Мати можливість бути щасливою

By  | 27.07.2017 | Filed under: Новини

У середу, 26 липня, в УРБАН-бібліотеці Трускавця говорили про щастя, про те, чи маємо ми право бути щасливими, про свої мрії, і чи реально намагатися їх реалізовувати. Що навіть живучи досить скрутно, можна і потрібно прикладати зусиль, шукати засоби і йти до своєї мети. Ми переглядали, роблячи стоп-кадри, і обговорювали фільм польського режисера Павла Височанського «Колись ми станемо щасливі». Говорили про мрію героя фільму Даніеля, юнака з польського депресивного містечка Ліпіни, який прагне вирватись із суцільної бідності, бо не хоче прожити своє життя так, як багато хто з його знайомих та родичів. Озброївшись камерою на мобільному телефоні, він розпитується дітей та дорослих про їх мрії. Фільмує все і робить свій перший фільм, реалізуючи так свою мрію – знімати фільми. А ще говорили про мрії тих дітей, що прийшли на фільм, про те, яких вже зусиль вони приклали, щоб їхні мрії могли здійснитися. Адже кожна людина має право бути щасливою, реалізовуючи свій творчий потенціал.

Віра Савка, завідувач УРБАН-бібліотеки м. Трускавця

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • №84841 штукатуримо будинки
  01.07.2018 | 14:28

  штукатуримо 0986232522 Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»? (285)Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з підказкою) (113)Звернення батьків вихованців Трускавецького БУТу (110)Створено групу за відновлення унікальної пішохідної галереї(Дептака) (86)

 • №84717 викрадено печатку
  27.06.2018 | 10:45

  У результаті нападу на підприємство, з метою пограбування , було викрадено печатку і штамп ПП Рестхауз.ЕДРПОУ 34119215. Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, патріоти, націоналісти чи провокатори і перевертні, які ганьблять національну ідею»? (285)Святослав Грабовський: «Лише нікчеми не йдуть голосувати» (з підказкою) (113)Звернення батьків вихованців Трускавецького БУТу (110)Створено групу за відновлення [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви