Мера Трускавця нагородили за сприяння медичній реформі

By  | 18.02.2019 | Filed under: Новини

Міський голова Трускавця Андрій Кульчинський удостоєний подяки департаменту охорони здоров`я Львівської обласної державної адміністрації за сприяння та підтримку у впровадженні медичної реформи. Про це 18 лютого на щотижневій оперативній нараді в Трускавецькій міській раді повідомив головний лікар Трускавецької лікарні Ігор Стасик.

Також Ігор Степанович повідомив, що Трускавець входить до обласної трійки лідерів щодо підписання декларацій із сімейними лікарями (разом з Моршином та Червоноградом), четверте місце займає Борислав.

Минулого тижня в Трускавецькій лікарні надали медичну допомогу двом іноземцям. Зроблено 33 оперативні втручання з урології, в тому числі 23 малоінвазивні, поінформував Ігор Стасик.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю
  17.07.2019 | 09:43

  Козацька слобода «Раковець» у с. Воля Якубова Дрогобицького району запрошує на риболовлю коропа, карася, лина, білого амура, товстолобика. Можливе приготування страв з риби на замовлення. Бар працює з 9 до 21 години щоденно. Телефон для довідок +38-067-657-22-24. Доїзд через Дрогобич-Рихтичі-Добрівляни. Також читайтеЗапрошуємо на зустріч з кандидатами в народні депутати (0)Оголошення (0)Для любителів риболовлі (0)До уваги [...]

 • №95488 Куб асфальта цена Санкт-Петербург
  11.07.2019 | 17:57

  Сколько стоит метр дороги из асфальта в Петербурге? Многие задают такой вопрос. Забывая, что цена складывается из комплекса работ, состояния старого полотна, местности, назначения дороги и многого другого. Качественная асфальтированная дорога – неотъемлемая часть благоустроенности территорий, будут это дворы жилых домов, территории магазинов и предприятий, тротуары или шоссе. Наша компания предлагает услуги асфальтировки с минимальными [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви