вивчають культуру, а у Трускавці вони ще й матимуть зиск з того, що вони будуть лікуватися й оздоровлюватися тут на місці. Трускавець – перша ластівка. В Україні є багато оздоровчих місць, цікавих, але Трускавець є унікальним зі своїми мінеральними водами. На сьогоднішній день велика перевага Трускавця є в тому, що він має 190-літню історію, це великий досвід лікування. Це є позитив, який ми використаємо на користь Трускавця та України».

Нагадаємо, що 10 квітня у КНР було підписано угоду про наміри щодо встановлення побратимських відносин між Трускавцем та Ліяном.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на Свято подяки Богові
  16.10.2018 | 09:07

  Також читайтеСвято Жнив у Трускавці пройде 15 жовтня (0)Отець Івасівка отримав науковий ступінь доктора (0)Заходи до 76-річчя створення УПА (0)Телебачення, оркестр, театр з ходулями – як заохочують молодь до Церкви (0)

 • №87708 Ваш первый заработок за 60 минут. Законно и без рисков!
  14.10.2018 | 17:03

  Пройдите 1 регистрацию, сделайте 2 действия и получайте от 8950 рублей каждые сутки в автоматическом режиме. Мы гарантируем: - Первый заработок в течении 60 минут. - Стабильный доход 24 часа в сутки. - Поступление денег без задержек. - Для России, стран СНГ и Европы. - Без вложений и установки ПО. - Специально для новичков и [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви