Михайло Цимбалюк: «Зміною координації дій, яку запровадила нинішня влада, війну припинити не вдасться»

By  | 04.05.2018 | Filed under: Акценти

Майже чотири роки тому, напередодні виборів Президента України, Петро Порошенко пообіцяв українцям закінчити антитерористичну операцію за два тижні. Саме ця обіцянка була одним із тих основних факторів, які зробили із Петра Олексійовича Гаранта Конституції. Як наслідок – Україна перебуває в стані активної війни з Російською Федерацією впродовж чотирьох років, а про передвиборчі обіцянки усі (включно і з тими, хто їх давав) якось забули.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова «Батьківщини» на Львівщині Михайло Цимбалюк, інформує прес-служба обласного партосередку.

За словами політика, на трагедіях українських родин нинішні політики почали заробляти, використовувати військові дії на Сході країни як виправдання за нездійснені реформи, економічну кризу, збідніння українців загалом.

«Кожному з нас доводилося ставати свідками сумної закономірності: коли чиновники ставали об’єктами певних скандалів, бойові дії на Донбасі посилювалися, подекуди і з жертвами з українського боку. Не хочеться вірити, що війну нинішня влада використовує і для таких маневрів відволікання уваги суспільства… Але, на жаль, факти не брешуть», – наголосив Михайло Цимбалюк.

Політик проаналізував перейменування АТО в Операцію об’єднаних сил.

«По-перше, а чи дійсно ми викорінили усіх терористів з території Донецької та Луганської областей, що наша країна відмовилася від цієї назви. Антитерористична операція передбачає знищення терористів – в Україні створили загони СБУ та Нацгвардії, які повинні були знищити ватажків терористичних груп та їхніх учасників. Натомість цього не було зроблено. А по-друге, чи не є зміна назви військових дій банальною зміною ярликів?», – написав Михайло Цимбалюк.

Задля встановлення миру на Донбасі фахівці команди ВО «Батьківщина» схиляються до Будапештського формату – переговорів у колі підписантів з України, США, Великої Британії та Росії.

«Наразі ми пропонуємо три етапи реалізації нового плану повернення миру в Україну. Це Міжнародна миротворча місія ООН, яка зафіксує та захистить місію ОБСЄ на лінії розмежування усього на декілька тижнів та дозволить демілітаризувати територію. Після цього пропонується ввести міжнародну цивільну адміністрацію, яка візьме під свій контроль всю систему управління на окупованій території та встановить дію українських законів. На третьому етапі передбачається переведення міжнародних миротворчих сил на кордон між Україною і Росією – таким чином фіксується мир, демілітаризація території, введення в дію українських законів та повернення до мирного життя окупованих територій», – підсумував Михайло Цимбалюк.

Руслан Заєць

Також читайте

Tags:

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • №83462 Интересная работа, ежедневная оплата!
  16.05.2018 | 11:26

  Интересная работа, ежедневная зарплата! Вы работаете дома! Полностью честно и прозрачно; Доступно для всех – неважно кто вы и какой у вас опыт работы в интернете! Вы будете зарабатывать: свыше четырёх тысяч рублей в день! Сложность: Несложно! Оплата: – уже на следующий деньги у вас на счету! Ознакомтесь с условиями у нас на сайте. > [...]

 • №83461 Срочно требуются. Обработка заказов на дому.
  15.05.2018 | 18:14

  Предлагаем Вам работу без вложений, на системе автоматического приёма и обработки заказов. Мы предоставляем: - Наш лицезионный софт. - документы со всей необходимой доп. информацией. - постоянная техническая поддержка. Оплата от 5500 в день. Выплаты ежедневно. Более подробная информация на нашем сайте >> www.zakaz.exrabota.ru << Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви