Лідер Львівської «Батьківщини» Роман Ілик відмовився від прохідного місця в списку і вирішив боротись на “мажоритарці” – Олександр Турчинов. (Оновлено)

By  | 30.07.2012 | Filed under: ВО "Батьківщина"

Лідер Львівської «Батьківщини» Роман Ілик став узгодженим кандидатом у народні депутати України у 121 одномандатному окрузі із центром у місті Дрогобич. Таке рішення ухвалив Всеукраїнський з’їзд Об’єднаної опозиції «Батьківщина», який проходить у Києві.

“Прошу звернути увагу – голова Львівської “Батьківщини” Роман Ілик добровільно відмовився від прохідного місця у списку і вирішив боротись на “мажоритарці”. Підтримаймо його!”, – сказав керівник Центрального штабу Об’єднаної опозиції ВО “Батьківщина”, перший заступник голови ВО “Батьківщина” Олександр Турчинов на з’їзді партії, зачитуючи список кандидатів у народні депутати України в одномандатних округах.

 

Роман Ілик очолив Львівську “Батьківщину” у липні 2010 року, у найскладніший для партії час, був ініціатором солідарного голодування із Юлією Тимошенко, та численних акцій на підтримку лідера “Батьківщини”.

Про рішення обиратись до парламенту саме у мажоритарному окрузі, з чим йти до виборців та як перемагати – про це Роман Ілик розповів в інтерв’ю журналістам.

 

Романе Романовичу, балотування у 121 окрузі в якості узгодженого кандидата від опозиції – несподіванка чи очікуване для Вас рішення з’їзду?

 

Політик, особливо опозиціонер, повинен бути готовим до всього, а перш за все – до боротьби. Свій вибір зробив на користь мажоритарки з кількох причин. Насемперед, це бажання бути обраним у парламент саме завдяки підтримці та довірі своїх земляків. Адже Дрогобиччина – це рідний край. По-друге, добре знаю всі проблеми округу і як їх вирішити.

 

Треба відверто визнати, що за усі роки існування парламенту Дрогобиччина не мала свого народного депутата, який би вирішував проблеми регіону, сприяв його розвитку.

 

Якою буде Ваша виборча кампанія?

 

Простою та зрозумілою кожному виборцю.  Будуть сотні зустрічей із виборцями, буде візит у кожне село та містечко, буде програма із переліком чітких завдань, які будуть вирішені у разі мого обрання.

 

Деякі з потенційних кандидатів уже працюють на окрузі, натомість Ваша кампанія розпочнеться тільки зараз. Багато часу втрачено…

 

Стартуватиме невдовзі лише моя публічна кампанія в окрузі. Однак цьому передувала тривала робота – консультації з лікарями, освітянами, підприємцями, великою кількістю мешканців округу, збір та узагальнення усіх проблем регіону.

 

Як свідчить досвід, ті кандидати, які до виборів направо та наліво роздають подачки, витрачають шалені кошти на рекламу тільки самого себе, після закінчення виборів просто зникають з округу.

 

Для мене ж важливо інше – не просто перемогти, а показати результат своєї роботи впродовж усієї депутатської каденції – починаючи з наступного дня після перемоги.

 

Як оцінюєте свої шанси?

 

Зрозуміло, що і у мене, і у керівництва Об’єднаної опозиції є соціологічні заміри про підтримку моєї кандидатури в окрузі. Свідчать вони про те, що шанси на перемогу більш ніж переконливі. Зрештою, виборча кампанія й існує для того, щоб покращувати свій рейтинг.

 

Докладу усіх зусиль, аби здобути довіру виборців округу, і ще більших зусиль щоб цю довіру після виборчої кампанії лише примножити.

 

Ірина ЮЗИК

 

Досьє

 

Роман Ілик народився 14 листопада 1963 року у м. Борислав Львівської області. Навчався в СШ №2 м. Дрогобича, згодом – у Бориславському медичному училищі та Івано-Франківському медичному інституті.

 

Після роботи у державних медичних установах започаткував успішну приватну практику.

 

Закінчив аспірантуру Київського інституту післядипломної освіти ім. П. Шупика і здобув науковий ступінь кандидата медичних наук, захистив дисертацію. З 2001 року викладає у Львівському національному медичному університеті ім. Д. Галицького, наукове звання – доцент. Автор багатьох наукових праць.

 

Член партії ВО “Батьківщина” з 2005 року.

 

У 2006 році обраний депутатом Львівської облради за списком БЮТ, голова комісії з питань науки та освіти ЛОР.

 

У 2009 році обраний першим заступником голови Львівської обласної ради.

 

У липні 2010 року на звітно-виборній конференції обраний головою Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина”.

Також читайте

Tags:
 • Степан
 • Stebnychanyn

  Лавринович, Димінський, Курус… Виборець! Не надоїло бути бидлом?

 • Трускавчанин

  Ще один парашутист і плюс до того від об”єднаної опозиції. Дивна ситуація. Округ один, а скільки буде єдиних кандидатів від об”єднаної опозиції ?

  • Андрій Пристай

   Від “об’єднаної” – один Ілик, подобається це чи не подобається. Інші самозванці.

 • Трускавчанин

  Ще один парашутист і плюс до того від об”днаної опозиції. Дивна ситуація. Окрун один, а скільки буде єдиних кандидатів від об”днаної опозиції ?

 • nachtigal

  Прохор,сидіти нам тверезими та голодними,поки громадяни не будуть тримати своїх обранців за горло,і вимагати від них відповідальності за обіцяне і роботи в поті чола,доти в нас будуть варіанти між хером та хернею!!!

 • прохор

  “Не найгірший варіант”

  Нам потрібні політики високого гатунку, а не “варіанти” ((

  До слова, хто мені доведе, що Шева сильний політик – накриваю поляну ))

  • Андрій Пристай

   Політики високого гатунку є в країнах з високим рівнем громадянського суспільства. В нас – то що є. Так що між “потрібно ” і “що є” велика різниця.Поки у виборчій компанїї 200грн – аргумент, приходиться обирати варіанти.

 • Андрій Пристай

  Радий що визначились! Не найгірший варіант. Для перемоги багато не потрібно. Достатньо роз’яснити людям – режим збирається добрати більшість мажоритарниками самовисуванцями та від партій що не в КОДі. Цих кандидатів можна буде визначити по маскуванні – ззовні вишиванка а спіднє біло-голубе :-D

 • Остап

  А звідки в нього бабки? Регіони дають!!!

 • прохор

  Чомусь не стало йому мужності прийти на передачу “Хто тут живе” і чесно нам всім розповісти – звідки бабки ))

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №89282 Офіційна робота в Німеччині.
  27.11.2018 | 11:10

  Офіційна робота в Німеччині, з оплатою від 8 євро/год і більше. Офіційне оформлення відбувається, по відрядженню форма А1 (від польської фірми на практику). Для оформлення на роботу потрібна польська робоча віза (з терміном не менше трьох місяців, або біометричний паспорт ( не менше 90 днів). Працевлаштування тільки офіційне, з віковим обмеженням до 50 років. Знання [...]

 • Запрошуємо на роботу
  31.10.2018 | 13:24

  ТзОВ «ГКК «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу інструктора з ЛФК. Тел. для довідок (03247) 6-21-22. Також читайтеЗапрошуємо на відзначення 100-літнього ювілею створення ЗУНР (0)Запрошуємо на Свято подяки Богові (0)Заходи до 76-річчя створення УПА (0)Оголошується конкурс на найкращу наукову роботу серед студентів вишів України з гарантованою грошовою винагородою! (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви