На Львівщині обговорили актуальні питання здійснення проектування та їх експертизи

By  | 04.09.2018 | Filed under: Новини

За ініціативи Департаменту Держархбудінспекції у Львівській області та підтримки Львівської обласної державної адміністрації відбулася нарада із суб’єктами містобудування, які здійснюють проектування об’єктів будівництва та їх експертизу. Про це інформує прес-служба ДАБІ України.

У заході взяли участь голова Львівської ОДА Олег Синютка, заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак, директор Департаменту ДАБІ у Львівській області Роман Желих, представники новоутворених органів держархбудконтролю, проектних та експертних організації, головні архітектори районів, міст та об’єднаних територіальних громад.

Директор Департаменту ДАБІ у Львівській області акцентував увагу на порушеннях під час проектування об’єктів будівництва та розробки відповідної документації.

За його словами, непоодинокими є випадки нестворення проектними організаціями безперешкодного життєвого середовища для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Заниження класу наслідків, а також незабезпечення об’єктів будівництва необхідною кількістю паркомість, виокремлення достатньої площі для дитячих чи ігрових майданчиків. Крім того, зустрічається розроблення документації з порушенням охоронних та санітарно-захисних зон, зон регулювання забудови та протипожежних норм.

«За передачу замовнику проектної документації для виконання будівельних робіт на об’єкті будівництва, розробленої з порушенням вимог законодавства для суб’єктів містобудування передбачені штрафні санкції», – наголосив керівник територіального органу Держархбудінспекції у Львівській області.

Наприкінці учасники заходу мали можливість отримати вичерпні відповіді на запитання та проконсультуватися щодо проблематики, яка виникає під час розроблення проектів будівництва та проходження її експертизи.

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Для любителів риболовлі
  30.05.2019 | 13:17

  Також читайтеДо уваги населення міста Трускавця (0)Запрошуємо на роботу (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти грант у розмірі 15 тисяч гривень (0)

 • Запрошуємо на роботу
  27.05.2019 | 14:33

  Готельно-курортний комплекс «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2) запрошує на роботу кухарів, мангальщиків, офіціантів, покоївку, молодшу медичну сестру, робітника із догляду за тваринами. Заробітна плата згідно зі штатним розписом. Довідки за тел. (03247) 6-21-22 (відділ кадрів). Також читайтеДля любителів риболовлі (0)До уваги населення міста Трускавця (0)Великдень у Трускавці (афіша) (0)Молоді люди з Трускавця можуть виграти [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви