Михайло Цимбалюк: «Наступні вибори Президента України будуть дуже складними»

By  | 18.10.2018 | Filed under: Акценти

Майбутній лідер держави вже має продемонструвати чіткі правила політичної гри і стратегію розвитку держави. Окрім того, він має надати рецепт – яким чином припинити війну.

Про це в ефірі телеканалу «Правда тут» повідомив голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк, інформує прес-служба місцевого партосередку.

За словами очільника «Батьківщини» на Львівщині, єдиний політик, який має чітке бачення розвитку країни – це Юлія Тимошенко.

«Українці мають обрати наступну владу, яка буде відповідальною. Юлія Тимошенко вже презентувала громадськості новий економічний курс країни, закликала громадян до обговорення суспільного договору. На черзі обговорення основних питань внутрішньої безпеки, соціальних  проблем. Унікальність цих ініціатив в тому, що до дискусій залучені не лише партійці, а наголос зроблений на фахових людей, лідерів громадської думки і впевнений, що вони запропонують нову та якісну модель розвитку держави», – зазначив Михайло Цимбалюк.

За словами політика, новий президент України  передовсім підпише указ про референдум, який дозволить українцям самостійно визначати за якою Конституцією потрібно будувати Українську Державу.

«Новітня історія України підтвердила те, що президентська форма правління не виправдовує себе. Наша пропозиція – країна має бути парламентською канцлерського типу. Яскравим прикладом такого врядування є Німеччина. Впевнений, що в України також все вийде, бо насправді ми не можемо віддавати всі важелі керування країною в руки однієї людини», – підсумував Михайло Цимбалюк.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №89756 Алюминиевый пруток цена
  13.12.2018 | 22:02

  Алюминиевый пруток цена Компания ООО «Стройоптторг» продает прокат из алюминия по низким ценам. Предлагаем всевозможные алюминиевые изделия – лист, пруток, чушка, уголок, шина, проволока и другие. Алюминиевый прокат широко востребован в промышленности. Это прочный и легкий металл имеет удивительные свойства: · хорошо проводит тепло и электрический ток; · не подвергается коррозии; · имеет малый вес [...]

 • №89282 Офіційна робота в Німеччині.
  27.11.2018 | 11:10

  Офіційна робота в Німеччині, з оплатою від 8 євро/год і більше. Офіційне оформлення відбувається, по відрядженню форма А1 (від польської фірми на практику). Для оформлення на роботу потрібна польська робоча віза (з терміном не менше трьох місяців, або біометричний паспорт ( не менше 90 днів). Працевлаштування тільки офіційне, з віковим обмеженням до 50 років. Знання [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви