Мати можливість бути щасливою

By  | 27.07.2017 | Filed under: Новини

У середу, 26 липня, в УРБАН-бібліотеці Трускавця говорили про щастя, про те, чи маємо ми право бути щасливими, про свої мрії, і чи реально намагатися їх реалізовувати. Що навіть живучи досить скрутно, можна і потрібно прикладати зусиль, шукати засоби і йти до своєї мети. Ми переглядали, роблячи стоп-кадри, і обговорювали фільм польського режисера Павла Височанського «Колись ми станемо щасливі». Говорили про мрію героя фільму Даніеля, юнака з польського депресивного містечка Ліпіни, який прагне вирватись із суцільної бідності, бо не хоче прожити своє життя так, як багато хто з його знайомих та родичів. Озброївшись камерою на мобільному телефоні, він розпитується дітей та дорослих про їх мрії. Фільмує все і робить свій перший фільм, реалізуючи так свою мрію – знімати фільми. А ще говорили про мрії тих дітей, що прийшли на фільм, про те, яких вже зусиль вони приклали, щоб їхні мрії могли здійснитися. Адже кожна людина має право бути щасливою, реалізовуючи свій творчий потенціал.

Віра Савка, завідувач УРБАН-бібліотеки м. Трускавця

Також читайте

Tags:

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу медсестер та масажиста
  19.03.2018 | 17:12

  СПА-центр «П`ятий океан» (м. Трускавець, вул. Д. Галицького, 2) запрошує на роботу медсестер та масажиста. Нові вакансії пов’язані зі стартом в «П`ятому океані» нової оздоровчої програми з детоксикацією та схудненням. Телефони для довідок: (03247) 6-55-53, 068-955-97-95. Також читайтеВ червні у Трускавці пройде Чемпіонат України зі стронгмену (афіша) (0)Запрошуємо на виставу “Дрогобицька Голгофа” (0)У Трускавці вшанують [...]

 • Запрошуємо на виставу “Дрогобицька Голгофа”
  16.03.2018 | 10:18

  Також читайтеВ червні у Трускавці пройде Чемпіонат України зі стронгмену (афіша) (0)Запрошуємо на роботу медсестер та масажиста (0)У Трускавці вшанують Героїв Небесної Сотні (0)Запрошуємо на балет “Ромео і Джульєтта” (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви