Мудра та виважена політика

By  | 14.03.2011 | Filed under: Некатегоризовано


Міський голова Трускавця Руслан Козир цілеспрямовано впроваджує в життя політику нашого Президента Віктора Януковича. В принципі, навряд чи варто когось особливо переконувати в тому, що проект партії “Фронт змін” створювався саме у середовищі Партії Регіонів як така собі “кишенькова опозиція” на відміну від правих сил. В містах, де перемогли саме “ефзети”, політика нашого глави держави впроваджується значно краще, ніж там, де перемогу здобули представники інших політичних партій.

Економіка повинна бути економною. Цей затертий до дірок слоган знову став актуальним як ніколи. Для того, щоб вивести економіку України із кризи, наш уряд під керівництвом Миколи Яновича Азарова вдається часто до непопулярних заходів. Інакше і бути не може, адже популізму ми надивилися аж занадто, ним ми наситилися по зав’язку. Розпочато реальні кроки по оздоровленні економіки і часто вони зустрічають шалений опір від тих, хто не звик економити, хто воліє жити на широку ногу, не думаючи над тим, як тяжко ці гроші дістаються.

Активісти “ФЗ”, хоча і декларують “опозицію” до загальноукраїнської влади, у плані економії видатків повністю підтримують політику Уряду та Президента. Взявши на озброєння гасло оптимізації, вони вміло орудують ним, наче досвідчений хірург скальпелем. Оптимізують школи, оптимізують бібліотеки та інші заклади культури, всього торкнулася хвиля оптимізації – і чиновників, і освіти, і культури, і охорони здоров’я. Для прикладу, в Бориславі постало питання про вивільнення окремих приміщень відділу культури, щоб “оптимізувати видатки”, у Трускавці під приціл ефзетівської влади потрапили заклади освіти, серед них в першу чергу – привабливий з усіх сторін Будинок учнівської творчості та середня школа № 3. А щоб керівники не заважали – геть таких керівників!

Інший метод Партії Регіонів, який взяли на озброєння у “Фронті змін”, полягає в тому, що народ потребує дохідливого роз’яснення, чому йому здається, що жити стало гірше, коли насправді надворі вже пахне весною і життя набагато краще, ніж було за попередньої влади.

Підвищення вартості енергоносіїв, що відбивається на бюджеті середньостатистичної української сім’ї (плата за газ, електроенергію, теплопостачання тощо) ще не означає, що менше споживатимемо продуктів чи житимемо гірше. Швидше навпаки – українці почали їсти так багато, що ні гречки, ні цукру, ні борошна на них настарчити неможливо. І для того, щоб ситуація стабілізувалася, потрібно, щоб частина коштів ішла не на їжу, а на підтримку нашої енергетичної незалежності. Адже відомо – людина живе не для того, щоб їсти, а їсть для того, щоб жити.

Проте народ ніяк не може збагнути, що потрібні системні реформи – і оскільки Партія Регіонів це не може доводити в Галичині, то цим у нас активно займаються ефзетівські емісари. Саме ефзетівці найкраще вміють пояснити, що все добре тільки попереду, от тільки треба відбити кошти, витрачені на місцеві виборчі кампанії та дохідливо пояснити народу, що всі гіркі розчарування сьогодення – це вина зовсім не нової влади, а ще тої, яка привчила людей до непоганого життя. А цього в жодному випадку робити було не слід.

Місцева влада Трускавця щиро піклується про майбутнє наше, про діточок. І цей пункт є наглою крадіжкою із програмних документів ПР. Бо хто ж, як не регіонали, запевняв, що підтримка дітей та молоді – святе?

При школах міста-курорту будуть створюватися благодійні фонди, куди батьки зможуть вкладати свої зайві чи і не зайві кошти. Зрозуміло, що важко буде відстежити, куди ж ці кошти йтимуть і чи не буде тут корупції (за більші капіталовкладення батьки можуть заохочуватися кращими показниками успішності дітей). Проте так важливо домогтися того, щоб у батьків не ставало грошей на міленіуми та інші нічні клуби, щоб мобільні телефони дітей шкільного віку не були кращими, ніж Нокіа-1100. А то розперезалися, панімаєш…

Ще одним моментом, який ефзетівці безсоромно скопіювали від своїх старших братів з ПР, є збивання міцних коаліцій на місцях. Бо дійсно, досить вже бавитися в демократію, у вільну пресу, у опозицію чи в гримучий націоналізм. Хто пише не так, як треба владі – це горе-газетяр, “який не належить до нашого цеху і не знає азів журналістики” (а ще гірше, коли це журналіст-українець, а не представник секс- чи нацменшин). Хто не хоче ввійти в коаліцію, у більшість на підтримку міського голови та його досконалої команди (приклад – та Борислав) – то зрадники, запроданці, недобитки колишньої влади, яких підгодовують справжні вороги. Хто хоче відкрити очі на кричущі дурниці нової влади – той не хто інший як провокатор чи паскуда, який пхає палиці в колеса і якому за це варто запхати пальці між двері. Щоб знав і іншого попередив…

А в цілому, прекрасна маркізо, все дуже чудово-пречудово, наш курорт процвітає (цвіль нікому часом не шкодить?), розвивається (бо поки що недорозвинутий при таких же керманичах), піднімається із колін, на які так раптово впав від недоїдання за останні десять десятків днів.

Тільки разом, під проводом вождів, які ратують за зміни, під пильним оком професіоналів від усього, а від правильних рішень зокрема, ми зможемо вивести наш Трускавець (вивести з себе?). І прийде той благодатний для влади час, коли в парку ні пес не загавкає, ні білочка не прошмигне, ні пташка не порушить спокій відпочиваючих, а “Нафтуся” буде вириватися на волю із все нових та нових пробурених свердловин. І будуть трускавецькі люди шукати роботу по стебниках та бориславах і буде їм добре. Не літатиме вертоліт над містом з добрим господарем, а пішки ходитиме Трускавцем мер зі своєю командою та дивитиметься, чи не залишилися десь тіні забутих предків, тіні його попередника.

Мудра та виважена, найкраща та найрозумніша, найпродуманіша та найдалекоглядніша політика дасть колись свої результати. Тільки чого ці трускавчани обурюються? Ну, нехай не для всіх ці результати будуть хорошими, зате хоча б для представників нової влади та будуть. Нехай в дечому ця політика і непродумана – головне, щоб не така, як за Грицака, бо навіщо згадки чи ілюзії про місто-сад? А хто вважає, що мер недалекоглядний, то нехай би попробував поцілити у молоду серничку з такої відстані, як це робить він на полюванні у своїх маєтках! Він далекоглядний, має, певно, бінокль. Отож то…

Партія влади “ФЗ” у Трускавці не перестає думати над тим, як покращити життя наших городян. А ті, невдячні, чомусь хочуть таку прекрасну політичну силу позичити для інших, а самі хочуть повернутися в ярмо. Та ще й запитують, чи можливим є варіант дострокових перевиборів у Трускавці… А дзуськи, це ще тільки квіточки, а ягідки будуть восени – із новими цінами, новим алчевськоподібним сценарієм підготовки до зими, новими реформами ефзетів, від яких так хочеться кудись подалі або самому піти, або цю владу послати.

“Колись ми заздрили вам, трускавчанам, а тепер прийшла ваша черга заздрити нам”. І я не маю що відповісти на такі слова, які говорять мої друзі із Стебника, Дрогобича, Борислава. А що тут відповіси?

… Після проведення пенсійної та податкової реформ, прийняття змін у житловому законодавстві, після оптимізації від влади Трускавця, після нескінченних кадрових перестановок (не всі ж можуть погоджуватися на роль руйнівників галузі як пан зі смугастою палицею в комунальній структурі), після втілення в реальність всіх мрій нової влади, які варто було б піддати аудиту та психіатричній експертизі, після покращення нашого життя вже сьогодні навіщо нам думати про завтра? Після нас хоч потоп, після ефзетів реально буде пустеля, випалена, знищена, зруйнована. Ми на фронті вже три місяці, коли ж закінчення цієї війни, війни, яку ведуть фінансовані неукраїнцями фронтовики із українським людом? Коли Бог змилосердиться над нами і забере від нас ту владу, яка є “ФРОНТ”, а настане мир та злагода, спокій цьому дому, ім’я якому Трускавець? Та от самі ми піддалися облуді в жовтні минулого року і вибрали “краще”, яке завжди є ворогом доброго…

Володимир Михайлович

Також читайте

Tags: , ,
 • Amiel

  до Козар Р.:
  Наскільки мені відомо, агітація зі сторони політичних сил, якщо вона ведеться серед дітей (у школах і т.п.) заборонена законом. Молодь і діти – це дещо відмінні вікові категорії.
  Ну, а на рахунок Xzibit, + 1! Посміявся )))

  P.S. На замітку: статус “школоти” легко вичисляється за наявністю у повідомленнях не так граматично-синтаксичних помилок, як присутністю великої кількості “!!!!!!!” )))

 • ето да…

  Все відбувається саме так , як і мало відбуватись, просто хтось це усвідомлював перед виборами , а хтось починає усвідомлювати тільки тепер, шкрябаючи свою голову все сильніше та сильніше.

  Тут гарно підійдуть слова Кучми: “Я дуже хочу подивитись на України без Кучми” . Краще стало? От так і з Грицаком , не усвідомлювали шо він не поганий , поки не вибрали гіршого!… сумно

 • Козар Р.

  Цілком згоден з коментарем “Amiel”
  а відносно дописувача під ніком Xzibit, так стверджую, діти в школі занадто переймаються політикою, під керівництвом молодіжної організації Фронту Змін.
  Не сприймайте близько до серця мою “молодою команду”.
  Доречі про Xzibit (Alvin Nathaniel Joiner)американський репер http://ru.wikipedia.org/wiki/Xzibit
  а тут і фото http://www.xzibit.com/#
  самі розумієте що за нік і хто це може бути…

 • до xzibit

  тобі би язик вирвати, шоб більше не гадив своєю субєктивністю

 • Amiel

  О, ще один фронтозмінівський “молодий командос” ))
  “повинно бути об”єктивно” – ну, ящо судити обєктивно, то on 15.03.2011 at 12:57 ти повинен був ще на уроках сидіти.

 • xzibit

  добре що грицака немає, але ж той упир готується брати реванш у 2015 р!!!!!!! як би то файно було якби левко до 2015 р. не дожив!!!!!!! така мерзота від свого невідступить! а ви пане Ключак будь-ласка не видаляйте мій коментар!!! повинно бути об”єктивно, а не суб”єктивно по-грицаківські!!!

 • справедливий

  Мочать відділ освіти. Закладаюся… Зав. відділом освіти буде або не місцевий, який працював в освіті, або місцевий, який в освіті не працював ніколи. Через тиждень зрозумієте, щоя говорив правду.

 • Олександр

  А ви, пане Ключак, ніяк не заспокоїтеся зі своїм Грицаком. Чи ви забули, що Грицак ішов від регіонів?
  Зрозуміло, що на наступних виборах Лев Ярославович знову буде пробувати стати мером і вже зараз починає піаритися з вашою допомогою.
  І вам має бути стидно за те, що продалися регіоналу Грицаку, який довів місто до такої безвиході!

 • Вованчик

  не читав
  : )

 • Amiel

  до Юрко:
  Заглянь в міську лікарню, на першому поверсі є 108 кабінет. Тобі туди. І добрий дядечко психіатр-нарколог докладе усіх зусиль, щоб вилікувати тебе від параної. Фронтозмінівська школота, блін.
  А стаття правдива у всіх смислах. На жаль ((

 • правда

  1. у Трускавці під приціл ефзетівської влади потрапили заклади освіти, серед них в першу чергу – привабливий з усіх сторін Будинок учнівської творчості та середня школа № 3. А щоб керівники не заважали – геть таких керівників!

  Такого керівника ще потрібно було гнати за феодального ладу, а не тепер.

  2. Раз Грицак йшов на вибори від партії Регіонів, значить в нас би було ще гірше. Бо то хапуга ще та.

 • Юрко

  безумовно Козир краще ніж грицак! і немає ніякої облуди, я розумію що грицак ще всее недокрав та всіх відкатів недоотримав, але його час минув і я сподіваюся що назавжди!!!!!!! і що він в 2015 р. реваншу не отримає!!!!!!

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • Виставка буковинського строю в музеї Трускавця
  24.06.2019 | 14:18

  Також читайтеВ музеї Біласа відкриється виставка «Чарівне місто» (0)В рамках святкування Дня міста пройде ніч у музеї, присвячена культурі Буковини (0)Хранилища (0)В музеї історії відбудеться відкриття виставки творів художника Віктора Чепинця (0)

 • Оголошення
  24.06.2019 | 08:42

  Трускавецька міська організація політичної партії Всеукраїнське об`єднання «Батьківщина» повідомляє, що штаб по позачергових виборах до Верховної Ради України, громадська приймальня і головний офіс відкритий за адресою: м. Трускавець, вул. Карпатська, 2, готельно-курортний комплекс «Карпати». Запрошуємо людей усіх вікових категорій і особливо молодь долучитися до співпраці з метою розвитку курорту Трускавець, створення гідних умов проживання мешканців, [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви