На Львівщині обговорили актуальні питання здійснення проектування та їх експертизи

By  | 04.09.2018 | Filed under: Новини

За ініціативи Департаменту Держархбудінспекції у Львівській області та підтримки Львівської обласної державної адміністрації відбулася нарада із суб’єктами містобудування, які здійснюють проектування об’єктів будівництва та їх експертизу. Про це інформує прес-служба ДАБІ України.

У заході взяли участь голова Львівської ОДА Олег Синютка, заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак, директор Департаменту ДАБІ у Львівській області Роман Желих, представники новоутворених органів держархбудконтролю, проектних та експертних організації, головні архітектори районів, міст та об’єднаних територіальних громад.

Директор Департаменту ДАБІ у Львівській області акцентував увагу на порушеннях під час проектування об’єктів будівництва та розробки відповідної документації.

За його словами, непоодинокими є випадки нестворення проектними організаціями безперешкодного життєвого середовища для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Заниження класу наслідків, а також незабезпечення об’єктів будівництва необхідною кількістю паркомість, виокремлення достатньої площі для дитячих чи ігрових майданчиків. Крім того, зустрічається розроблення документації з порушенням охоронних та санітарно-захисних зон, зон регулювання забудови та протипожежних норм.

«За передачу замовнику проектної документації для виконання будівельних робіт на об’єкті будівництва, розробленої з порушенням вимог законодавства для суб’єктів містобудування передбачені штрафні санкції», – наголосив керівник територіального органу Держархбудінспекції у Львівській області.

Наприкінці учасники заходу мали можливість отримати вичерпні відповіді на запитання та проконсультуватися щодо проблематики, яка виникає під час розроблення проектів будівництва та проходження її експертизи.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • №89282 Офіційна робота в Німеччині.
  27.11.2018 | 11:10

  Офіційна робота в Німеччині, з оплатою від 8 євро/год і більше. Офіційне оформлення відбувається, по відрядженню форма А1 (від польської фірми на практику). Для оформлення на роботу потрібна польська робоча віза (з терміном не менше трьох місяців, або біометричний паспорт ( не менше 90 днів). Працевлаштування тільки офіційне, з віковим обмеженням до 50 років. Знання [...]

 • Запрошуємо на роботу
  31.10.2018 | 13:24

  ТзОВ «ГКК «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу інструктора з ЛФК. Тел. для довідок (03247) 6-21-22. Також читайтеЗапрошуємо на відзначення 100-літнього ювілею створення ЗУНР (0)Запрошуємо на Свято подяки Богові (0)Заходи до 76-річчя створення УПА (0)Оголошується конкурс на найкращу наукову роботу серед студентів вишів України з гарантованою грошовою винагородою! (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви