Нам важко!

By  | 18.05.2018 | Filed under: Публікації

Я, Крамар Мирон Адамович, 92-річний шанувальник трускавецького футболу, звертаюся до вас вислухати мене і при бажанні підтримати мою петицію.

У нашому місті активно розвивається і у 2018 році повноцінно функціонують дві футбольні команди.

Перша команда – це футбольний клуб «Зоря-Трускавець», який є спадкоємцем футбольної команди «Зоря», за яку грав ще мій рідний брат Павло Крамар та легенда Трускавця Роман Різняк-Макомацький, а нині продовжує традиції своїх предків прямий родич також легенди Трускавця Дмитра Данилишина Михайло Данилишин.

Михайло Данилишин відродив команду у 2013 році. З цих пір я не пропустив майже жодної гри рідної команди.

ФК «Зоря-Трускавець» протягом трьох років представляв Трускавець у чемпіонаті Дрогобицького району, останні два роки (2016 та 2017) – на чемпіонаті Львівської області. У зв’язку з відсутністю фінансування з бюджету міста в 2018 році ФК «Зоря-Трускавець» бере участь в Прем`єр-лізі Дрогобицького району. Попри скруту, наші футболісти показують красивий, видовищний футбол і вийшли у фінал кубку «Небесної Сотні» Дрогобицького району.

Другий клуб – це ФК «Вікторія». Цей клуб створений у 2018 році, заявив себе на обласний чемпіонат і зразу отримав фінансування від міського голови у розмірі 300 тисяч гривень. Я не знаю чи там грають трускавчани, але хай щастить цьому клубу і бажаю йому перемог.

Для мене не зрозумілим є те, що тільки-но створена ФК «Вікторія» зразу ж отримує фінансування у розмірі 300 тисяч гривень, а рідна легендарна трускавецька команда «Зоря» залишена поза увагою міського голови, яка, до речі, я пам’ятаю, дуже активно підтримувала п. Кульчинського на виборах, як хлопчики розносили газети і казали «допоможемо Андрію, а Андрій допоможе нам». Сумно!

Я, Мирон Крамар, звертаюся до трускавчан підтримати мою петицію, яка полягає в тому, що як мінімум, фінансування обох команд має бути однаковим. Я закликаю міську владу надати фінансову допомогу ФК «Зоря-Трускавець» у такому ж розмірі як новоствореному ФК «Вікторія».

Трускавчани, не дамо зруйнувати рідну команду, підтримайте її.

Щиро Ваш і до кінця відданий рідному місту і Україні Мирон Крамар

Від редакції «Трускавецького вісника». Підписати петицію можна за посиланням https://e-dem.in.ua/truskavets/Petition/View/22

Також читайте

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • №89934 Хижина СПА
  21.12.2018 | 09:37

  Отель “Хижина СПА” https://higinaspa.com.ua/ расположен в любимой части города Трускавец среди наших гостей согласно независимым отзывам. Этот дизайн-отель расположен в курортном городе Трускавец. К услугам гостей бесплатный кинотеатр, оздоровительный центр и солнечная терраса, а также индивидуально оформленные номера с телевизором с плоским экраном. Каждый номер спа-отеля “Хижина” с гостиной зоной декорирован в уникальном стиле. В [...]

 • №89282 Офіційна робота в Німеччині.
  27.11.2018 | 11:10

  Офіційна робота в Німеччині, з оплатою від 8 євро/год і більше. Офіційне оформлення відбувається, по відрядженню форма А1 (від польської фірми на практику). Для оформлення на роботу потрібна польська робоча віза (з терміном не менше трьох місяців, або біометричний паспорт ( не менше 90 днів). Працевлаштування тільки офіційне, з віковим обмеженням до 50 років. Знання [...]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви