Михайло Цимбалюк: «Зміною координації дій, яку запровадила нинішня влада, війну припинити не вдасться»

By  | 04.05.2018 | Filed under: Акценти

Майже чотири роки тому, напередодні виборів Президента України, Петро Порошенко пообіцяв українцям закінчити антитерористичну операцію за два тижні. Саме ця обіцянка була одним із тих основних факторів, які зробили із Петра Олексійовича Гаранта Конституції. Як наслідок – Україна перебуває в стані активної війни з Російською Федерацією впродовж чотирьох років, а про передвиборчі обіцянки усі (включно і з тими, хто їх давав) якось забули.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова «Батьківщини» на Львівщині Михайло Цимбалюк, інформує прес-служба обласного партосередку.

За словами політика, на трагедіях українських родин нинішні політики почали заробляти, використовувати військові дії на Сході країни як виправдання за нездійснені реформи, економічну кризу, збідніння українців загалом.

«Кожному з нас доводилося ставати свідками сумної закономірності: коли чиновники ставали об’єктами певних скандалів, бойові дії на Донбасі посилювалися, подекуди і з жертвами з українського боку. Не хочеться вірити, що війну нинішня влада використовує і для таких маневрів відволікання уваги суспільства… Але, на жаль, факти не брешуть», – наголосив Михайло Цимбалюк.

Політик проаналізував перейменування АТО в Операцію об’єднаних сил.

«По-перше, а чи дійсно ми викорінили усіх терористів з території Донецької та Луганської областей, що наша країна відмовилася від цієї назви. Антитерористична операція передбачає знищення терористів – в Україні створили загони СБУ та Нацгвардії, які повинні були знищити ватажків терористичних груп та їхніх учасників. Натомість цього не було зроблено. А по-друге, чи не є зміна назви військових дій банальною зміною ярликів?», – написав Михайло Цимбалюк.

Задля встановлення миру на Донбасі фахівці команди ВО «Батьківщина» схиляються до Будапештського формату – переговорів у колі підписантів з України, США, Великої Британії та Росії.

«Наразі ми пропонуємо три етапи реалізації нового плану повернення миру в Україну. Це Міжнародна миротворча місія ООН, яка зафіксує та захистить місію ОБСЄ на лінії розмежування усього на декілька тижнів та дозволить демілітаризувати територію. Після цього пропонується ввести міжнародну цивільну адміністрацію, яка візьме під свій контроль всю систему управління на окупованій території та встановить дію українських законів. На третьому етапі передбачається переведення міжнародних миротворчих сил на кордон між Україною і Росією – таким чином фіксується мир, демілітаризація території, введення в дію українських законів та повернення до мирного життя окупованих територій», – підсумував Михайло Цимбалюк.

Руслан Заєць

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Ставь лайки и получай за это деньги! – Выплаты по требованию!
  21.03.2019 | 17:57

  Наш сервис осуществляет живые лайки на фото заказчиков, которые обязуются платить за качество. Именно по этому мы и подбираем удалённых работников, которые будут выполнять данную задачу, то есть проставлять лайки и получать за Ваш труд деньги. Для того чтобы быть нашим удалённым работником и начать ставить лайки, и зарабатывать при этом 45 руб. за 1 [...]

 • №92321 Текстильная продукция от производителя
  20.03.2019 | 21:38

  Огромный ассортимент – все виды постельного белья и трикотажа – женского, детского, мужского; Качество отечественного производителя; Доступные цены; Разнообразные способы доставки по всей территории РФ; Сертификация всей продукции. Но, всё-таки, главной причиной для того, чтобы купить текстиль именно в нашем интернет-магазине, является максимальная прозрачность работы над заказом на всех этапах. На сайте Вы всегда без [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви