Микола Лагодич: «Я йду, щоб перемагати!»

By  | 17.08.2012 | Filed under: Вибори 2012

«17 серпня відбулася перша прес-конференція Миколи Лагодича, відомого мецената і підприємця, в якості кандидата в народні депутати України від Дрогобицького округу.

Микола Миколайович вирішив проводити першу прес-конференцію у майже готовому до відкриття будованому ним торговельному центрі – майбутньому місці роботи кількох сотень людей. Саме так він позиціонував себе і в якості майбутнього державного діяча: як людина, що має жорсткий намір підняти економіку регіону, вивести Дрогобиччину з ганебного переліку депресивних регіонів.

Як людина, до котрої вже більш як десять років дрогобиччани звикли звертатися за найтяжчих обставин по допомогу, Микола Лагодич добре знає, чим живуть краяни: з якими проблемами стикаються люди щодня, яким труднощам протистоять. І головне, Микола Лагодич має чітке знання, що і як слід змінити в регіоні, в області, в загальнодержавному законодавстві і в способі управління державою, аби ті^ труднощів в людей стало значне менше.

Корінний “дрогобич^анин,, син фрезерувальниці і електрозварювальника, збудував себе і свою долю сам. Все життя орієнтувався передусім на дві Божі настанови: бути справедливим і зберігати моральність за будь-яких умов. Власне, межа несправедливості і аморальності в нинішній політиці і спонукала Миколу Лагодича більше не сподіватись на чиєсь бажання і вміння працювати на добробут цієї країни, а самому іти і будувати країну. Це один з головних принципів життя і роботи Миколи Лагодича: хочеш, аби було зроблено добре, – зроби то сам.

Отже, так само як і переважна більшість краян, розчарувавшись у нинішніх політиках, Микола Лагодич вирішив, що більше не може довіряти долю своєї землі, своєї Батьківщини тим, хто такою мірою підвів громаду. І має сподівання, і сподівання обґрунтоване, що громада його підтримає і довірить іти у владу».

Це був прес-реліз від кандидата у депутати ВРУ Миколи Лагодича, а зараз розповімо про сам перебіг прес-конференції. Отже, Миколі Лагодичу вдалося на свою прес-конференцію зібрати стільки журналістів, скільки жоден кандидат на цих виборах до нього ще не збирав. Вступне слово кандидата було коротким, зате згодом журналісти і не-журналісти більше години часу ставили запитання, на які хотіли почути відповідь.

Отже, 41-річний корінний дрогобичанин, батько трьох дітей (два сини сиділи на прес-конференції поряд із паном Миколою), успішний підприємець, котрий, за його словами, разом із сім’єю за останніх 10 років задекларували біля 17 мільйонів гривень чистого доходу і сплатили при цьому всі необхідні податки, друг багатьох відомих людей, колишній депутат Дрогобицької міської ради. Він в 2006 залишив політику, розчарувавшись у політичних партіях, зокрема, силі Володимира Литвина, до якої колись був прихильний. Тепер пан Микола каже: «Найгірше, що міг Литвин зробити, він тепер зробив» – це про підписання мовного закону. Давній друг Михайла Сендака не став очільником штабу голови Дрогобицької РДА, бо бачить перспективу розвитку Дрогобиччини за людьми молодими, в яких інше мислення. Порівнюючи себе із синами, він відзначає перевагу молодого покоління в розумінні новизни ситуації, в новітніх технологіях, техніці, комп’ютерній сфері. А взагалі молодь, за словами Миколи Лагодича, не думає, як вкрасти, а як заробити і тому молоді треба давати зелене світло.

«Я бачу, що весь потенціал міста та регіону не використовується, а бездарно експлуатується», – зазначає кандидат і говорить про своє бачення шляхів вирішення проблем безробіття, розвитку сільськогосподарського виробництва, пропагування зеленого туризму, промоції курортів Східниця та Трускавець, а найважливіше – залучення інвестицій і то на сотні мільйонів доларів. За приклад пан Лагодич наводить факт, що щодня наш регіон витрачає на продукти харчування 7 мільйонів доларів, а продукти ж то привізні. А якби були наші, дрогобицькі, екологічно чисті? Свій бізнес він розпочинав із випічки хліба, який продавав у селах Лужок, Волоща, Новошичі, Биків і знає, що шлях успіху та розвитку – це міць малого та середнього підприємництва. Та були різні часи, навіть дуже складні, коли Медведчуки душили та забирали бізнес, «знущалися над підприємцями», як каже пан Микола, а бандитські елементи безкарно викрадали документи та захоплювали об’єкти, як це було у випадку із «Прометеєм». Та все минає і тепер із новими власниками «Прометея» у пана Миколи хороші партнерські стосунки і для міста вони будують фонтан (заплановане відкриття на День міста Дрогобича 21 вересня), хочуть спорудити модернову автобусну зупинку неподалік торгового центру, збудованого підприємцем, де і проходила зустріч з пресою.

Микола Лагодич спростовує думку, буцімто він є чиїмось технічним кандидатом або ж що він просто має приціл на майбутні місцеві вибори у Дрогобичі. Та при цьому кандидат не відкидає можливості зняття своєї кандидатури на користь більш рейтингового. На Дискусійному клубі саме Микола Лагодич запропонував всім іншим кандидатам підписати меморандум про чесні передвиборчі перегони на Дрогобиччині, проте до самого руху «Чесно» в Дрогобичі ставиться скептично, кажучи: «Рух «Чесно» – дуже хороша ідея, але, як говорили класики, кадри вирішують все. Люди, які працюють в русі «Чесно», самі викликають багато запитань як колишні члени Комуністичної партії, колишні працівники правоохоронних та силових структур… Я не довіряю їм і сповідатися перед ними я не збираюся».

Пан Лагодич розповідає журналістам про плани відкриття безплатних автобусних маршрутів із вулиці Коновальця та вулиці Самбірської до центру міста і говорить про перешкоди, які йому чинить влада в цьому питанні, переконує, що готовий іти на барикади, якщо це буде потрібно і як не банально це звучить – навіть вмерти за ідею, щоб бути навічно викарбуваним у пам’яті дрогобичан. Він любить свій край, в якому народився і виріс, для якого працює і за який думає, тому й відверто говорить, що для нього неприйнятним є те, що так званого єдиного кандидата від об’єднаної опозиції висунули без погодження з КОДом дрогобицьким, просто-напросто ігноруючи думку місцевих мешканців. Цим, за словами Миколи Лагодича, об’єднана опозиція нічим не відрізняється від партії влади, котра діє так само. Дивується Микола Лагодич, що московські політтехнології дають ефекти і невідомий досі уродженець Стебника та житель Києва Ігор Курус здобуває підтримку та навіть вважається одним із фаворитів перегонів. На запитання, кого ж вважати «демократичним» кандидатом, пан Микола відповідає, що для виборця не є проблемою відрізнити провладних кандидатів від тих, хто дійсно йде від народу. «Моя команда – це моя сім’я, мої друзі», – зазначає кандидат, та прізвища друзів-підприємців називати не поспішає, щоб на них не чинили тиск.

«Я йду, щоб перемагати і буду робити для цього все», – на такій оптимістичній ноті завершує Микола Лагодич прес-конференцію, журналісти роблять його знімок із посвідченням кандидата та йдуть за багатий стіл, бо така вже традиція передвиборчих прес-конференцій.

Володимир Ключак

Також читайте

Tags: ,
 • Саша

  Пора розігнати недієздатне КП “Дрогобичводоканал”, які не мають впливу на боржників і завдають морального ущербу усім мешканцям Дрогобича. Куди дивляться наші “кандидати” ? Ось Вам, шановні, поле для передвиборчої діяльності!!! Хіба у цивілізованій державі можна допустити покарання відсутністю необхідного: води?!

 • Andriy

  Вже зараз йому добре !!!! А не дай БОЖЕ цей кнур з МІЛЕНІУМУ стане народним обранцем ……….

 • де правда?

  Зверніть увагу,як вихваляє Лагодича(ну прямо Богом посланий цей Лагодич)у всіх статтях Ключак!ЦЕ НЕ СПРОСТА!Ключак без вказівки Грицака та пр навіть “пукнути” не сміє!

 • Ярослав

  Шановний штаб Лагодича Миколи У ч. 4 ст. 74 закону «Про вибори народних депутатів України» йдеться: «Забороняється розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності». ЗНІМІТЬ РЕКЛАМУ В ТРУСКАВЦІ З БУДИНКІВ !!!!!!!!!!!

  • Sion

   Дзвоніть Ілику хай на Лагодича в суд подасть
   ТЕРМІНОВО!!!!!!!!!!

   • Sion

    (_|_) ;)

 • Трускавчанин

  Як мені повідомили комунальні служби міста Дрогобича кандидат у народні депутати верховної Ради України має велику, багатотисячну заборгованність по оплаті житла, по теплопостачанню та по водопостачанню. Так що, шановні виборці по виборчому окрузі № 121 робіть висновки.

  • Sion

   Пилипів, а ти боргів немаєш?

 • http://bakingproject.blogspot.com/ Аналітик

  він шапки здирав з людей в 90-х, тепер кинув жінку і двох синів, їздить з молодицею.–на тачці крутій (продай і бідним купи хліба). якщоу руйнує християнську мораль, зруйнує і все решта, такому довіряти йомне личить. Як казав Павло Глазовий..”ось із казочки цієї випливає думка…стережись того хто лиже бо він тебе й схрумка..”

 • фіст

  Це вже якесь ноу-хау-таким оригінальним способом увічнитися!
  Є набагато простіші способи викарбуватися-створювати нові робочі місця і регулярно платити добру зарплатню хоча би на рівні 500$,аби люди не їздили поляків доробляти.А не висмоктувати останні копійки від зубожілого люду через всілякі міленіуми.
  Все це нагадує колишні часи,коли пани тримали корчми,де засмальцьовані робітники залишали там всі зароблені гроші. Бо деякі кандидати пішли ще далі-дітей на роботу наймають.А їм взагалі платити не треба-дати пару копійок на дзигари і фляшку самогонки.
  Напевно про таку державу рабів мріє один з дописувачів з відомим всім поганялом.

 • фіст

  Цитата
  -Пан Лагодич розповідає…що якщо це буде потрібно…-навіть вмерти за ідею,щоб бути навічно викарбуваним у памяті дрогобичан.-
  Це вже якесь ноу-хау-таким оригінальним способом увічнитися!
  Є набагато простіші способи викарбуватися-створювати нові робочі місця і регулярно платити добру зарплатню хоча би на рівні 500$,аби люди не їздили поляків доробляти.А не висмоктувати останні копійки від зубожілого люду через всілякі міленіуми.
  Все це нагадує колишні часи,коли пани тримали корчми,де засмальцьовані робітники залишали там всі зароблені гроші. Бо деякі кандидати пішли ще далі-дітей на роботу наймають.А їм взагалі платити не треба-дати пару копійок на дзигари і фляшку самогонки.
  Напевно про таку державу рабів мріє один з дописувачів з відомим всім поганялом.
  http://www.pravda.com.ua/news/2012/08/18/6971052/

 • смерть регіАналам

  де ти х..ю темний йдеш??? йди ліпше наХ………. а не в депутати!

 • tatata

  Не нужно верить словам- в наше время они ничего не стоят.

 • місцевий

  Говорить про бездарне управління промисловістю і сільським господарством та їх можливості, а сам гроші вкладає в міллєніуми та торгові центри.Якщо б він збудував не черговий базар, а хоча би ферму або посадив сад в районі, я його поважав. Мало того, збудував базар там, де це заборонено засадами містобудування – без під’їзних шляхів, парковок і т.д. Дрогобич за допомогою лагодичів перетворюється на барахолку з фонтаном посередині.

 • юрій михайлович з білого дому

  так так
  і до вас скоро навідаємось
  не так щоб для порядку
  бабла ради

 • Василько

  Лагодич не платить людям заробітню плату, розпустив дитячий агкоголізм в міленіумі, багато говорить не по темі та любить наркоту !

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Ставь лайки и получай за это деньги! – Выплаты по требованию!
  21.03.2019 | 17:57

  Наш сервис осуществляет живые лайки на фото заказчиков, которые обязуются платить за качество. Именно по этому мы и подбираем удалённых работников, которые будут выполнять данную задачу, то есть проставлять лайки и получать за Ваш труд деньги. Для того чтобы быть нашим удалённым работником и начать ставить лайки, и зарабатывать при этом 45 руб. за 1 [...]

 • №92321 Текстильная продукция от производителя
  20.03.2019 | 21:38

  Огромный ассортимент – все виды постельного белья и трикотажа – женского, детского, мужского; Качество отечественного производителя; Доступные цены; Разнообразные способы доставки по всей территории РФ; Сертификация всей продукции. Но, всё-таки, главной причиной для того, чтобы купить текстиль именно в нашем интернет-магазине, является максимальная прозрачность работы над заказом на всех этапах. На сайте Вы всегда без [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви