На дороги Дрогобиччини – 35 млн грн.

By  | 21.06.2019 | Filed under: Новини

Як інформує депутат Львівської обласної ради від Дрогобиччини Михайло , вчора, 20 червня, відбулося чергове засідання профільної комісії ЛОР з питань дорожнього господарства, на якій було затверджено попередній розподіл коштів на ремонти доріг області в сумі 370 млн. грн. Дрогобиччина отримала 35,15 млн грн. В містах регіону за кошти обласного бюджету будуть проведені ремонти вулиці Володимира Великого в Бориславі (500 тис. грн.), вул. Залісся в Дрогобичі (300 тис. грн.), та інші.

Як повідомив депутат Стебницької міської ради Іван Асафат, завдяки неодноразовому зверненню Стебницької міської ради та присутності міського голови Петра Старосольського, отця Володимира Лужецького і представників депутатського корпусу на засіданнях комісії було прийнято рішення про виділення коштів на капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Дрогобицькій в сумі 3 млн. грн. та ремонт дороги Стебник-Трускавець в сумі 2 млн. грн.. Також з місцевого бюджету передбачається виділення коштів в сумі 1 млн. грн. на співфінансування капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Дрогобицька в Стебнику.

Також читайте

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • 24 липня у Трускавці не буде води
  19.07.2019 | 11:50

  З 2 години ночі 24 липня (середа) по 1 годину ночі 25 липня (четвер) буде припинено подачу води на м. Трускавець. Причина – планові ремонтні роботи на водозаборі «Гірне», які проводить КП «Дрогобичводоканал». Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо на зустріч з кандидатами в народні депутати (0)Оголошення (0)Для любителів риболовлі (0)

 • Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю
  17.07.2019 | 09:43

  Козацька слобода «Раковець» у с. Воля Якубова Дрогобицького району запрошує на риболовлю коропа, карася, лина, білого амура, товстолобика. Можливе приготування страв з риби на замовлення. Бар працює з 9 до 21 години щоденно. Телефон для довідок +38-067-657-22-24. Доїзд через Дрогобич-Рихтичі-Добрівляни. Також читайте24 липня у Трускавці не буде води (0)Запрошуємо на зустріч з кандидатами в народні [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви