На Львівщині обговорили актуальні питання здійснення проектування та їх експертизи

By  | 04.09.2018 | Filed under: Новини

За ініціативи Департаменту Держархбудінспекції у Львівській області та підтримки Львівської обласної державної адміністрації відбулася нарада із суб’єктами містобудування, які здійснюють проектування об’єктів будівництва та їх експертизу. Про це інформує прес-служба ДАБІ України.

У заході взяли участь голова Львівської ОДА Олег Синютка, заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак, директор Департаменту ДАБІ у Львівській області Роман Желих, представники новоутворених органів держархбудконтролю, проектних та експертних організації, головні архітектори районів, міст та об’єднаних територіальних громад.

Директор Департаменту ДАБІ у Львівській області акцентував увагу на порушеннях під час проектування об’єктів будівництва та розробки відповідної документації.

За його словами, непоодинокими є випадки нестворення проектними організаціями безперешкодного життєвого середовища для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Заниження класу наслідків, а також незабезпечення об’єктів будівництва необхідною кількістю паркомість, виокремлення достатньої площі для дитячих чи ігрових майданчиків. Крім того, зустрічається розроблення документації з порушенням охоронних та санітарно-захисних зон, зон регулювання забудови та протипожежних норм.

«За передачу замовнику проектної документації для виконання будівельних робіт на об’єкті будівництва, розробленої з порушенням вимог законодавства для суб’єктів містобудування передбачені штрафні санкції», – наголосив керівник територіального органу Держархбудінспекції у Львівській області.

Наприкінці учасники заходу мали можливість отримати вичерпні відповіді на запитання та проконсультуватися щодо проблематики, яка виникає під час розроблення проектів будівництва та проходження її експертизи.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • №87983 Робота в Польщі
  22.10.2018 | 14:22

  Офіс-менеджер зі знанням польської мови Агенція, яка займається інформаційно-консультаційними послугами по працевлаштуванню в Польщі шукає офіс-менеджерa. Обов’язки: -опрацювання телефонних дзвінків -консультування та ведення клієнтів -частково робота з документацією -організаційна робота по офісу Вимоги: -знання польської мови на розмовному рівні -привітність, вміння спілкуватися з людьми -відповідальність, організованість, цілеспрямованість, пунктуальність -чесність та порядність -досвід роботи не обов’язковий, [...]

 • Запрошуємо на Свято подяки Богові
  16.10.2018 | 09:07

  Також читайтеСвято Жнив у Трускавці пройде 15 жовтня (0)У Трускавці відзначили День подяки (0)Отець Івасівка отримав науковий ступінь доктора (0)Заходи до 76-річчя створення УПА (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви