Нам важко!

By  | 18.05.2018 | Filed under: Публікації

Я, Крамар Мирон Адамович, 92-річний шанувальник трускавецького футболу, звертаюся до вас вислухати мене і при бажанні підтримати мою петицію.

У нашому місті активно розвивається і у 2018 році повноцінно функціонують дві футбольні команди.

Перша команда – це футбольний клуб «Зоря-Трускавець», який є спадкоємцем футбольної команди «Зоря», за яку грав ще мій рідний брат Павло Крамар та легенда Трускавця Роман Різняк-Макомацький, а нині продовжує традиції своїх предків прямий родич також легенди Трускавця Дмитра Данилишина Михайло Данилишин.

Михайло Данилишин відродив команду у 2013 році. З цих пір я не пропустив майже жодної гри рідної команди.

ФК «Зоря-Трускавець» протягом трьох років представляв Трускавець у чемпіонаті Дрогобицького району, останні два роки (2016 та 2017) – на чемпіонаті Львівської області. У зв’язку з відсутністю фінансування з бюджету міста в 2018 році ФК «Зоря-Трускавець» бере участь в Прем`єр-лізі Дрогобицького району. Попри скруту, наші футболісти показують красивий, видовищний футбол і вийшли у фінал кубку «Небесної Сотні» Дрогобицького району.

Другий клуб – це ФК «Вікторія». Цей клуб створений у 2018 році, заявив себе на обласний чемпіонат і зразу отримав фінансування від міського голови у розмірі 300 тисяч гривень. Я не знаю чи там грають трускавчани, але хай щастить цьому клубу і бажаю йому перемог.

Для мене не зрозумілим є те, що тільки-но створена ФК «Вікторія» зразу ж отримує фінансування у розмірі 300 тисяч гривень, а рідна легендарна трускавецька команда «Зоря» залишена поза увагою міського голови, яка, до речі, я пам’ятаю, дуже активно підтримувала п. Кульчинського на виборах, як хлопчики розносили газети і казали «допоможемо Андрію, а Андрій допоможе нам». Сумно!

Я, Мирон Крамар, звертаюся до трускавчан підтримати мою петицію, яка полягає в тому, що як мінімум, фінансування обох команд має бути однаковим. Я закликаю міську владу надати фінансову допомогу ФК «Зоря-Трускавець» у такому ж розмірі як новоствореному ФК «Вікторія».

Трускавчани, не дамо зруйнувати рідну команду, підтримайте її.

Щиро Ваш і до кінця відданий рідному місту і Україні Мирон Крамар

Від редакції «Трускавецького вісника». Підписати петицію можна за посиланням https://e-dem.in.ua/truskavets/Petition/View/22

Також читайте

Tags:

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • №83462 Интересная работа, ежедневная оплата!
  16.05.2018 | 11:26

  Интересная работа, ежедневная зарплата! Вы работаете дома! Полностью честно и прозрачно; Доступно для всех – неважно кто вы и какой у вас опыт работы в интернете! Вы будете зарабатывать: свыше четырёх тысяч рублей в день! Сложность: Несложно! Оплата: – уже на следующий деньги у вас на счету! Ознакомтесь с условиями у нас на сайте. > [...]

 • №83461 Срочно требуются. Обработка заказов на дому.
  15.05.2018 | 18:14

  Предлагаем Вам работу без вложений, на системе автоматического приёма и обработки заказов. Мы предоставляем: - Наш лицезионный софт. - документы со всей необходимой доп. информацией. - постоянная техническая поддержка. Оплата от 5500 в день. Выплаты ежедневно. Более подробная информация на нашем сайте >> www.zakaz.exrabota.ru << Також читайтеСергій Розора: «Володимир Свєнтицький і Едуард Леонов – свободівці, [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви